Çağla Gizem Çelik


Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik ayrıldı!
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik ayrıldı! Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik, 4 yıllık ilişkilerini noktaladı. Kural ile Çelik, yaptıkları ortak açıklamada "İlişkimizi dostça ve saygıyla bitirme kararı aldık" dedi.
Ahmet Kural ve sevgilisinin keyfi yerinde
Ahmet Kural ve sevgilisinin keyfi yerinde Mehmet Özgür, İlker Aksum ve Ecem Erkek ile birlikte rol aldığı 'Müjdemi İsterim' filminin heyecanını yaşayan Ahmet Kural'ın özel hayatında da her şey yolunda.
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'ten yeni pozlar
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'ten yeni pozlar Geçtiğimiz ay İtalya'da tatil yapan Ahmet Kural-Çağla Gizem Çelik çifti, birlikte çekildikleri fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'ten düğün hatırası
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'ten düğün hatırası Ünlülerin fitness eğitmeni Taylan Ertaş, Özlem Gümüşkaya'yla dünya evine girdi.
Covid'i atlatan Ahmet Kural müsabakaya koştu
Covid'i atlatan Ahmet Kural müsabakaya koştu Yakalandığı Covid-19'u yenip negatif test sonucunu alan Ahmet Kural'ın ilk işi avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik'le tavla müsabakası yapmaktı.
Ahmet Kural koronaya yakalandı
Ahmet Kural koronaya yakalandı Yaklaşık 3 yıldır aşk yaşadığı avukat Çağla Gizem Çelik ile nikah masasına oturmaya hazırlanan 39 yaşındaki Ahmet Kural'ın Corona virüs testi pozitif çıktı.
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'in tiyatro keyfi
Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik'in tiyatro keyfi Ünlü oyuncu Ahmet Kural, avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile geçtiğimiz akşam Trump Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.