Çağla Şıkel


Çağla Şıkel ve Emre Altuğ'u doğum günü buluşturdu
Çağla Şıkel ve Emre Altuğ'u doğum günü buluşturdu Çağla Şikel ile Emre Altuğ ayrıldıklarından bu yana çocukları için sık sık bir araya geliyorlar. Eski eşler büyük oğulları Kuzey'in yeni yaş kutlamasında da yine yan yana geldiler.
Çağla Şıkel'in sağlık durumu nasıl?
Çağla Şıkel'in sağlık durumu nasıl? Sabah kuşağı programı ekrana neden gelmeyen Çağla Şıkel, sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi.
Emre Altuğ'dan konuşulacak Çağla Şıkel açıklaması
Emre Altuğ'dan konuşulacak Çağla Şıkel açıklaması Ünlü oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Çağla Şıkel: "Israrla aynı haber yapılıyor, böyle bir şey yok"
Çağla Şıkel: "Israrla aynı haber yapılıyor, böyle bir şey yok" Eski Türkiye Güzeli Çağla Şıkel, hakkında yayılan iddiaya tepki gösterdi...
Çağla Şıkel: "Yalnız olma isteğimi kırdı ama Nail ile evlenmem"
Çağla Şıkel: "Yalnız olma isteğimi kırdı ama Nail ile evlenmem" Çağla Şıkel, Emre Altuğ'dan boşandıktan sonra uzun yıllar boyunca yalnız olmayı tercih etmişti. Şıkel, yalnız kalma tercihini avukat Nail Gönenli ile bozmuştu.
Çağla Şıkel eski eşi Emre Altuğ'un uyarısına kulaklarını mı tıkadı?
Çağla Şıkel eski eşi Emre Altuğ'un uyarısına kulaklarını mı tıkadı? Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 10 aydır birliktelik yaşadığı Nail Gönenli’yi oğulları Uzay ve Kuzey ile tanıştırmıştı. Evlenecekleri de konuşulan çiftin planları çıkmaza girebilir.
Çağla Şıkel ve sevgilisinin yüzü gülüyor
Çağla Şıkel ve sevgilisinin yüzü gülüyor Kısa bir ayrılık yaşayıp barışan Çağla Şıkel ve sevgilisi Av. Nail Gönenli'nin yüzleri gülüyor.