Burcu Kıratlı


İrem Derici: "Sinan sevgilisinden ayrılınca seviniyorum" "Piyanist" albümü için stüdyodan çıkmayan Sinan Akçıl, İrem Derici'yle buluştu. Arnavutköy'de yorgunluk kahvesi içen ikili gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Sinan Akçıl'ın boynundaki izin sırrı ortaya çıktı! Müzisyen Sinan Akçıl'ın boynundaki iz merak konusu olmuş, eski eşi Burcu Kıratlı ile kavga edip etmedikleri konusu kafa karıştırmıştı...
Sinan Akçıl'ın boynundaki tırnak izi şok etti! Müzisyen Sinan Akçıl; Simge Sağın ile birlikte muhabirlere açıklama yaparken dikkatlerden kaçmayan bir detay vardı.
Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl bu kez nerede evlenecek? Boşandıktan sonra beraberliklerine ikinci kez şans veren Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'dan ikinci nikah açıklaması...
Sinan Akçıl'dan sevgilisi Burcu Kıratlı'ya övgüler! Burcu Kıratlı ile geçen yıl boşandıktan sonra yeniden evlilik kararı alan Sinan Akçıl, iltifatta çığır açtı. Güzel oyuncuya övgüler yağdıran popçu, önceki akşam da iş başındaydı.
Burcu Kıratlı'dan Sinan Akçıl'a jest! Sinan Akçıl’la tekrar nikah masasına oturmaya hazırlanan Burcu Kıratlı, yeni araç aldı.
Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl reklam filminde oynayacak Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, geçtiğimiz gün Vadistanbul'da görüntülendi. Akşam saatlerinde objektiflere yansıyan sevgililerin iki farklı araçla gelmeleri dikkatlerden kaçmadı.