Cemre Baysel


Cemre Baysel moral tatiline çıktı
Cemre Baysel moral tatiline çıktı 'Baht Oyunu' dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel geçtiğimiz günlerde aniden ayrılmıştı.
Aytaç Şaşmaz'dan bomba Merve Boluğur açıklaması
Aytaç Şaşmaz'dan bomba Merve Boluğur açıklaması Meslektaşı Cemre Baysel'den aniden ayrılan Aytaç Şaşmaz, çok konuşulacak açıklamalar yaptı.
Cemre Baysel "Bozkır" dizisinde rol alacak
Cemre Baysel "Bozkır" dizisinde rol alacak Dijitalin ilgiyle izlenen dizisi Bozkır'ın yeni sezon çekimlerine bomba bir başrol oyuncusu katıldı.
Cemre Baysel'den sürpriz imza!
Cemre Baysel'den sürpriz imza! Güzel oyuncu Cemre Baysel son olarak başrolünü oynadığı “Senden Daha Güzel” dizisiyle kariyerindeki yükselişini sürdürmüştü.
Cemre Baysel'den "Kaybettiğin kıza dön bir bak" paylaşımları
Cemre Baysel'den "Kaybettiğin kıza dön bir bak" paylaşımları Güzelliğiyle kendine hayran bırakan Cemre Baysel, ayrılık haberlerinin ardından paylaşımlara devam ediyor.
Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel'in adını bile duymak istemedi
Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel'in adını bile duymak istemedi Telefonda kavga eden Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in iş yoğunluğu nedeniyle bir süredir görüşmedikleri söyleniyordu.
Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz telefonda kavgaya tutuştu!
Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz telefonda kavgaya tutuştu! “Baht Oyunu” dizi setinde aşk yaşamaya başlayan Cemre Baysel ile “Darmaduman” dizisinde başrol oynayan Aytaç Şaşmaz’ın ilişkine nazar değdi.