Burak Sağyaşar


Hatice Şendil'den mutluluk pozları
Hatice Şendil'den mutluluk pozları Burak Sağyaşar ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Şendil, eşiyle mutluluk pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı.
Hatice Şendil: "İşimi severek yapıyorum"
Hatice Şendil: "İşimi severek yapıyorum" Gelen teklifler olduğunu söyleyen oyuncu Hatice Şendil, "Şu an değerlendirme aşamasındayım. Üzerine konuştuğumuz işler var. Zaman gösterecek" dedi.
Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil lüksün keyfini sürüyor
Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil lüksün keyfini sürüyor Bodrum'da tatil yapan Hatice Şendil-Burak Sağyaşar çifti, geçtiğimiz gün teknelerini Cennet Koyu'nda demirledi.
Hatice Şendil Neslişah Alkoçlar'a poz verdi
Hatice Şendil Neslişah Alkoçlar'a poz verdi Hatice Şendil eşi Burak Sağyaşar ve oğlu Can ile Fethiye’de yakın arkadaşları Neslişah Alkoçlar ile aynı otelde tatil yaptı.
Hatice Şendil'e ‘Uyanış Büyük Selçuklu’ dizisi soruldu
Hatice Şendil'e ‘Uyanış Büyük Selçuklu’ dizisi soruldu Yapımcı eşi Burak Sağyaşar ve çocukları Can'la Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülenen Hatice Şendil’e, ‘Uyanış Büyük Selçuklu’ dizisinin final yapıp yapmayacağı soruldu.
Burak Deniz ve Alina Boz'un 'Maraşlı' heyecanı
Burak Deniz ve Alina Boz'un 'Maraşlı' heyecanı Yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı merakla beklenen “Maraşlı” ekrana gelmek için gün sayıyor.
Hatice Şendil: "Kıskançlık ilkel bir duygu"
Hatice Şendil: "Kıskançlık ilkel bir duygu" Yakışıklı yapımcı Burak Sağyaşar ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Hatice Şendil, ilişkilerinde kıskançlığa izin vermediklerini söyledi.