Can Yaman


Can Yaman İtalyan dergisine kapak oldu Yakışıklı oyuncu Can Yaman Vanity Fair Dergisi'nin İtalyan edisyonuna kapak oldu.
Can Yaman Diletta Leotta'nın annesiyle tanıştı İtalya'nın ünlü sunucularından Diletta Leotta ile aşk yaşayan yakışıklı oyuncu Can Yaman, ilişkisinde ikinci ciddi adımı attı.
Can Yaman - Diletta Leotta aşkı tam gaz sürüyor Can Yaman sevgilisi Diletta Leotta ile İtalya sokaklarında görüntülendi.
Can Yaman İtalya'da Türkiye'nin reklam yüzü oldu Yakışıklı oyuncu Can Yaman, İtalya'da yer aldığı projelerle büyük başarılar elde ederken adından söz ettirmeye devam ediyor.
Ahmet Çakar: "Can Yaman da Kezban, sevgilisi de Kezban" Bir dönem yaptığı açıklamayla tepkilere yol açan Can Yaman son dönemde İtalya'da büyük çıkış yakaladı. Reklam filmi ve çeşitli projelerle İtalya'yı fetheden Yaman, İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşamaya başladı.
Can Yaman'a sevgilisi Diletta Leotta'dan sürpriz hediye Ferzan Özpetek'in yönettiği bir reklam filmi projesi için İtalya'da bulunan oyuncu Can Yaman'ın, ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.
Can Yaman ve Diletta Leotta İtalya'da manşetlerden düşmüyor Bir reklam filmi ve dizi projesi için İtalya'ya giden Can Yaman, sadece milyonları değil aşkı da buldu…