Cem Yiğit Üzümoğlu


Aslı Enver'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu mu?
Aslı Enver'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu mu? Berkin Gökbudak ile sürpriz bir evlilik gerçekleştiren Aslı Enver, dün akşam muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Bebek bekleyen Aslı Enver tiyatroya 'Devam' dedi
Bebek bekleyen Aslı Enver tiyatroya 'Devam' dedi Evliliğinin hemen ardından hamileliğini açıklayan Aslı Enver, dizi çekimlerine ara verdi ancak 6 ay daha tiyatroya devam kararı aldı.
Aslı Enver yeniden tiyatro sahnesinde
Aslı Enver yeniden tiyatro sahnesinde Aslı Enver, İpek Bilgin, Cem Yiğit Üzümoğlu ve Güven Murat Akpınar'ın yer aldığı 'Sırça' oyunu yeni sezona başlıyor.
Aslı Enver'in tiyatro heyecanı
Aslı Enver'in tiyatro heyecanı İpek Bilgin, Aslı Enver, Cem Yiğit Üzümoğlu ve Güven Murat Akpınar'ı bir araya getiren "Sırça", uzun zamandır beklenen isimleri etkileyici bir oyunla aynı sahnede buluşturuyor. 15 Şubat'ta biletleri satışa sunulacak olan oyun, merakla bekleniyor.
Rise Of Empires: Ottoman'ın ikinci sezonu geliyor
Rise Of Empires: Ottoman'ın ikinci sezonu geliyor Karga Seven Pictures'ın geçen yıl 24 Ocak'ta Netflix'te seyirciyle buluşan 6 bölümlük "Rise Of Empires: Ottoman" dizisinin 2. sezonu için hazırlıklar başladı.
Cem Yiğit Üzümoğlu, Atina’da sahneye çıktı
Cem Yiğit Üzümoğlu, Atina’da sahneye çıktı Son dönemde başarılarıyla adından söz ettiren genç oyuncu Cem Yiğit Üzümoğlu, Avrupa'nın en önemli tiyatro festivallerinden olan “Atina& Epidaurus Tiyatro Festivali”nde sahneye çıktı.
Melisa Şenolsun'un yeni projesi belli oldu
Melisa Şenolsun'un yeni projesi belli oldu "Atiye" dizisindeki oyunculuk performansıyla beğeni toplayan Melisa Şenolsun'un yeni projesi belli oldu.