Büşra Pekin


Büşra Pekin hiç ummadığı yerden yara aldı!
Büşra Pekin hiç ummadığı yerden yara aldı! "Havuçlu ana" karakteriyle şöhrete kavuşan Büşra Pekin'e eski dostundan büyük şok...
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'den şaşırtan hamle!
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'den şaşırtan hamle! Başrolünde yer aldıkları dizide tanışıp aşk yaşamaya başlayan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz çifti geçen aylarda yollarını ayırmıştı.
Büşra Pekin 'değişiminin sırrını' ilk kez açıkladı
Büşra Pekin 'değişiminin sırrını' ilk kez açıkladı Takipçileri; zayıflayan ve saçlarını sarıya boyatan Büşra Pekin'in estetik yaptırdığını iddia etmişti.
Serenay Sarıkaya hakkında şaşırtan gerçek ortaya çıktı!
Serenay Sarıkaya hakkında şaşırtan gerçek ortaya çıktı! 'Şahmaran' dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan oyuncu Serenay Sarıkaya'nın güzelleşmek için yaptığı başvurduğu çözüm şaşırttı.
Büşra Pekin'in Havuçlu Ana'dan Emilia Clarke'a uzanan yolculuğu
Büşra Pekin'in Havuçlu Ana'dan Emilia Clarke'a uzanan yolculuğu Oyuncu Büşra Pekin'in yıllar içindeki olay değişimi konuşulmaya devam ediyor...
Estetik mucizesi: Büşra Pekin
Estetik mucizesi: Büşra Pekin Son dönemde verdiği kilolarla dikkat çeken Büşra Pekin'in, birçok ünlü isim gibi estetik modasına uydu.
Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin'in sürpriz buluşması!
Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin'in sürpriz buluşması! Ünlü komedyen Hasan Can Kaya geçen aylarda bir sinema filmi yazdığını açıklamıştı.