Çağla Şıkel


Çağla Şıkel oğullarıyla reklam filminde rol aldı
Çağla Şıkel oğullarıyla reklam filminde rol aldı Eski Türkiye Güzeli Çağla Şıkel oğulları Kuzey ve Uzay'la birlikte kamera karşısına geçti.
Çağla Şıkel karın kaslarıyla davete damga vurdu
Çağla Şıkel karın kaslarıyla davete damga vurdu Podyumların yaşlanmayan ismi Çağla Şıkel, önceki akşam farkını yine gözler önüne serdi.
Şenol İpek yıllar süren sessizliğini bozdu
Şenol İpek yıllar süren sessizliğini bozdu Şenol İpek, magazin tarihine damga vuran "tost" mesajı sonrası yaşananları ilk kez anlattı...
Çağla Şıkel: "Sevdiğim tek erkek oğullarım"
Çağla Şıkel: "Sevdiğim tek erkek oğullarım" Geçtiğimiz gün gittiği Edis konserinde ünlü popçuya "Seni seviyorum" diye bağırdığına dair haberler çıkan Çağla Şıkel, önceki gün bir tanıtımdaydı.
Edis'ten yaz konserlerine neşeli 'Merhaba'
Edis'ten yaz konserlerine neşeli 'Merhaba' İstanbul'da uzun bir aradan sonra ilk kez dinleyicileriyle buluşan Edis, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda üç gün üst üste vereceği konser serisine başladı.
Çağla Şıkel: "Formumun sırrı dedikodudan uzak durmak"
Çağla Şıkel: "Formumun sırrı dedikodudan uzak durmak" Çağla Şıkel, çok merak edilen sırlarını paylaştı. Nasıl fit ve güzel kaldığını anlatan güzel model, dedikodudan uzak durduğunu söyledi.
Çağla Şıkel muhabirleri fark edince büyük panik yaşadı
Çağla Şıkel muhabirleri fark edince büyük panik yaşadı Ünlü manken Çağla Şıkel önceki gece ablası ve arkadaşlarının olduğu bir grup ile Etiler'deki bir mekan çıkışı görüntülendi.