Çağla Şıkel


Adı art arda aşk dedikodularına karışan Çağla Şıkel sonunda patladı!
Adı art arda aşk dedikodularına karışan Çağla Şıkel sonunda patladı! Çağla Şıkel, oğulları ile Etiler'deki bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.
İzzet Antebi'nin gergin gecesi
İzzet Antebi'nin gergin gecesi Tuvana Türkay-İzzet Antebi çifti, önceki gün Yeniköy'de gece yürüyüşüne çıktı.
Pınar Eliçe: "Çağla Şıkel yanlış anlaşılmaya hep müsait ve açık hedef"
Pınar Eliçe: "Çağla Şıkel yanlış anlaşılmaya hep müsait ve açık hedef" Pınar Eliçe, "Beyaz Magazin" programında adı sürekli aşk dedikodularına karışan Çağla Şıkel hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
'Çağla Şıkel ve Tolga Akış büyük aşk yaşıyor' iddiası!
'Çağla Şıkel ve Tolga Akış büyük aşk yaşıyor' iddiası! Çağla Şıkel, önceki akşam Kuruçeşme'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Hızlıca aracına binen Şıkel, Çeşme tatilinin çok iyi geçtiğini söyledi.
Çağla Şıkel: "Bugünü oğullarıma ayırdım"
Çağla Şıkel: "Bugünü oğullarıma ayırdım" Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, önceki gün oğulları Uzay Altuğ ve Kuzey Altuğ ile birlikte İstinye'de objektiflere takıldı.
Alişan'dan bomba Çağla Şıkel yorumu!
Alişan'dan bomba Çağla Şıkel yorumu! Alişan, Didem Sarı'nın, eski eşi İzzet Antebi ve yakın arkadaşı Çağla Şıkel'in yazışmalarını ifşa etmesi hakkında bomba bir yorumda bulundu.
Didem Sarı'dan kafa karıştıran hamle!
Didem Sarı'dan kafa karıştıran hamle! Sosyetik İzzet Antebi'nin eski eşi Didem Sarı'nın cinayet suçundan cezaevinde yatmış olan evli Kayacan Akarsu'yla aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı...