Burcu Kıratlı


Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor mu?
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor mu? Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada birbirlerini takipten çıkartarak herkesi şaşırtan Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çiftinin önümüzdeki günlerde anlaşmalı olarak boşanacakları iddia edildi.
Sinan Akçıl evi terk mi etti?..
Sinan Akçıl evi terk mi etti?.. Evliliklerine ikinci bir şans veren ve her fırsatta birbirlerine olan aşklarından bahseden Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, ayrıldı. İkilinin, önümüzdeki günlerde boşanacakları öğrenildi...
Sinan Akçıl - Burcu Kıratlı cephesinden üzücü haber
Sinan Akçıl - Burcu Kıratlı cephesinden üzücü haber Evlendikleri günden bu yana türlü huzursuzluklar yaşadıkları haberleriyle gündeme gelen Sinan Akçıl - Burcu Kıratlı cephesinden üzücü haber...
Ferhat Göçer'in kırdığı pot üzerine Burcu Kıratlı masayı terk etti!
Ferhat Göçer'in kırdığı pot üzerine Burcu Kıratlı masayı terk etti! Sinan Akçıl ile sahneye çıkan Ferhat Göçer, Burcu Kıratlı'nın karşısında Akçıl'ın eski sevgilisi Hadise ve İzel'den bahsedince gerginlik yaşandı. Kıratlı oturduğu masayı terk ederek tepki gösterdi.
Sinan Akçıl'dan Burcu Kıratlı'nın paylaşımına romantik yorum
Sinan Akçıl'dan Burcu Kıratlı'nın paylaşımına romantik yorum Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı evliliklerine mutlu bir şekilde devam ederken sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyorlar. 
Burcu Kıratlı'yı mest eden armağan
Burcu Kıratlı'yı mest eden armağan Müzisyen Sinan Akçıl, geçtiğimiz hafta 30’uncu yaşını kutlayan eşi Burcu Kıratlı’ya Çeşme’deki doğum gününde soyadının yazdığı bir kolye hediye etti.
Burcu Kıratlı bebek mi bekliyor?
Burcu Kıratlı bebek mi bekliyor? Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu eşi Burcu Kıratlı, ocak ayında evlenmişti, martta evlerini ayırmıştı. Boşanmaktan son anda vazgeçen ünlü çiftin bu kez anne-baba olacağı iddia edildi.