Celal Can Algül


Derya Şensoy-Celal Can Algül aşkına aileden onay
Derya Şensoy-Celal Can Algül aşkına aileden onay Mutlu birliktelikleri süren çift, önceki gün Cihangir'de objektiflere yansıdı. El ele görüntülenen Şensoy ile Algül'ün mutlulukları yüzlerinden okundu.
Derya Şensoy'un romantik sevgilisi diz çöktü
Derya Şensoy'un romantik sevgilisi diz çöktü Merhum usta oyuncu Ferhan Şensoy'un kızı Derya Şensoy, Sarp Levendoğlu ile ayrılmasının ardından aradığı mutluluğu Celal Can Algül'de bulmuştu.
Derya Şensoy'un romantik sevgilisi
Derya Şensoy'un romantik sevgilisi Derya Şensoy, Sarp Levendoğlu ile 3 yıllık ilişkisine Temmuz 2020’de nokta koymuş, Eylül'de flört etmeye başladığı Kerem Kanık’tan kısa sürede ayrılmıştı.
Derya Şensoy'un utangaç aşkından romantik paylaşım
Derya Şensoy'un utangaç aşkından romantik paylaşım Derya Şensoy'un büyük aşk yaşadığı Celal Can Algül, Cihangir'de flaşlar patlayınca utangaç tavırlar sergilemişti.
Derya Şensoy ve sevgilisinin telefon trafiği
Derya Şensoy ve sevgilisinin telefon trafiği Cihangir'de görüntülenen Derya Şensoy ve yeni aşkı Celal Can Algül, 1 saat telefonda konuştuktan sonra buluştukları mekandan ayrıldılar...
Sevgilisinden Derya Şensoy'a sanal tektaş
Sevgilisinden Derya Şensoy'a sanal tektaş Oyuncu Derya Şensoy, Sarp Levendoğlu ile 3 yıllık ilişkisine Temmuz 2020'de nokta koymuş, Eylül'de flört etmeye başladığı Kerem Kanık'tan kısa sürede ayrılmıştı. Mayıs ayından beri de Tekirdağlı genç iş insanı Celal Can Algül ile birlikte.
Derya Şensoy'dan muhabirlere: "Aşk hayatımı siz daha iyi bilirsiniz"
Derya Şensoy'dan muhabirlere: "Aşk hayatımı siz daha iyi bilirsiniz" Meslektaşı Sarp Levendoğlu'ndan ayrıldıktan sonra iş insanı Celal Can Algül ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu Derya Şensoy, sürpriz birlikteliğini soran muhabirlere dikkat çekici bir yanıt verdi.