Burcu Biricik


Burcu Biricik, Burak Deniz, Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz tüm gün çalıştı
Burcu Biricik, Burak Deniz, Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz tüm gün çalıştı Ünlüler dünyasının yıldız isimleri deprem bölgelerine verdikleri destekleri sürdürüyor. Geçtiğimiz gün birçok isim Yenikapı'daki çalışmalara katıldı.
Burcu Biricik ve Selma Ergeç depremzedeler için gönüllü çalıştı
Burcu Biricik ve Selma Ergeç depremzedeler için gönüllü çalıştı "Camdaki Kız" dizisinde rol alan oyuncular Burcu Biricik ve Selma Ergeç, depremzedeler için gönderilen eşyaları kolilemek için Şişli Belediyesi'nde saatlerce çalıştı.
'Bütün Kadınların Kafası Karışıktır'ın galasına ünlü isimler akın etti
'Bütün Kadınların Kafası Karışıktır'ın galasına ünlü isimler akın etti "Bütün Kadınların Kafası Karışıktır" tiyatro oyununun prömiyeri Trump Sahne'de gerçekleşti.
Camdaki Kız dizisinde o isme yol verildi! Tahmin edilen oldu!
Camdaki Kız dizisinde o isme yol verildi! Tahmin edilen oldu! Kanal D'nin uzun soluklu dizilerinden "Camdaki Kız"da izleyicilerin haftalardır beklediği sahne sonunda geldi.
Enis Arıkan'ın doğum günü ünlüler geçidine döndü
Enis Arıkan'ın doğum günü ünlüler geçidine döndü Oyuncu Enis Arıkan, önceki akşam 40. yaş gününü yakın arkadaşlarıyla bir araya gelerek kutladı.
Camdaki Kız dizisinde sürpriz gelişme
Camdaki Kız dizisinde sürpriz gelişme "Camdaki Kız" dizisinde 'Nalan'ın gerçek babası 'Metin'e hayat verecek oyuncu belli oldu.
"En çok arananlar" aynı etkinlikte buluştu
"En çok arananlar" aynı etkinlikte buluştu Google, yıl boyunca dünya çapında dikkat çeken anların, konuların, kişilerin, olayların ve merak edilenlerin açıklandığı arama trendlerini bir etkinlikle duyurdu.