Can Yaman


“Bay Yanlış” dizisinde neler oluyor? Yapımını Gold Film’in, başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı “Bay Yanlış” dizisinin yeni bölümünde gelinlik giyecek Ezgi ve smokin giyecek olan Özgür, sürprizleriyle izleyenleri çok şaşırtacak.
Can Yaman'dan 3 milyonluk yeni anlaşma! "Bay Yanlış" dizisiyle ekranlara hızlı bir dönüş yapan oyuncu Can Yaman, ünlü bir gömlek markasının yüzü oldu. Yaman'ın kazancı ise dudakları uçuklattı.
Can Yaman'ın İspanyol hayranı görenleri şok etti! Can Yaman'ın bir hayranının dairesinin her köşesini Can Yaman ile doldurması dikkat çekti. İspanyol kadın yetinmedi binanın dış cephesine de Yaman'ın resmini yaptırdı...
Can Yaman hakkındaki darp iddiasına takipsizlik! Ünlü oyuncu Can Yaman’la fotoğraf çektirdikten sonra darp edilip mekandan attırıldığını ileri süren genç kadının şikayeti takipsizlik kararıyla sonuçlandı.
Can Yaman'ın ‘Bay Yanlış' stili olay oldu! "Erkenci Kuş" dizisinde uzun saçlı tarzıyla ekranlarda olan Can Yaman dizinin final yapmasından sonra stilini değiştirdi. Bedelli askerlik için saçlarını kestiren Yaman yeni tarzıyla ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.
Can Yaman kaderin bir cilvesini yaşıyor! Faruk Turgut'un patronu olduğu Gold Film imzalı "Bay Yanlış" 26 Haziran Cuma günü ilk bölümüyle seyirciyle buluşacak.
'Erkenci Kuş' dizisi İtalya'da seyirciyle buluştu Gold Film imzalı "Erkenci Kuş" dizisinin ilk bölümü İtalya'da büyük ilgi gördü.