Burcu Kıratlı


Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl bir düğün daha yapacak Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, 22 Şubat’ta Swissotel’de ikinci kez nikah masasına oturmuştu.
Burcu Kıratlı: "Sinan'la çocukluk yaptık" Oyuncu Burcu Kıratlı, Ocak 2019’da Hollanda Amsterdam’da evlendiği Sinan Akçıl’dan Eylül 2019’da boşanmıştı. Birbirlerinden vazgeçemeyen eski çift, 22 Şubat’ta ikinci kez nikah masasına oturmuştu.
Sinan Akçıl baba olacağı günü iple çekiyor Ünlü oyuncu Burcu Kıratlı, önceki gün menajeri ile birlikte bir alışveriş merkezinden çıkarken objektiflere yansıdı.
Burcu Kıratlı cephesinden müjdeli haber Oyuncu Burcu Kıratlı Aralık 2018’de şarkıcı Sinan Akçıl ile Amsterdam’da evlenmiş ancak bu rüya evlilik 9 ay sonra hüsranla bitmişti.
Sinan Akçıl tektaşı ikiye katladı! Geçtiğimiz günlerde oyuncu Burcu Kıratlı ile ikinci kez evlenen Sinan Akçıl “İlk kez evleniyormuşuz gibi hissettik. En kısa zamanda çocuk istiyoruz” açıklamasını yaptı.
Sosyal medya Selin İmer'in çizmelerini konuştu Selin İmer ile Mustafa Ceceli çifti, önceki gün Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı'nın nikah törenine katıldı.
Sinan Akçıl ve Işın Karaca'nın 'bulanık su' polemiği büyüyor Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın önceki gün düzenlenen nikah törenine aralarında, Semiraris Pekkan, Berkay-Özlem Ada Şahin, Selin İmer-Mustafa Ceceli çifti gibi ünlü isimlerin bulunduğu yaklaşık 40 kişi katılmıştı.