Burçin Terzioğlu


Burçin Terzioğlu aldığı kiloyla şaşırttı
Burçin Terzioğlu aldığı kiloyla şaşırttı Aldığı kiloyla dikkat çeken oyuncu Burçin Terzioğlu, önceki gün Bebek'te sevgilisi Umut Duygu ile yürüyüş yaparken görüntülendi.
Ünlü isimlerden rengarenk kar pozları
Ünlü isimlerden rengarenk kar pozları Ünlüler kar üstünde şıklık yarışına girdi.
Burçin Terzioğlu'ndan 'estetik' kaçışı!
Burçin Terzioğlu'ndan 'estetik' kaçışı! Burçin Terzioğlu, önceki gün Bebek'te bulunan bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi.
Zerrin Tekindor tek kişilik oyunuyla ayakta alkışlandı
Zerrin Tekindor tek kişilik oyunuyla ayakta alkışlandı Zerrin Tekindor tek kişilik oyunu ‘Toz’u önceki akşam Zincirlikuyu’daki Zorlu PSM’de sahneledi.
Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'den 'Yalancı'ya veda paylaşımları
Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'den 'Yalancı'ya veda paylaşımları Show TV ekranlarında yayınlanan 'Yalancı' dizisi, 23 Kasım Salı akşamı yayınlanan 10'uncu bölümüyle ekranlara veda etti. Başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci de sosyal medya hesaplarından hayranlarına veda mesajları paylaştı.
Makyöz Serhat Şen'i 13 ünlü birden takibi bıraktı!
Makyöz Serhat Şen'i 13 ünlü birden takibi bıraktı! Hande Erçel, yakın arkadaşı makyöz Serhat Şen’i Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı! Bir anda Demet Özdemir, Elçin Sangu, Başak Dizer ve daha birçok ünlünün peş peşe takipten çıktığı ünlü makyözün ne yaptığı merak konusu oldu.
'Yalancı' dizisi ekrana veda ediyor!
'Yalancı' dizisi ekrana veda ediyor! Show TV’nin Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak gibi ünlü oyuncuları buluşturan dizisi Yalancı ekrana veda ediyor.