Can Yaman


Çiğdem Tunç'tan 'Can Yaman' yorumu Yılların ünlü ismi Çiğdem Tunç, Kalust Şalcıoğlu’nun TRT FM’deki 'Radyo Sahnesi' programına konuk oldu.
Can Yaman kadın muhabirle flört etmeye çalıştı Son dönemde açıklamaları ve kadınlara olan tavrıyla bir hayli dikkat çeken Can Yaman, bir olaya daha imza attı. Yaman'ın bu kez de kendisiyle röportaj yapan İspanyol kadın muhabirle flört etmeye çalıştı.
Can Yaman’a tek destek Ömür Gedik’ten geldi Köşe yazarı ve şarkıcı Ömür Gedik, Can Yaman'a "Kötücül yorumları kafana takma" diyerek destekte bulundu.
Berna Laçin'den bomba Can Yaman yorumu! Can Yaman'ın İspanya'daki bir televizyon kanalında sarf ettiği çirkin sözlerin yarattığı etki sürerken Yaman'ın sözlerine bir tepki de deneyimli oyuncu Berna Laçin'den geldi.
Can Yaman'a Gökhan Özoğuz'dan tepki! Can Yaman, çirkin sözleriyle sosyal medyada günün konusu haline geldi. Yaman'ın sözlerine tepki gösteren son isim Gökhan Özoğuz oldu.
Can Yaman'ın çirkin gafı başına iş açtı! Can Yaman'ın dün ortaya çıkan görüntüleri tepkilere yol açtı. Bir hayranının 'Bu dünyadan olduğunu kanıtlayabilir misin?' sorusu üzerine 'Arka odaya geçelim' diye cevap veren Yaman'ın dizi çekimleri iptal edildi.
Seray Sever: "Ne gösterecek arka odada çok merak ettim" Oyuncu Can Yaman'ın “Arka odaya geçelim” sözlerine Seray Sever'den sert tepki...