Burak Yörük


'Aşk, Mantık, İntikam' ekrana veda mı edecek? No:9 imzalı “Aşk, Mantık, İntikam” yazlık projeler arasında en parlak sonuçları alan dizilerin başında gelmişti.
Hakan Sabancı'nın aşk locasının son misafiri Fanatik Beşiktaşlı Hakan Sabancı, Vodafone Park’taki locasında güzelleri ağırlamaya devam ediyor. Çapkın sosyetik, önceki gün Beşiktaş-Çaykur Rizespor maçını Elif Aksu ile izledi.
'Baraj' dizisinden üzücü haber Sezon sonunun yaklaşmasıyla beraber tek tek dizilerin final tarihleri de belli olmaya başladı.
Burak Yörük'ün hayalinde Türkan Şoray var Son dönemin adından söz ettiren genç oyuncularından Burak Yörük, konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Burak Yörük iki yıl önce ayrıldığı sevgilisiyle barıştı "Baraj" dizisinde rol alan oyuncu Burak Yörük, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Yörük, iki yıl önce ayrıldığı eski sevgilisi manken Elif Aksu ile ilişkilerine bir şans daha verdiklerini açıkladı.
Koronaya davetiye çıkaran partiler hız kesmiyor! Önceki akşam Bebek'te bir villada, aralarında Fenerbahçeli Jose Sosa, oyuncu Burak Yörük ve sevgilisi Elif Aksu'nun da bulunduğu bir ekip, özel bir partide buluştu.