Çanakkale


Meteoroloji’den İstanbul dahil çok sayıda kente sarı kodlu uyarı!
Meteoroloji’den İstanbul dahil çok sayıda kente sarı kodlu uyarı! Son rapora göre bugün 30 ilde gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. Aralarında İstanbul’un da bulunduğu 5 il için ise sarı kodlu uyarı yapıldı.
Yağmur fırtınasına hazırlıklı olun! Sabah saatlerinde başlayacak
Yağmur fırtınasına hazırlıklı olun! Sabah saatlerinde başlayacak Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre; yurt genelinde yaşanan kuraklığın, yarın Trakya ve İstanbul ile Ege'de son bulacağı öğrenildi. Meteoroloji İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne ve Çanakkale için "sarı" alarm verdi.
Murat Dalkılıç'a Çanakkale konserinde sürpriz
Murat Dalkılıç'a Çanakkale konserinde sürpriz Türk Pop müziğinin star ismi Murat Dalkılıç Çanakkale’de verdiği konserde sevenlerine keyifli anlar yaşattı.
Çanakkale'de 37 kaçak göçmen ve 2 organizatör yakalandı
Çanakkale'de 37 kaçak göçmen ve 2 organizatör yakalandı Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde jandarma ekiplerince yapılan operasyonda Afganistan uyruklu 37 kaçak göçmen ile 2 organizatör yakalandı.
Çanakkale'deki yangın 16 saatte kontrol altına alınabildi
Çanakkale'deki yangın 16 saatte kontrol altına alınabildi Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki makilikte çıkıp, ormana ve askeri kışlaya sıçrayan yangın, 16 saatte kontrol altına alındı; 8 hektar alan zarar gördü.
Öykü Gürman ve Fatih İçmeli'nin nikahı başka bahara kaldı
Öykü Gürman ve Fatih İçmeli'nin nikahı başka bahara kaldı Şarkıcı Öykü Gürman, dört yıldır birlikte olduğu Fatih İçmeli ile eylül ayında evlenmeyi planlıyordu.
Çanakkale yangınının acı bilançosu
Çanakkale yangınının acı bilançosu Çanakkale'de 3'üncü günde söndürülen orman yangınından geriye acı tablo kaldı. Yangının etkili olduğu bölge siyaha büründü.