Çağlar Ertuğrul


Teşkilat dizisine konuşulacak transfer!
Teşkilat dizisine konuşulacak transfer! Tims&B’nin imza attığı "Teşkilat" dizisi geçen sezon pazar akşamlarında bugüne kadar görülmemiş reytinglere imza atmıştı.
Uğur Uzunel'den merak uyandıran Merve Dizdar paylaşımı
Uğur Uzunel'den merak uyandıran Merve Dizdar paylaşımı Ani bir kararla eşi Gürhan Altundaşar'dan boşanan oyuncu Merve Dizdar, adının aşk dedikodusuna karıştığı rol arkadaşı Uğur Uzunel'den sürpriz bir mesaj aldı...
'Teşkilat' setinde Çağlar Ertuğrul krizi çıktı!
'Teşkilat' setinde Çağlar Ertuğrul krizi çıktı! TRT'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinin başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul diziden ayrılıyor mu?
Çağlar Ertuğrul: "Şeyma'ya gönderme yapmadım"
Çağlar Ertuğrul: "Şeyma'ya gönderme yapmadım" Çağlar Ertuğrul, sevgilisi Kayla Manukyan ile Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi.
Burak Deniz rakiplerini solladı
Burak Deniz rakiplerini solladı Digilup tarafından yapılan sosyal medya araştırmasına göre, erkek oyuncular arasında sosyal medyada en çok konuşulan isimler belli oldu.
Teşkilat dizisinden sezon finali kararı
Teşkilat dizisinden sezon finali kararı Tims&B'nin reyting rekortmeni dizisi "Teşkilat" pazar akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor.
Çağlar Ertuğrul, Şeyma Subaşı'nın sevgilisine seslendi
Çağlar Ertuğrul, Şeyma Subaşı'nın sevgilisine seslendi Yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul, sosyal medya fenomeni ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Mohammed Alsaloussi'dan dikkat çeken bir istekte bulundu.