Burcu Kıratlı


Burcu Kıratlı: "Kaçmam lazım"
Burcu Kıratlı: "Kaçmam lazım" Burcu Kıratlı, geçtiğimiz günlerde Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
Burcu Kıratlı: "Kalbimi aşka kapatmam söz konusu olamaz"
Burcu Kıratlı: "Kalbimi aşka kapatmam söz konusu olamaz" Oyuncu Burcu Kıratlı Şubat 2022’de ikinci kez evlendiği müzisyen Sinan Akçıl’dan 11 Mayıs’ta yine boşanmıştı.
Sinan Akçıl: "Burcu her zaman mutlu olsun"
Sinan Akçıl: "Burcu her zaman mutlu olsun" Başarılı müzisyen Sinan Akçıl, önceki akşam Ataşehir Araba Mezarlığı'nda 'Yaktırma' isimli parçasına klip çekti.
Yakışıklı avukattan Burcu Kıratlı'ya 100 gül ile jest
Yakışıklı avukattan Burcu Kıratlı'ya 100 gül ile jest Geçtiğimiz yıl şubat ayında ikinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı önceki günlerde görülen duruşmayla üç dakikada boşanmıştı.
Balıkesir Tiyatro Festivali'nde yıldız geçidi yaşanacak
Balıkesir Tiyatro Festivali'nde yıldız geçidi yaşanacak İlk kez düzenlenecek olan Balıkesir Tiyatro Festivali'nde sanatseverler bir araya gelecek.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı!
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı! Geçtiğimiz yıl Şubat ayında ilişkilerine bir şans daha verip yeniden nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı. Çiftin, 15 ay süren evliliği üç dakikada bitti.
Burcu Kıratlı kızlarıyla keyifte
Burcu Kıratlı kızlarıyla keyifte Sinan Akçıl'la boşanma davası süren Burcu Kıratlı, önceki gün güzel havanın keyfini sürdü.