çapkınlık


Çapkınlıkta sobelenen Ekin Mert Daymaz: "Kimsenin elini tutmadım"
Çapkınlıkta sobelenen Ekin Mert Daymaz: "Kimsenin elini tutmadım" Kadın arkadaşlarıyla birlikte Etiler'de görüntülenen Ekin Mert Daymaz, gazetecilerin, "Hanımefendi sevgiliniz mi? Elini tutuyordunuz" sözlerine, "Ben kimsenin elini tutmadım. Yanlışlık olmuştur" şeklinde cevap verdi.
Buket Töre şokta! Gökhan Töre sarışın afetle çapkınlıkta yakalandı!
Buket Töre şokta! Gökhan Töre sarışın afetle çapkınlıkta yakalandı! 2020'de evlendiği Buket Töre'den bir çocuğu olan futbolcu Gökhan Töre, geçtiğimiz gece çapkınlıktaydı. Ünlü futbolcu, mekanda eğlendiği sarışın güzele bir de kırmızı gül hediye etti.
Bill Gates'in gizli aşkının tartışma yaratan fotoğrafı!
Bill Gates'in gizli aşkının tartışma yaratan fotoğrafı! Dünyanın en zengin insanlarından Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in “gizli aşkı” olarak gündem olan Rus briç oyuncusu Mila Antonova'nın yeni ortaya çıkan bir fotoğrafı büyük ses getirdi.
Teoman'ın havası yerinde! Esmer güzelle böyle görüntülendi
Teoman'ın havası yerinde! Esmer güzelle böyle görüntülendi 55 yaşındaki ünlü rockçı Teoman, önceki gece Etiler'de çapkınlık turundaydı.
Fırat Çelik'in bol panikli akşamı! Flaşlar patlayınca şoke oldu
Fırat Çelik'in bol panikli akşamı! Flaşlar patlayınca şoke oldu İstanbul gecelerinde boy gösteren yakışıklı oyuncu Fırat Çelik, çapkınlık yaparken yakayı ele verdi. Gizemli bir kadınla görüntülenen oyuncu, ne yapacağını şaşırdı.
Yıldız futbolcudan Çiğdem Tunç'a yakın ilgi! 59 yaşındaki sanatçı açıkladı!
Yıldız futbolcudan Çiğdem Tunç'a yakın ilgi! 59 yaşındaki sanatçı açıkladı! 59 yaşındaki ünlü tiyatro sanatçısı ve sunucu Çiğdem Tunç, bilinmeyen gerçeği ilk kez anlattı.
Allan Hakko ile görüntülenen evli kadın ağlamaya başladı
Allan Hakko ile görüntülenen evli kadın ağlamaya başladı Hızlı çapkın Allan Hakko, Etiler'de görüntülendi. Yanındaki kadın ağlamaya başlayınca "Şimdi ayıkla pirincin taşını" tepkisini aldı.