Caner Erkin


Songül Öden ve Şükran Ovalı tatil sezonunu birlikte açtı
Songül Öden ve Şükran Ovalı tatil sezonunu birlikte açtı Oyuncu Şükran Ovalı, futbolcu eşi Caner Erkin, kızı Mihran Ela ve meslektaşı Songül Öden ile birlikte tatile çıktı.
Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in Alaçatı neşesi
Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in Alaçatı neşesi Şükran Ovalı ile futbolcu eşi Caner Erkin, tatil sezonunu açtı.
Şükran Ovalı'dan evliliğiyle ilgili flaş itiraf
Şükran Ovalı'dan evliliğiyle ilgili flaş itiraf Kanal D’deki ‘Yargı’da "Savcı Derya"yı canlandıran Şükran Ovalı, verdiği röportajda konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Caner Erkin'in Çınar'ı 11 yaşına bastı
Caner Erkin'in Çınar'ı 11 yaşına bastı Karagümrükspor’da oynayan Caner Erkin’in 2016’da boşandığı Asena Atalay’dan olan oğlu Çınar’ın dün doğum günüydü.
Şükran Ovalı - Caner Erkin çiftinin Mihran Ela'sı büyüdü
Şükran Ovalı - Caner Erkin çiftinin Mihran Ela'sı büyüdü Futbol hayatına Karagümrükspor’da devam eden Caner Erkin önceki gün Vadistanbul’daydı.
ONUR KUMOVA'YA BABASI ALTUNÇ KUMOVA'DAN UYARI!
ONUR KUMOVA'YA BABASI ALTUNÇ KUMOVA'DAN UYARI! Ünlü işadamı Altunç Kumova'nın magazin dünyasında futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay ile yaşadığı adını duyuran oğlu Onur Kumova'yı özel hayatı ile ilgili ciddi şekilde uyardığı iddia edildi.
Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın 5. yıl mutluluğu
Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın 5. yıl mutluluğu Karagümrük'ün ünlü futbolcusu Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı ile fotoğrafını paylaştı.