Burcu Kıratlı


Sinan Akçıl: "Konuşmuyoruz arkadaşlar" Ünlü müzisyen Sinan Akçıl, önceki gün Bebek'te görüntülendi.
Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl arasında tatlı atışma Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl ikilisi önceki akşam, Kuruçeşme'de yemek yedi.
Sinan Akçıl'dan olay açıklama: 'İlk kez tek eşliyim' Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk olan müzisyen Sinan Akçıl, çarpıcı bir itirafta bulundu. Akçıl, "Son ilişkime kadar bayağı çapkın bir çocuktum. İlk kez tek eşliyim diyebilirim" açıklamasını yaptı.
Burcu Kıratlı yeni projelerle dönüyor En son ‘Aşk ve Mavi' dizisinde rol alan oyuncu Burcu Kıratlı, alışveriş yaparken objektiflere takıldı.
Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl'ın jet-ski keyfi Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu sevgilisi Burcu Kıratlı'nın Bodrum tatili devam ediyor.
Sinan Akçıl'dan Burcu Kıratlı'ya evlilik teklifi Sinan Akçıl, geçen Eylül’de boşandığı Burcu Kıratlı’ya doğum gününde tektaş yüzük hediye ederek evlenme teklifinde bulundu.
Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl'dan müjdeli haber! Güzel oyuncu Burcu Kıratlı ve şarkıcı Sinan Akçıl, önceki gün bir dostlarının nişan törenine katıldı. Daha önce Amsterdam'da evlenip 9 ay sonra boşanan ikili, yeniden aşka geldi.