Çağan Irmak


'Çağan Irmak - Uğur Yücel buluşması' iptal oldu
'Çağan Irmak - Uğur Yücel buluşması' iptal oldu Çağan Irmak, 'Yeşilçam' isimli dijital projesinin ardından son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde seyirci karşısına çıkan Uğur Yücel'in başrolünü oynayacağı "Şaka Yaptım" adlı filme hazırlanıyordu.
Çağan Irmak - Uğur Yücel buluşması!
Çağan Irmak - Uğur Yücel buluşması! Yönetmen Çağan Irmak "Yeşilçam" adlı dijital diziyi bitirir bitirmez yeni bir filme başlayacak.
"Yeşilçam" dizisinin ikinci sezonuna onay çıktı
"Yeşilçam" dizisinin ikinci sezonuna onay çıktı Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci'nin başrollerini üstlendiği "Yeşilçam" dizisi ekranlardaki yolculuğunu sürdürecek.
Çağatay Ulusoy'un iddialı projesinin afişi görücüye çıktı
Çağatay Ulusoy'un iddialı projesinin afişi görücüye çıktı Çağan Irmak'ın yönettiği iddialı projenin afişi sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu.
Çağatay Ulusoy'un 'Yeşilçam' projesinden ilk kareler
Çağatay Ulusoy'un 'Yeşilçam' projesinden ilk kareler Başrollerini Çağatay Ulusoy, Selin Şekerci ve Afra Saraçoğlu'nun paylaştığı Yeşilçam dizisinden ilk görseller paylaşıldı.
Ayta Sözeri hangi sürpriz dizide rol alacak?
Ayta Sözeri hangi sürpriz dizide rol alacak? Ayta Sözeri, Mecidiyeköy Trump AVM’de objektiflere yansıdı.
Afra Saraçoğlu ve Çağatay Ulusoy aynı projede buluşuyor
Afra Saraçoğlu ve Çağatay Ulusoy aynı projede buluşuyor Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, 'Yeşilçam' adlı dizi ile anlaşmaya vardı. Ulusoy'un partneri de belli oldu. Yakışıklı oyuncuya dizide Afra Saraçoğlu eşlik edecek.