Burcu Biricik


Burcu Biricik Boncuk'un yorgunluğunu Bitez'de atıyor Oyuncu Burcu Biricik, "Kırmızı Oda"da canlandırdığı 'Boncuk' rolü diziye veda eder etmez soluğu eşiyle birlikte Bitez'de aldı.
Kırmızı Oda'nın 'hayali' oyuncusu hakkında gelişme "Kırmızı Oda" dizisinde Burcu Biricik'in canlandırdığı 'Boncuk' karakterinin hayalinde yaşattığı 'Can' karakteriyle ekranda boy gösteren oyuncu ve şarkıcı Feyyaz Şerifoğlu'ndan konuşulacak haber.
'Boncuk' rolü Burcu Biricik'in kısmetini açtı "Beni Böyle Sev, Şeref Meselesi, Kuzgun" gibi dizilerde rol alan ve son olarak "Kırmızı Oda" dizisiyle büyük çıkış yakalayan Burcu Biricik, "Boncuk" karakteri ile izleyicilerin gönlünü fethetti.
Burcu Biricik'ten 'HES kodlu' şaka "Kırmızı Oda" dizisinde 'Boncuk' rolüyle ekrana gelen oyuncu Burcu Biricik, önceki akşam arkadaşlarıyla Cihangir’de ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunduğu bir mekanda geç saatlere kadar oturdu.
Burcu Biricik küfürbaz çıktı! YouTube’daki ‘İbrahim Selim İle Bu Gece' programına katılan oyuncu Burcu Biricik birbirinden şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.