Burak Sergen


Burak Sergen: "Arkadaşlığımız ciddiye gidiyor"
Burak Sergen: "Arkadaşlığımız ciddiye gidiyor" Eşi Nihan Ünsal'ın ihanetine uğrayan tiyatro sanatçısı Burak Sergen, önceki gün oğlu Cansın ve kız arkadaşıyla Etiler'de bir restoran çıkışı görüntülendi.
Burak Sergen ihanetin acısını çabuk unuttu
Burak Sergen ihanetin acısını çabuk unuttu Sadakatsiz'in Haluk’u Burak Sergen, geçtiğimiz akşam Beyoğlu’nda bulunan Zübeyir Ocakbaşı’na adının Gizem olduğu öğrenilen kız arkadaşı ile girerken görüntülendi.
Burak Sergen ve Işıl Sergen'in nafaka davasında karar
Burak Sergen ve Işıl Sergen'in nafaka davasında karar Işıl Sergen, çocuğunun nafakasını ödemediği iddiasıyla 2018 yılında boşandığı eski eşi ünlü tiyatro sanatçısı Burak Sergen’e dava açmıştı. Eski eşler arasındaki dava sonuçlandı.
Burak Sergen, eşine zina nedeniyle boşanma davası açtı
Burak Sergen, eşine zina nedeniyle boşanma davası açtı Henüz 4 aylık evli olan çift ihanet haberleriyle gündeme bomba gibi düştü. Burak Sergen'i aldatan Nihan Ünsal'ı, Sabah Gazetesi suçüstü yakaladı ve ihanet görüntülerini yayımladı. Sergen ihanet görüntülerini mahkemeye delil olarak sunarak zina nedeniyle boşanma davası açtı.
Burak Sergen'den eşine uzaklaştırma kararı
Burak Sergen'den eşine uzaklaştırma kararı "Sadakatsiz" dizisinin 'Haluk Güçlü'sü Burak Sergen eşi Nihan Ünsal’ın kendisini İzmirli iş insanı Özer Kaçmaz’la aldattığı iddiasıyla boşanma davası açmıştı.
Burak Sergen'in yaşadığı ihanet şokunda olay gelişme!
Burak Sergen'in yaşadığı ihanet şokunda olay gelişme! Usta tiyatro ve sinema oyuncusu Burak Sergen'e eşi Nihan Ünsal'ın ihanet ettiği iddia edilmişti. Olaya ilişkin flaş bir gelişme yaşandı.
Burak Sergen avukatı aracılığıyla açıklama yaptı
Burak Sergen avukatı aracılığıyla açıklama yaptı Burak Sergen'in 4 ay önce evlendiği eşi Nihan Ünsal'ın kendisini Özer Kocer ile aldattığı iddialarının ardından, ünlü oyuncu avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.