Cedi Osman


Hadise ile ilgili son dedikodu magazin kulislerini salladı
Hadise ile ilgili son dedikodu magazin kulislerini salladı 2022 yılının tartışmasız en çok konuşulan ünlü ismi Hadise'ydi.
Cedi Osman Ebru Şahin'i kalbine etiketledi
Cedi Osman Ebru Şahin'i kalbine etiketledi Ünlü basketbolcu Cedi Osman, oyuncu Ebru Şahin'le düğünlerinden bir kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Binlerce kişi tarafından beğenilen fotoğrafta Cedi Osman, Ebru Şahin'i kalbine etiketledi.
Ebru Şahin Hollywood'da
Ebru Şahin Hollywood'da NBA'deki gururumuz Cedi Osman'la evlendikten sonra kariyerine ara veren Ebru Şahin, basketbolcu eşiyle bir süredir Amerika'da bulunuyor.
Geçen yaz evlenen Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan flaş haber
Geçen yaz evlenen Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan flaş haber Oyuncu Ebru Şahin, yaklaşık 3 yıl aşk yaşadığı NBA takımlarında Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman ile geçtiğimiz mayıs ayında aile arasında düzenlenen bir tören ile nişanlanmıştı. Cedi Osman doğduğu Kuzey Makedonya'da Oyuncu sevgilisi Ebru Şahin ile Temmuz ayında dünya evine girmişti.
Cedi Osman'ın eski aşkı hangi ünlü isim çıktı?
Cedi Osman'ın eski aşkı hangi ünlü isim çıktı? İki yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Ebru Şahin ile Cedi Osman, magazin gündeminden düşmüyor.
Cedi Osman eşi Ebru Şahin'e olan aşkını haykırdı!
Cedi Osman eşi Ebru Şahin'e olan aşkını haykırdı! NBA takımlarından Cleveland Cavaliers'da forma giyen basketbolcu Cedi Osman, sosyal medyada aşka geldi.
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan bomba haber!
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan bomba haber! Ebru Şahin, Akın Akınözü ile başrolü paylaştığı Hercai dizisinde Reyyan rolüne hayat vererek şöhretine şöhret katmıştı...