Caner Erkin


Şükran Ovalı - Caner Erkin çiftinin Mihran Ela'sı büyüdü
Şükran Ovalı - Caner Erkin çiftinin Mihran Ela'sı büyüdü Futbol hayatına Karagümrükspor’da devam eden Caner Erkin önceki gün Vadistanbul’daydı.
ONUR KUMOVA'YA BABASI ALTUNÇ KUMOVA'DAN UYARI!
ONUR KUMOVA'YA BABASI ALTUNÇ KUMOVA'DAN UYARI! Ünlü işadamı Altunç Kumova'nın magazin dünyasında futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay ile yaşadığı adını duyuran oğlu Onur Kumova'yı özel hayatı ile ilgili ciddi şekilde uyardığı iddia edildi.
Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın 5. yıl mutluluğu
Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın 5. yıl mutluluğu Karagümrük'ün ünlü futbolcusu Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı ile fotoğrafını paylaştı.
Caner Erkin ve Şükran Ovalı'dan ilan-ı aşk!
Caner Erkin ve Şükran Ovalı'dan ilan-ı aşk! Fatih Karagümrük'te top koşturan Caner Erkin ile oyuncu eşi Şükran Ovalı 4 yıldır evli. Ama romantizmden asla ödün vermiyorlar.
Caner Erkin'den eşi Şükran Ovalı'ya 2 milyon liralık hediye
Caner Erkin'den eşi Şükran Ovalı'ya 2 milyon liralık hediye Milli futbolcu Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı'nın doğum günü için kesenin ağzını açtı. Eşine pahalı jestler yapan Erkin, bu sefer 4 tablo hediye etti.
Ünlü çiftin sevimli kızları Mihran Ela üç yaşına bastı
Ünlü çiftin sevimli kızları Mihran Ela üç yaşına bastı Futbolcu Caner Erkin ve oyuncu Şükran Ovalı'nın kızları Mihran Ela 3 yaşına bastı.
Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in parmak ısırtan mutluluğu
Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in parmak ısırtan mutluluğu 2017 yılında ünlü futbolcu Caner Erkin'le nikah masasına oturan güzel oyuncu Şükran Ovalı'dan romantik bir paylaşım geldi.