Cedi Osman


Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın nikahı Ohri Gölü üzerinde yapılacak
Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın nikahı Ohri Gölü üzerinde yapılacak Oyuncu Ebru Şahin ile dünyaca ünlü basketbolcu Cedi Osman’ın düğün detayları netleşti. Çiftin nikah töreni cuma günü damadın memleketi olan Kuzey Makedonya’nın Ohri kentindeki Ohri Gölü üzerinde yapılacak.
Ebru Şahin'in düğün alışverişi
Ebru Şahin'in düğün alışverişi Milli basketbolcu Cedi Osman ile 7 Temmuz'da Çeşme'de dünyaevine girecek olan oyuncu Ebru Şahin, düğün alışverişine çıktı.
Ebru Şahin: "Tüm hazırlıkları hallettik sayılır"
Ebru Şahin: "Tüm hazırlıkları hallettik sayılır" Oyuncu Ebru Şahin ile NBA oyuncusu milli basketbolcu Cedi Osman, düğün hazırlıklarına tam devam ediyor. Ebru Şahin ile Cedi Osman, 7 Temmuz'da Çeşme'de nikah masasına oturacak.
Ebru Şahin düğün stresini Amsterdam'da atıyor
Ebru Şahin düğün stresini Amsterdam'da atıyor Ebru Şahin büyük aşk yaşadığı Cedi Osman ile evleniyor...
Ebru Şahin'in Makedonya’daki nikah tarihi belli oldu
Ebru Şahin'in Makedonya’daki nikah tarihi belli oldu "Destan" dizisinin başrol oyuncusu Ebru Şahin için önümüzdeki ay hayatının en anlamlı imzasını atacak.
Cedi Osman 18 milyonluk aracını kargoyla getirtti
Cedi Osman 18 milyonluk aracını kargoyla getirtti NBA takımı Cleveland Cavaliers'ta oynayan milli basketbolcumuz Cedi Osman, lig bitince evlilik hazırlıkları için soluğu Türkiye'de almıştı.
Akın Akınözü: "Ebru Şahin bana davetiye göndermez"
Akın Akınözü: "Ebru Şahin bana davetiye göndermez" Bu sezon Öykü Karayel’le “Kaderimin Oyunu” dizisinde başrolü paylaşan Akın Akınözü, Etiler’de bir restoran çıkışı görüntülendi.