Çağla Gizem Çelik


Ahmet Kural ve sevgilisi Kıbrıs'tan Florida'ya geçti
Ahmet Kural ve sevgilisi Kıbrıs'tan Florida'ya geçti Ahmet Kural dizi çekimleri için Ocak ayında Kıbrıs’ın yolunu tutmuştu. 2019’dan beri aşk yaşadığı avukat Çağla Gizem Çelik'e kendisini hiç yalnız bırakmamıştı.
Ahmet Kural sosyal medyada aşka geldi
Ahmet Kural sosyal medyada aşka geldi "Bir Zamanlar Kıbrıs" dizisinde 'Kemal' karakterini hayat veren Ahmet Kural dizi çekimleri için sevgilisiyle birlikte Kıbrıs’ta zaman geçiriyor.
Ahmet Kural'ın kıskandıran mutluluğu
Ahmet Kural'ın kıskandıran mutluluğu Ahmet Kural başrollerini Serkan Çayoğlu ve Pelin Karahan ile paylaştığı yeni dizisi için bir süredir Kıbrıs’ta...
Çağla Gizem Çelik Ahmet Kural'ın hasretine dayanamadı
Çağla Gizem Çelik Ahmet Kural'ın hasretine dayanamadı Ahmet Kural başrollerini Serkan Çayoğlu ve Pelin Karahan ile paylaştığı yeni dizisi için bir süredir Kıbrıs’ta...
Ahmet Kural ve sevgilisi Erdim çiftiyle buluştu
Ahmet Kural ve sevgilisi Erdim çiftiyle buluştu Ünlü oyuncuların sürpriz ziyaretinden kareye hayranları yoğun ilgi gösterdi.
Ahmet Kural evlilik yolunda ilk adımı attı
Ahmet Kural evlilik yolunda ilk adımı attı Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik evlilik yolunda ilk adımları attı.
Sıla ve Ahmet Kural ile ilgili enteresan tesadüf
Sıla ve Ahmet Kural ile ilgili enteresan tesadüf Uzun süredir avukat Çağla Gizem Çelik ile aşk yaşayan oyuncu Ahmet Kural, önceki gün sevgilisinin doğum gününü kutladı. Aynı gün Kural ile iki yıl önce yollarını ayıran Sıla'nın boşanacağını açıklaması ise sosyal medyada 'şaşırtan tesadüf' olarak yorumlandı.