Cannes Film Festivali


Merve Dizdar İstanbul'a döner dönmez oy vermeye koştu
Merve Dizdar İstanbul'a döner dönmez oy vermeye koştu 76'ncı Cannes Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu' ödülüne layık görülen Merve Dizdar, Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimi için oyunu Kadıköy Lisesi'nde kullandı.
Emre Cemil Ayvalı'dan Merve Dizdar için çok ağır sözler
Emre Cemil Ayvalı'dan Merve Dizdar için çok ağır sözler Oyuncu Merve Dizdar, Nuri Bilge Ceylan imzalı "Kuru Otlar Üstüne"deki performansıyla; Cannes Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünün sahibi oldu.
Merve Dizdar'a Uğur Uzunel'den dikkat çeken destek
Merve Dizdar'a Uğur Uzunel'den dikkat çeken destek Uğur Uzunel eski partneri Merve Dizdar'ın Cannes Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü kazanmasının ardından sevinçten havalara uçtu.
Merve Dizdar, 76. Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü aldı
Merve Dizdar, 76. Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü aldı Cannes Film Festivali'nde Nuri Bilge Ceylan'ın yönetmenliğini yaptığı Kuru Otlar Üstüne filmindeki rolüyle en iyi kadın oyuncu ödülü aldı.
Hande Erçel'in Cannes süksesi sürüyor! Şıklığının bedeli belli oldu
Hande Erçel'in Cannes süksesi sürüyor! Şıklığının bedeli belli oldu Güzel oyuncu Hande Erçel'in 3 günlük Cannes şıklığının bedeli belli oldu.
Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası!
Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası! Sevgilisi Hande Erçel ile Cannes pozları gündeme gelen çapkın sosyetik Hakan Sabancı'nın, Fransa’ya gitmeden hemen önce bir grup güzelle Bodrum’da yaptığı tatil akılları karıştırdı.
Hande Erçel'e Cannes bereketli geldi! Güzel isme yağmur gibi para yağıyor
Hande Erçel'e Cannes bereketli geldi! Güzel isme yağmur gibi para yağıyor Bu yıl 76.'sı düzenlenen Cannes Film Festivali'ne katılan Hande Erçel, şıklığı ve güzelliğiyle dünyaca ünlü yıldızları bile sollamıştı.