Çağan Irmak


Çağan Irmak'ın dizisine iki bomba isim dahil oldu
Çağan Irmak'ın dizisine iki bomba isim dahil oldu Çektiği unutulmaz filmlerle sinema tarihine geçen, "Asmalı Konak" başta olmak üzere birçok önemli diziye de imza atan Türkiye'nin en başarılı yönetmenlerinden Çağan Irmak'ın yeni projesi merakla bekleniyor.
Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez aynı dizide buluşuyor
Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez aynı dizide buluşuyor Türkiye'nin en iyi oyuncularından Taner Ölmez ve Erkan Kolçak Köstendil aynı dizide buluşuyor.
Çağan Irmak'tan Çağatay Ulusoy'a övgü
Çağan Irmak'tan Çağatay Ulusoy'a övgü Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı dijitalde yayınlanan 'Yeşilçam' dizisinin yönetmeni Çağan Irmak'tan oyuncuya övgü dolu sözlerde bulundu.
'Çağan Irmak - Uğur Yücel buluşması' iptal oldu
'Çağan Irmak - Uğur Yücel buluşması' iptal oldu Çağan Irmak, 'Yeşilçam' isimli dijital projesinin ardından son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde seyirci karşısına çıkan Uğur Yücel'in başrolünü oynayacağı "Şaka Yaptım" adlı filme hazırlanıyordu.
Çağan Irmak - Uğur Yücel buluşması!
Çağan Irmak - Uğur Yücel buluşması! Yönetmen Çağan Irmak "Yeşilçam" adlı dijital diziyi bitirir bitirmez yeni bir filme başlayacak.
"Yeşilçam" dizisinin ikinci sezonuna onay çıktı
"Yeşilçam" dizisinin ikinci sezonuna onay çıktı Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci'nin başrollerini üstlendiği "Yeşilçam" dizisi ekranlardaki yolculuğunu sürdürecek.
Çağatay Ulusoy'un 'Yeşilçam' projesinden ilk kareler
Çağatay Ulusoy'un 'Yeşilçam' projesinden ilk kareler Başrollerini Çağatay Ulusoy, Selin Şekerci ve Afra Saraçoğlu'nun paylaştığı Yeşilçam dizisinden ilk görseller paylaşıldı.