Cedi Osman


Eda Ece'den kafayı sevgilisine takan Ebru Şahin'e sert tepki!
Eda Ece'den kafayı sevgilisine takan Ebru Şahin'e sert tepki! Ebru Şahin, eşi Cedi Osman’ın forma giydiği A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın mağlubiyetinin ardından basketbolcu Buğrahan Tuncer’e kafayı fena taktı.
Ebru Şahin kafayı Eda Ece'nin genç sevgilisine taktı!
Ebru Şahin kafayı Eda Ece'nin genç sevgilisine taktı! Cedi Osman'ın eşi oyuncu Ebru Şahin, A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın Fransa'ya kaybederek EuroBasket'e veda ettiği maçın ardından gündem olan bir paylaşım yaptı.
Ebru Şahin jet hızıyla aldığı kararla herkesi şaşırttı!
Ebru Şahin jet hızıyla aldığı kararla herkesi şaşırttı! Temmuz'da Cedi Osman'la evlenen Ebru Şahin'den radikal karar...
Ebru Şahin'e bebek müjdesi
Ebru Şahin'e bebek müjdesi NBA takımlarından Cleveland Cavaliers'ta forma giyen Cedi Osman ile oyuncu Ebru Şahin Temmuz ayında Makedonya'da nikahlanmıştı.
Yunan basını Ebru Şahin'in güzelliğini yazdı
Yunan basını Ebru Şahin'in güzelliğini yazdı Ünlü oyuncu Ebru Şahin, FIBA 2022 Avrupa Şampiyonası için Yunanistan'la mücadele eden eşi Cedi Osman'a destek olmak için Yunanistan'a gitti.
Cedi Osman'la evlenen Ebru Şahin oyunculuk kariyerine nokta mı koydu?
Cedi Osman'la evlenen Ebru Şahin oyunculuk kariyerine nokta mı koydu? Ünlü basketçi Cedi Osman’la dillere destan bir nikahla önce Makedonya’da evlenen, ardından Çeşme’de düğün yapan Ebru Şahin, hayatının en mutlu dönemini yaşıyor.
Ebru Şahin ve Cedi Osman balayından sürpriz haberle döndü!
Ebru Şahin ve Cedi Osman balayından sürpriz haberle döndü! Temmuz'da dünyaevine giren Ebru Şahin ve Cedi Osman, balayı tatillerinden döndü.