Can Yaman


Can Yaman ve Demet Özdemir yeniden manşetlerde! Demet Özdemir'in sosyetik Yaman Taciroğlu'ndan ayrılıp eski aşkı Can Yaman'a geri döndüğü iddia edilmişti.
Can Yaman sıkıntıdan cama çıktı Bebek'te bulunan lüks dairesinde sıkıntılı günleri atlatmaya çalışan Can Yaman dün camdan bakarken poz verdi.
Can Yaman'dan Demet Özdemir'e olay yorum! Can Yaman ve Demet Özdemir, bir dönem aşklarıyla magazin gündemine damga vurmuştu.
Can Yaman İspanyolca'ya ağırlık verdi Yakışıklı oyuncu Can Yaman da Corona salgını nedeniyle evden çıkmayan isimlerden...
Özge Gürel ve Can Yaman yıllar sonra buluştu! Can Yaman ve Özge Gürel, daha önce birlikte rol adıkları Dolunay dizisiyle uyumlu bir ikili olmuşlardı. Çiftin yıllar sonra yeniden aynı projede buluşacağı öğrenildi.
Can Yaman hayranını önce kovdurttu sonra darp etti Yakışıklı oyuncu Can Yaman, kendisiyle fotoğraf çektiren bir hayranını önce mekandan kovdurtmak istedi. Ardından “Sizi biz ünlü yaptık, şimdi mekandan mı attırıyorsun?’ diyen genç kadını darp etti.
Can Yaman, sunucunun yaşını öğrenince şoke oldu Ünlü oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz günlerde İtalya'da Canale 5'te yayınlanan bir programa konuk oldu. Can Yaman’ın İtalya’da katıldığı televizyon programı, reyting rekoru kırdı.