Burcu Güneş


Burcu Güneş'ten üvey annesine tapu davası
Burcu Güneş'ten üvey annesine tapu davası Şarkıcı Burcu Güneş, 2002 yılında vefat eden babasından miras kalan Antalya Kepez'deki daire için, üvey annesi Nuray Güneş'e dava açtı.
Burcu Güneş sevenlerini dansa davet ediyor
Burcu Güneş sevenlerini dansa davet ediyor Türk pop müziğinin en değerli kadın seslerinden Burcu Güneş; sevenlerine yaz sürprizi yaptı.
Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı!
Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı! 1 Temmuz'da başlayacak olan normalleşmeyle birlikte konserler de start alıyor. Sahnelere dönmeye hazırlanan ünlülerin yaz tarifesi de belli oldu.
Burcu Güneş Ankara'da halk konseri verdi
Burcu Güneş Ankara'da halk konseri verdi Şarkıcı Burcu Güneş ülke olarak içinden geçtiğimiz zorlu pandemi sürecinin ardından ilk halk konserini verdi. Burcu Güneş, yaklaşık 1,5 yıldır devam eden kapanma sürecinin normalleşme evresinde ilk umut ışığını sahnede yaktı.
Burcu Güneş'ten hayranlarına büyük sürpriz!
Burcu Güneş'ten hayranlarına büyük sürpriz! Türk pop müziğinin en güçlü kadın sesi Burcu Güneş, pandemi sürecinde büyük hasarlar alan müzik sektörünü canlandıracak bir projeyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.
Selami Şahin'den Zeki Müren sürprizi
Selami Şahin'den Zeki Müren sürprizi Sanatçı Selami Şahin, 50 yılı aşkındır sanat hayatında biriktirdiği anılarını 2 saatlik bir repertuvarla sevenleriyle paylaşıyor.