Burçin Terzioğlu


Özgü Namal'ın rolünü hangi ünlü oyuncu canlandıracak? Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Özgü Namal setlere dönmeye hazırlanıyordu ancak flaş bir kararla diziden ayrıldı.
Burçin Terzioğlu'ndan muhabirlere büyük nezaket Son günlerde Cem Yılmaz ve Demet Akbağ'ın sürekli olarak terslediği muhabirlere oyuncu Burçin Terzioğlu, örnek bir harekete imza atarak zarif bir nezaket sergiledi.
Özgü Namal'dan flaş ayrılık kararı! Geçen aylarda eşi Ahmet Serdar Oral'ın ani vefatıyla yıkılan Özgü Namal 7 yıl sonra dizi setlerine dönmeye hazırlanıyordu.
Rufat İsmayil ekranda izledi, şok geçirdi! Ünlü modacı Rufat İsmayil, Burçin Terzioğlu’nun bir dizide rolü gereği giydiği tasarımının beğenilmeyip aşağılanması sonrası suç duyurusunda bulundu.
Burçin Terzioğlu Kasım ayında deniz keyfi yaptı Kasım ayında deniz keyfi yapan oyuncu Burçin Terzioğlu, takipçilerini kıskandırdı.
Burçin Terzioğlu: "Evlilik uzaktan akrabamdır" Deneyimli oyuncu Burçin Terzioğlu Elele dergisine verdiği röportajda “Evlilik kelimesi ile yakınlığınız ne boyutta?” sorusuna “Uzaktan akrabam olur!" yanıtını verdi.
Burçin Terzioğlu: "Leyla'yı çok sevdim" Proje tasarımını ve yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği, Most Production imzalı, FOX’un yeni dizisi “Kurşun”da cesur ve korkusuz gazeteci Leyla’yı canlandıran Burçin Terzioğlu, rolünü ve karakterine nasıl hazırlandığını anlattı.