Burçin Terzioğlu


Sosyal medya Burçin Terzioğlu'nun yüzüğünü konuştu Eski erkek arkadaşı İlker Kaleli'nin fotoğrafını beğenmesiyle gündem olan Burçin Terzioğlu, Kaleli ile arkadaş olduklarını söylerken önceki gün yaptığı paylaşımla da aşkını haykırdı.
Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli barıştı mı? Spor hocası Umut Duygu ile aşk yaşayan Burçin Terzioğlu'nun şu sıralar şarkıcı Sıla ile aşk yaşadığı söylenen eski sevgilisi İlker Kaleli'nin paylaşımına yaptığı beğeni çok konuşulmuştu.
Burçin Terzioğlu'ndan İlker Kaleli'ye beğeni Spor hocası Umut Duygu ile birlikte olan Burçin Terzioğlu, eski erkek arkadaşı İlker Kaleli'nin fotoğrafını beğendi.
Burçin Terzioğlu tenha bir yer arıyor Deneyimli oyuncu Burçin Terzioğlu, bu yıl tatil rotasını değiştirdi.
Burçin Terzioğlu dolandırıldı! Son olarak "Hükümsüz" dizisinde rol alan oyuncu Burçin Terzioğlu, konuk olduğu yayında başına gelen dolandırıcılık olayından bahsetti.
Burçin Terzioğlu: "Burnumu yaptırdım" Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu, katıldığı programda hakkında merak edilenleri anlattı.
Burçin Terzioğlu yüzünde yılların izini taşıyor Birçok meslektaşının aksine makyajsız ve doğal halleriyle sevenlerinin karşısına çıkan, 41 yaşındaki Burçin Terzioğlu son paylaşımında yine özgüvenini konuşturdu.