Can Yaman


'Erkenci Kuş' dizisi Fransa’nın Novelas kanalında yayınlanacak
'Erkenci Kuş' dizisi Fransa’nın Novelas kanalında yayınlanacak Şimdiye kadar çok az sayıda Türk dizisini satın alan Fransa'nın ünlü medya devi Canal+ Group Gold Film imzalı, başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman'ın yer aldığı "Erkenci Kuş" dizisini satın aldı.
Can Yaman bir ayda 10 kilo verdi
Can Yaman bir ayda 10 kilo verdi Kariyerine İtalya’da devam eden Can Yaman, merakla beklenen yeni dizisi Sandokan için kampa girdi ve 94.5 kilodan 85 kiloya indi.
Yatırımlarını Türkiye'de yapan Can Yaman İtalya'da kiracı
Yatırımlarını Türkiye'de yapan Can Yaman İtalya'da kiracı Yaşamını ve kariyerini İtalya'da sürdüren Can Yaman'ın İtalya'da herhangi bir mülk edinmediği ortaya çıktı.
Can Yaman yeni projesi için kampa girecek
Can Yaman yeni projesi için kampa girecek Polisiye dizi "Viola Come il Mare"nin 2. Sezon çekimlerini tamamlayan Can Yaman 2024’te başrolünü oynayacağı "Sandokan" dizisi için kampa girecek.
Can Yaman acı haberle kedere boğuldu: "Huzur içinde yat"
Can Yaman acı haberle kedere boğuldu: "Huzur içinde yat" Can Yaman kızının vefatının ardından hayata küsen, kendi dizilerini izleyerek depresyonu yenen hayranının vefat haberine çok üzüldü.
Can Yaman’ın “Viola Come Il Mare” dizisinin 2. Sezon çekimleri tamamlandı
Can Yaman’ın “Viola Come Il Mare” dizisinin 2. Sezon çekimleri tamamlandı İtalya’da yaşayan ünlü oyuncu Can Yaman’ın “Viola Come Il Mare” dizisinin 6 ay süren ikinci sezon çekimleri tamamlandı.
Can Yaman'ın İtalya'da rol aldığı dizinin Türkiye'deki adresi belli oldu
Can Yaman'ın İtalya'da rol aldığı dizinin Türkiye'deki adresi belli oldu Oyunculuk kariyerini İtalya’da sürdüren Can Yaman’ın izlenme rekoru kıran dizisi “Viola Come Il Mare”nin ülkemizde yayınlanacağı adres merak konusuydu.