Burcu Kıratlı


Burcu Kıratlı: "Gözlerimiz dolu dolu bitirdik" Uzun süredir setlerden uzak olan Burcu Kıratlı, ‘7 Melek’ sinema filmi için kamera önüne geçmişti.
Sinan Akçıl'ın yeni bir sevgilisi mi var? Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı inişli çıkışlı ilişkilerine son noktayı koymuştu.
Burcu Kıratlı'nın set özlemi son buldu "Diriliş Ertuğrul", "Bizim Hikaye", "Aşk ve Mavi" gibi projelerde rol alan Burcu Kıratlı, 2 yıldır hiçbir projede yer almıyordu.
Sinan Akçıl'a Burcu Kıratlı soruldu! Müzisyen Sinan Akçıl, önceki akşam Etiler’de objektiflere takıldı. Geçtiğimiz günlerde Burcu Kıratlı ile ayrıldıkları iddia edilen Akçıl, konuya ilişkin sorulara ne yanıt verdi?
'7 Melek' filminde 7 kahraman kadının hikayesi beyaz perdeye geliyor 15 Temmuz darbe girişiminde en büyük hasarı alan Ankara Gölbaşı Özel Harekat'ta görevli 7 kadın polisin yaşam öyküsü sinemaya aktarılıyor.
Cansu Melis Karakuş Corona virüse yakalanınca rolünden oldu! "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"dizisinin yıldızlarından oyuncu Cansu Melis Karakuş, koronaya yakalandı. Karakuş, hastalığı nedeniyle "7 Melek" filmindeki başrolü kaçırdı.
Sinan Akçıl hakkındaki iddiaya ilişkin net konuştu Geçtiğimiz günlerde başka bir kadın yüzünden Burcu Kıratlı ile ayrıldıkları söylenen Sinan Akçıl net konuştu.