Burcu Biricik


Burcu Biricik: "İnşallah bana da nasip olur" Önceki gün objektiflere yansıyan Burcu Biricik, muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Pandemi döneminde çekilen sinema filmi vizyona girdi Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın'ın başrollerinde yer aldığı "İnsanlar İkiye Ayrılır" filminin galası dün akşam gerçekleşti. 10 Eylül'de sinemaseverlerle buluşacak filmin ekibi heyecanlarını davetlilerle paylaştı.
Burcu Biricik flaş gelişmeyi duyurdu 2016 yılında hayatını Emre Yetkin ile birleştiren Burcu Biricik geçen sezon önce "Kırmızı Oda" ardından "Fatma" ve son olarak "Camdaki Kız"daki başarılı performansıyla göz doldurmuştu...
Kırmızı Oda dizisinde flaş gelişme "Kırmızı Oda" ikinci sezonuna iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği dizi geçen sezon cuma akşamları seyirciyi ekran başına toplamıştı.
Kerem Bürsin ve Burcu Biricik'in Instagram hesapları kapatıldı! Oyuncular Kerem Bürsin ile Burcu Biricik'in Instagram'da milyonlarca takipçisi vardı. Bu sabah uyandıklarında büyük bir şok yaşadılar. İkisinin de hesabı kapatıldı.
'Camdaki Kız' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Kanal D'nin iddialı yapımı "Camdaki Kız" ikinci sezon çekimlerine başladı.
Burcu Biricik ile eşinin gezmediği tatil beldesi kalmadı Burcu Biricik ile eşi Emre Yetkin sezonu Temmuz ayında Datça’da açmış, ardından Bodrum’da ve Çeşme’de tatil yapmıştı.