Cengiz Bozkurt


Ünlü oyuncular sinema filminde buluşuyor
Ünlü oyuncular sinema filminde buluşuyor Tolga Örnek'in "Mucize Aynalar" filminin ertelenen çekimleri yeni oyuncu kadrosuyla başlıyor.
"Kim Bu Aile?" ekibine İzmir'de yoğun ilgi
"Kim Bu Aile?" ekibine İzmir'de yoğun ilgi "Kim Bu Aile" filminin oyuncuları Cengiz Bozkurt, Nurgül Yeşilçay, Onur Buldu, Ferit Aktuğ ve yönetmen Bedran Güzel, önceki gün İzmir Agora AVM’deki özel gösterime katıldı.
"Kim Bu Aile?" filminin galası gerçekleştirildi
"Kim Bu Aile?" filminin galası gerçekleştirildi Cuma günü vizyona girecek olan ‘Kim Bu Aile?’ filmi, dün akşam gerçekleştirilen bir organizasyonla gala yaptı
Nurgül Yeşilçay bambaşka rolle kamera karşısına geçti
Nurgül Yeşilçay bambaşka rolle kamera karşısına geçti Başrollerinde Cengiz Bozkurt, Nurgül Yeşilçay, Onur Buldu ve Ferit Aktuğ'un oynadığı "Kim Bu Aile" sinema salonlarını kahkahalarla sarsmaya hazırlanıyor.
"Kara Tahta" dizisi finale mi gidiyor?
"Kara Tahta" dizisi finale mi gidiyor? TRT’nin ÜS Yapım – Süreyya Önal imzalı “Kara Tahta” dizisinin başta 10. bölümde final yapacağı açıklanmış ancak daha sonra bu karardan vazgeçilmişti.
"Kara Tahta" dizisi için devam kararı alındı
"Kara Tahta" dizisi için devam kararı alındı ÜS Yapım – Süreyya Önal imzalı, başrollerini Furkan Andıç, Miray Daner ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı Kara Tahta dizisiyle ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı.
Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan "Kara Tahta" final yapacak
Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan "Kara Tahta" final yapacak TRT Üs Yapım imzalı "Kara Tahta"yı bitirme kararı aldı.