Cengiz Bozkurt


Nurgül Yeşilçay'dan sürpriz haber
Nurgül Yeşilçay'dan sürpriz haber Nurgül Yeşilçay CJ Grup’un Türkiye şubesi CJ ENM’in ülkemize uyarlayacağı “Extreme Job” filminin yerli uyarlaması “Kim Bu Aile” için anlaşma yaptı.
Leyla ile Mecnun'un Erdal Bakkal'ı mahkemelik oldu
Leyla ile Mecnun'un Erdal Bakkal'ı mahkemelik oldu Fenomen dizi "Leyla ile Mecnun"un yeniden çekilden bölümlerinin ilk tanıtımı görücüye çıkmıştı.
Cengiz Bozkurt'lu projede değişiklik
Cengiz Bozkurt'lu projede değişiklik Oscar ödüllü Kore merkezli CJ Grup’un Türkiye'de çekeceği "Extreme Job" filminin Türkiye uyarlamasının hazırlıkları sürüyor.
Oyuncu Cengiz Bozkurt'tan flaş haber
Oyuncu Cengiz Bozkurt'tan flaş haber "Leyla İle Mecnun, "Jet Sosyete" ve son olarak "50 m2" gibi projelerle adından söz ettiren oyuncu Cengiz Bozkurt'tan son dakika haberi...
Leyla ile Mecnun'daki krizde son durum ne?
Leyla ile Mecnun'daki krizde son durum ne? Sevenlerinin geçen aylarda 10. yaşını kutladığı "Leyla ile Mecnun" dizisinin bu yaz yeniden çekilecek olması büyük heyecan yaratmıştı.
Yeni 'Leyla ile Mecnun' dizisinde Erdal Bakkal krizi
Yeni 'Leyla ile Mecnun' dizisinde Erdal Bakkal krizi "Leyla ile Mecnun" dizisinin çekimleri haziran ayında başlıyor. Eski kadronun tekrar bir araya geleceği dizide Erdal Bakkal krizi çıktı.