Cedi Osman


Ve Ebru Şahin imzayı attı! Bir yıldır basketbol yıldızı Cedi Osman ile aşk yaşayan Ebru Şahin cephesinden hayranlarına müjdeli haber geldi.
Ebru Şahin'den sevgilisi Cedi'ye büyük destek Ebru Şahin, evlilik hazırlığı yaptığı Cedi Osman'a destek olmak için Türkiye-Rusya basketbol maçını tribünde izledi.
Ebru Şahin hangi projeyle ekrana dönecek? Başrolünü oynadığı "Hercai" dizisiyle kariyerindeki yükselişini sürdüren Ebru Şahin'in yeni projesi merak konusuydu. Başarılı oyuncunun senaryosundan çok etkilendiği bir diziyle geri döneceği ortaya çıktı.
Ebru Şahin, Cedi Osman'ın ailesiyle tanıştı Oyuncu Ebru Şahin, Cedi Osman ile evlilik öncesi birlikte çıktıkları Çeşme tatilinde Cedi'nin ailesiyle tanıştı.
'Ebru Şahin ve Cedi Osman düğün yeri bakıyor' iddiası Maldivler'deki tatillerini sonlandıran Ebru Şahin ile Cedi Osman, evlilik hazırlıklarına hız verdi.
Ebru Şahin: "Fakat iyi güldük" 25 Haziran'da basketbolcu Cedi Osman ile nişanlanacakları konuşulan Ebru Şahin, çıkan haberler sonrası sosyal medya hesabından manidar bir paylaşımda bulundu.
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan sürpriz nikah haberi! Final yapan "Hercai"de canlandırdığı Reyyan karakteriyle üç sezon boyunca atv ekranlarında fırtınalar estiren Ebru Şahin ve sevgilisi yakışıklı basketbolcu Cedi'den bomba haber.