Burcu Özberk

Hande Erçel'den "Demet Özdemir krizi" iddiasına yanıt!
Hande Erçel'den "Demet Özdemir krizi" iddiasına yanıt! Hande Erçel ile kendisi gibi oyuncu olan yakın arkadaşı Burcu Özberk, önceki akşam Beyoğlu’nda görüntülendi.
Serkay Tütüncü: "Burcu Özberk aşkım değil sırdaşım"
Serkay Tütüncü: "Burcu Özberk aşkım değil sırdaşım" Son olarak "Masumiyet" dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi.
Burcu Özberk ve İlhan Şen aşk mı yaşıyor?
Burcu Özberk ve İlhan Şen aşk mı yaşıyor? "Aşk Mantık İntikam" dizisinin başrol oyuncuları Burcu Özberk ve İlhan Şen'in aşk yaşadığı iddia ediliyordu.
Burcu Özberk'ten partneri İlhan Şen'e sürpriz!
Burcu Özberk'ten partneri İlhan Şen'e sürpriz! FOX TV ekranlarının sevilen dizisi "Aşk Mantık İntikam"ın başrol oyuncuları Burcu Özberk ve İlhan Şen'in haklarında aşk iddiaları çıkmıştı. İddiaları yalanlayan Burcu Özberk, başrol arkadaşı İlhan Şen’e sürpriz yaptı.
Hande Erçel evlilikten umudunu kesti
Hande Erçel evlilikten umudunu kesti "Güneş'in Kızları" dizisinde oynayan eski rol arkadaşları Hande Erçel ile Burcu Özberk yıllar sonra bir araya geldi. Çıkışta oldukça neşeli olan ikili çarpıcı açıklamalar yaptı.
Burcu Özberk: "Aşk güzel çok bir şey"
Burcu Özberk: "Aşk güzel çok bir şey" İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük ile başrollerini paylaştığı "Aşk Mantık İntikam" dizisinde rol alan Burcu Özberk, açıklamalarda bulundu.
Eski partnerler tiyatro galasında hasret giderdi
Eski partnerler tiyatro galasında hasret giderdi Erdal Beşikçioğlu, Fatih Sönmez ve Ahmet Melih Sönmez’in rol aldığı tiyatro oyunu Acting’in İstanbul galası önceki gece Fişekhane'de yapıldı.