Burcu Kıratlı


Burcu Kıratlı hakkında şaşırtan iddia! Bir inat uğruna boşandıklarını, birbirlerini sevdiklerini söyleyen Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı çifti, Fransa’nın başkenti Paris’te el ele görüldü. Yazılanlara göre Burcu Kıratlı’ya ikinci kez evlilik teklif eden Sinan Akçıl “Evet” cevabını aldı.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez evleniyor! Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, 9 aylık evliliğin ardından 6 Eylül'de boşanmıştı. Akçıl ile Kıratlı, barışı kutlamak için Paris'e gitti.
Ayrılık acısı Sinan Akçıl'a 20 şarkı yazdırdı! Dokuz ay süren evliliklerini geçtiğimiz haftalarda noktalayan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı barıştı.
Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl barıştı! Sinan Akçıl ile 20 gün önce boşandığı eski eşi Burcu Kıratlı barıştı. Sinan Akçıl'dan barışma sonrası ilk açıklama geldi.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı barıştı mı? Burcu Kıratlı, "Biz esas olarak kıskançlık değil bir inatlaşma yüzünden ayrıldık. Kimse inanmıyor ama böyle. İnatlaştık. Başka hiçbir sebebi yok bu ayrılığın. Sinan'ı hala seviyorum çünkü çok değerli." açıklamasında bulunmuştu.
Ferhat Göçer'in kızı Yağmur'dan Sinan Akçıl'a mesaj! Sinan Akçıl'ın ve Ferhat Göçer arasında başlayan polemik haftalardır devam ederken; Sinan Akçıl son yaptığı açıklamayla bu polemiğe yeni bir halka daha ekledi.
Burcu Kıratlı boşanmanın nedenini ilk kez açıkladı Sinan Akçıl - Burcu Kıratlı çiftinin ani boşanmaları magazin gündemi sallarken; Burcu Kıratlı sessizliğini ilk kez bozdu.