Çağla Şıkel


Çağla Şıkel ve Emre Altuğ'dan Uzay paylaşımları Çağla Şıkel ve Emre Altuğ; sona eren evliliklerinden dünyaya gelen küçük oğulları Uzay'ın yaş gününü sosyal medya paylaşımlarıyla kutladı.
Belçim Bilgin kick boks sevgisini oğluna aşıladı Pandemiden dolayı spor salonuna gidemeyip hocasıyla evde antrenman yapan Belçim Bilgin kick boks sevgisini oğlu Rodin'e de aşıladı.
Pandemi dönemi lüks alışverişlerine engel olmadı Pandemi nedeniyle yabancı markalardan alışveriş yapamayanlar, çareyi kişiye özel alışveriş asistanlarında buldu.
Flaş!.. Çağla Şıkel corona virüse mi yakalandı? Geçtiğimiz günlerde Corona virüs aşısı yaptıran ve bu anlara ilişkin kareleri sosyal medya hesabından paylaşan ünlü sunucu Çağla Şıkel'in virüse yakalandığı iddia edildi.
Burcu Çağrı'nın ağır göndermesi Emre Altuğ'a mı? Sanatçı Emre Altuğ'un, manken Çağla Şıkel ile boşandıktan sonra aşk orucunu Burcu Çağrı ile bozduğu iddia edilmişti. Emre Altuğ'un aşk iddialarını yalanlamasından sonra Burcu Çağrı'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.
Canlı yayında aşı olan Alişan tepki çekti Çağla Şıkel'in ardından Alişan da Corona virüs aşısı için gönüllü oldu. Ancak Alişan'ın canlı yayında aşı olması bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı.
Çağla Şıkel'e tehdit mesajı olayında flaş gelişme Manken Çağla Şıkel, aldığı korkunç tehdit mesajı sonrası suç duyurusunda bulunmuştu.