Burcu Kıratlı


Sinan Akçıl: "Bekarlığa el kaldırıyorum" Oyuncu Burcu Kıratlı'dan boşanmak üzere olan Sinan Akçıl, önceki gün bir AVM'de konser verdi.
Burcu Kıratlı: "Dost bile kalamayız" Geçtiğimiz yıl Şubat ayında ikinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile boşanacakları haberleriyle gündemden düşmeyen Burcu Kıratlı, uzun bir aradan sonra 'Her Aşk Biraz Komiktir' adlı tiyatro oyunuyla sahnelere döndü.
Sinan Akçıl: "Kafam çok rahat" İkinci kez evlendiği Burcu Kıratlı'ya çekişmeli boşanma davası açan popçu Sinan Akçıl, sahne çalışmalarına ağırlık verdi.
Burcu Kıratlı kız arkadaşlarıyla efkar dağıttı Sinan Akçıl'la kısa süre önce boşanma kararı alan Burcu Kıratlı, efkar dağıttı.
Sinan Akçıl aşk acısı çekiyor Şarkıcı Demet Akalın, Uludağ’daki Karfest’te konser verdi. Konserde bulunan Sinan Akçıl efkarlıydı...
Burcu Kıratlı - Sinan Akçıl ayrılığında merak uyandıran 'gizlilik kararı' İlk kez 2018 yılında nikah masasına oturduktan 9 ay sonra boşanan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın evliliklerine verdiği ikinci şans da uzun soluklu olmadı.
Sinan Akçıl: "Burcu benim hep kıymetlim olacak" Geçtiğimiz yıl Şubat ayında ikinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı çifti boşanıyor.