Cemre Baysel


Cemre Baysel'e takıntılı hayran şoku!
Cemre Baysel'e takıntılı hayran şoku! Cemre Baysel hiç tanımadığı bir kişiden tehdit mesajları ve telefonlar almaya başladı. Suç duyurusunda bulunan Cemre Baysel, huzurunun kaçtığını belirtti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Cemre Baysel cephesinde neler oluyor? Uzun süredir sessizdi
Cemre Baysel cephesinde neler oluyor? Uzun süredir sessizdi Bir süredir sessizliğini koruyan genç kuşağın gözde oyuncularından Cemre Baysel yeni sezonda ekrana dönüş yapmaya hazırlanıyor.
Cemre Baysel yakışıklı futbolcuyla aşk mı yaşıyor? Olay iddia!
Cemre Baysel yakışıklı futbolcuyla aşk mı yaşıyor? Olay iddia! Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz, yaklaşık bir yıl süren birlikteliklerini Ekim 2022'de noktalamıştı.
İlhan Şen'den bomba ayrılık kararı!
İlhan Şen'den bomba ayrılık kararı! Yakışıklı oyuncu İlhan Şen uzun süredir "Selahaddin Eyyubi" dizisinin başlamasını bekliyordu.
Deren Talu cephesinden bomba etkisi yaratan haber!
Deren Talu cephesinden bomba etkisi yaratan haber! Güzel yıldız Defne Samyeli'nin oyunculuk ve modellik yapan kızı Deren Talu cephesinden bomba etkisi yaratan haber geldi.
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in sürpriz buluşması
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in sürpriz buluşması Aytaç Şaşmaz uzun süredir beraber çalıştığı We Act Ajansı'ndan ayrılmıştı.
Herkes onları çok yakıştırıyordu! Cemre Baysel ve İlhan Şen'den bomba haber
Herkes onları çok yakıştırıyordu! Cemre Baysel ve İlhan Şen'den bomba haber Geçtiğimiz yıllarda televizyona damga vuran "Ramo" dizisinde 'Fatoş' karakterini canlandıran Cemre Baysel ve 'Neco' karakterini canlandıran İlhan Şen dizinin fanatikleri tarafından birbirlerine çok yakıştırılmıştı.