Çağla Şıkel


Çağla Şıkel sevgilisi Nail Gönenli'nin emrinde! Bir sözüne 750 bin TL ödedi!
Çağla Şıkel sevgilisi Nail Gönenli'nin emrinde! Bir sözüne 750 bin TL ödedi! Genç avukat Nail Gönenli ile tutkulu bir birliktelik yaşayan Türkiye Eski Güzeli Çağla Şıkel, Gönenli'nin isteğiyle hiç düşünmeden 750 bin TL ödedi.
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli liseli aşıklar gibi
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli liseli aşıklar gibi Manken ve sunucu Çağla Şıkel ile tutkulu bir aşk yaşadığı Avukat Nail Gönenli bir an olsun ayrılmıyor.
Çağla Şıkel avukat sevgilisi Nail Gönenli'nin elini bir an olsun bırakmıyor
Çağla Şıkel avukat sevgilisi Nail Gönenli'nin elini bir an olsun bırakmıyor Uzun süre sonra kalbini aşka açan Türkiye Eski Güzeli Çağla Şıkel, avukat aşkıyla bir an olsun ayrılmıyor...
Çağla Şıkel aşkı buldu, eski eşi Emre Altuğ'dan bomba atak!
Çağla Şıkel aşkı buldu, eski eşi Emre Altuğ'dan bomba atak! Manken Çağla Şıkel uzun yıllar sonra avukat Nail Gönenli ile yeni bir aşka yelken açarken eski eşi Emre Altuğ'dan da bomba bir haber geldi.
Çağla Şıkel aşkını doyasıya yaşıyor! Bir dakika olsun ayrılmıyorlar
Çağla Şıkel aşkını doyasıya yaşıyor! Bir dakika olsun ayrılmıyorlar Uzun süre sonra kalbini aşka açan Türkiye Eski Güzeli Çağla Şıkel, avukat aşkıyla bir an olsun ayrılmıyor...
Uzun süre sonra mutluluğu bulan Çağla Şıkel aşkını doyasıya yaşıyor
Uzun süre sonra mutluluğu bulan Çağla Şıkel aşkını doyasıya yaşıyor Çağla Şıkel, bir süredir aşk yaşadığı Nail Gönenli ile Kuruçeşme'de trafikte görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan çift, akan trafikte gözden kayboldu.
Emre Altuğ Çağla Şıkel'in avukat aşkı için ne dedi?
Emre Altuğ Çağla Şıkel'in avukat aşkı için ne dedi? Müzisyen ve oyuncu Emre Altuğ'dan ayrıldıktan sonra adı birçok çapkınla anılan ünlü manken, kimse ile bir ilişkiye başlamamıştı.