Çağla Şıkel


Alişan ve Çağla Şıkel tatilde buluştu Güzel yıldız Çağla Şıkel, önceki gün yakın dostu Alişan ile Bodrum'daki bir plajda bir araya geldi.
Arto hakkında 3 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı Şarkıcı Arto, manken Çağla Şıkel'i hedef aldı. 2019'da Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda 'Pislik, AVM kaşarısın' ifadelerini kullandı.
Programı tatile giren Çağla Şıkel Bodrum'da sobelendi Sunucu Çağla Şıkel, tatil sezonunu oğulları Kuzey ve Uzay ile Bodrum'da açtı. Denizde sık sık çocuklarıyla şakalaşan Şıkel, fit vücudu ile dikkat çekti.
Çağla Şıkel'in tatil planı hazır Güzel sunucu ve manken Çağla Şıkel, önceki gün Beşiktaş'ta arkadaşlarıyla buluştu.
Çağla Şıkel'den örnek iyilik hareketi Yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Çağla Şıkel, çocukları Kuzey ve Uzay’ın kullanmadığı oyuncakları ihtiyaç sahibi miniklere göndererek, takdir topladı.
Çağla Şıkel'in iki saatlik tırnak randevusu Normalleşme sürecinin başlamasıyla ünlüler de güzellik salonlarında daha çok vakit geçirmeye başladı.
Çağla Şıkel: "Para kolay kazanılmıyor" Balmumcu'daki malikanesini 11 milyon TL'ye satışa çıkaran Çağla Şıkel, son anda satmaktan vazgeçti.