Bursa


Uludağ rekor kıracak
Uludağ rekor kıracak Bursa'da geçen yıllara göre mevsim normallerinin üzerinde görülen kar yağışı Uludağ'a adeta bereket getirdi.
Minik Ömer trafik canavarı kurbanı oldu
Minik Ömer trafik canavarı kurbanı oldu Bursa'da dedesi ile çarşıdan dönen 5 yaşındaki Ömer Faruk Gündoğdu'ya otomobil çarptı.
Acılı babanın hastane önünde endişeli bekleyişi
Acılı babanın hastane önünde endişeli bekleyişi Parkta arkadaşı tarafından üzerine dezenfektan dökülerek ateşe verilen 14 yaşındaki Burak Altun’un durumu ciddiyetini koruyor. Hastane önünde bekleyen acılı baba, oğlunun şakalaşma sonucu değil kasten yakıldığını ileri sürdü.
Belgin Doruk’un oğlu ölü bulundu
Belgin Doruk’un oğlu ölü bulundu Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden Belgin Doruk’un oğlu Aydın Birsel, Bursa’daki evinde ölü olarak bulundu. Yapılan ilk incelemelerde Birsel’in düşme sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.
Tuğba Yurt'un memleket heyecanı
Tuğba Yurt'un memleket heyecanı 2021 yılına damgasını vuran Tuğba Yurt, Anadolu turnesi kapsamında önceki akşam memleketi Bursa'da sevenleriyle buluştu.
Gözler Oğuzhan Koç'un üzerinde
Gözler Oğuzhan Koç'un üzerinde Türkiye'nin en iyi söz yazarı ve bestecileri arasında yer alan Oğuzhan Koç, 10. sezonunda “O Ses Türkiye Yarışması'nda jüri koltuğuna oturması hayranları tarafından tam not aldı. Koç, bugüne kadar yayınlanan 6 bölümde yarışmacıların en çok seçtiği jüri üyesi oldu.
Düzce'de deprem!
Düzce'de deprem! AFAD, Düzce'de saat 15.40'ta 5.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini açıkladı. Deprem, İstanbul ve çevresinde birçok kentte hissedildi.