Çağla Şıkel


Çağla Şıkel'den yeni sevgilisiyle paylaşım Emre Altuğ'dan boşandıktan sonra hayatını hiç kimseyi almayan ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel'in, aşk orucunu bozduğu iddia edildi. Şıkel'in, kendisinden 10 yaş küçük DJ Emre Şenol ile aşk yaşamaya başladığı öne sürülmüştü.
Çağla Şıkel genç DJ sorulunca sinirlendi! Emre Altuğ'dan boşandıktan sonra hayatını hiç kimseyi almayan ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel'in, aşk orucunu bozduğu iddia edildi. Şıkel'in, kendisinden 10 yaş küçük DJ Emre Şenol ile aşk yaşamaya başladığı öne sürüldü.
Emre Altuğ'dan konuşulacak Çağla Şıkel açıklaması Çağla Şıkel ile boşandıktan sonra Kuzey ve Uzay için kurdukları dostane ilişkiyle örnek çift olarak gösterilen Emre Altuğ, çocuklarının boşanma sıkıntısı yaşamadıklarını söyledi.
Çağla Şıkel'in oğullarıyla kahvaltı keyfi Emre Altuğ ile boşandıktan sonra hayatına kimseyi almayan Çağla Şıkel'in kendisinden 9 yaş küçük olan DJ Emre Şenol’la Bodrum’da başlayan samimiyetini Çeşme’ye taşıdığı iddia edilmişti.
Çağla Şıkel'in 5 yıllık yalnızlığı son buldu! Emre Altuğ ile boşandıktan sonra hayatına kimseyi almayan Çağla Şıkel, beş yıllık yalnızlığına noktayı koydu. Güzel model, kendisinden 9 yaş küçük olan DJ Emre Şenol’la Bodrum’da başlayan samimiyetini Çeşme’ye taşıdı.
Emre Altuğ ve Çağla Şıkel tatilde buluştu 2008'de evlenen Emre Altuğ ile Çağla Şıkel, 2015'te boşanmıştı. Çocukları için sık sık bir araya gelen çift, Dalyan'da tatilde buluştu.
Çağla Şıkel Çeşme sularında Normalleşmenin ardından tatil sezonunu açan Çağla Şıkel, Bodrum'un ardından Çeşme'ye gitti.