Burçin Terzioğlu


Burçin Terzioğlu: "İşten tatile fırsat mı var?" Önceki gün Arnavutköy’de objektiflere takılan ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu, Salih Bademci ile birlikte başrolünü paylaştığı "Yalancı" dizisi nedeniyle yoğun bir şekilde çalıştığıni söyledi.
Yalancı dizisinin çekimleri başladı Başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak’ın yer aldığı "Yalancı" dizisinin çekimleri başladı.
İddialı projenin ünlü oyuncuları okuma provasında buluştu Show TV'de ekranlara gelecek, yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak’ın yer aldığı "Yalancı" dizisinin oyuncuları, okuma provası için yapımcı ve yönetmenle bir araya geldi.
Salih Bademci ve Burçin Terzioğlu sete çıkıyor "The Liar" dizisinden uyarlanan projede Terzioğlu “Deniz” adlı öğretmeni, Bademci ise Deniz’in kendisine tecavüz etmekle suçladığı “Mehmet Emir” adlı doktoru canlandıracak.
Şahin Irmak hangi projeyle ekrana dönecek? Son olarak "Jet Sosyete" isimli yapımda rol alan Şahin Irmak, uzun süren ekran sessizliğini bozuyor.
Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli'ye aynı hamleyle karşılık verdi! İlker Kaleli, 2018’de ayrıldığı Burçin Terzioğlu’nu üç yıl aradan sonra geçtiğimiz hafta Instagram’dan silmişti. Ancak Terzioğlu, eski aşkını takip etmeye devam ediyordu.
Gizem Soysaldı merak edilen dizinin kadrosuna dahil oldu Süreç Film'in Show TV için hazırladığı "Yalancı" dizisinin hazırlıkları sürüyor.