Can Yaman


Can Yaman karantinada İspanyolca'yı söktü Corona virüs salgını nedeniyle karantinada olan Can Yaman, sosyal medya paylaşımıyla adından söz ettirdi.
Özge Gürel ve Can Yaman'ın dizisi hakkında flaş gelişme Özge Gürel ile Can Yaman'ın yeni dizisi "Bay Yanlış" ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
Can Yaman ve Demet Özdemir arasında neler oluyor? Demet Özdemir ve Can Yaman, birlikte rol aldıkları "Erkenci Kuş dizisinin setinde tanışmış, aşk yaşamaya başlamışlardı. "Erkenci Kuş" final yaptıktan sonra çiftin ilişki de sona ermişti.
Can Yaman ve Özge Gürel'i buluşturan dizide flaş gelişme! Can Yaman ve Özge Gürel'i buluşturan "Bay Yanlış" dizisinin hazırlıkları tam gaz sürerken yeni bir gelişme yaşandı.
Can Yaman karantinada form tutuyor Spor tutkusuyla bilinen Can Yaman, karantina günlerinde vakit geçirmek için de yoğun antrenman yapıyor…
Can Yaman, 'Christian Grey'i solladı! İspanya’da yayın yapan bir dergi, sosyal medyada ‘Karantinada yanınızda kim olsun isterdiniz?’ anketi yaptı. Can Yaman, Hollywood yıldızlarını sollayarak listenin ilk sırasında yer aldı.
Can Yaman ve Demet Özdemir yeniden manşetlerde! Demet Özdemir'in sosyetik Yaman Taciroğlu'ndan ayrılıp eski aşkı Can Yaman'a geri döndüğü iddia edilmişti.