Cengiz Bozkurt


Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan "Kara Tahta" final yapacak
Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan "Kara Tahta" final yapacak TRT Üs Yapım imzalı "Kara Tahta"yı bitirme kararı aldı.
Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan dizinin yayın tarihi belli oldu
Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan dizinin yayın tarihi belli oldu Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal imzalı yeni dizi “Kara Tahta”nın yayın tarihi netleşti.
Oyuncu Cengiz Bozkurt'tan son dakika haberi
Oyuncu Cengiz Bozkurt'tan son dakika haberi Komedi projelerinin aranılan ismi 57 yaşındaki oyuncu Cengiz Bozkurt'tan flaş haber.
'Leyla İle Mecnun' dizisiyle ilgili konuşulacak haber
'Leyla İle Mecnun' dizisiyle ilgili konuşulacak haber 10 yıl sonra Exxen için yeniden hazırlanan "Leyla İle Mecnun "dizisinin ikinci sezon çekimleri geçen günlerde tamamlanmıştı. İlgiyle izlenen dizinin ikinci sezonunun yılbaşında yayınlanması bekleniyor.
Dizi setinde bilinmeyen kriz ortaya çıktı!
Dizi setinde bilinmeyen kriz ortaya çıktı! “Leyla ile Mecnun” 10 yıl sonra dijital için yeniden çekilmiş, fenomen dizinin yeni bölümleri büyük ilgi görünce de geçen günlerde 2. sezon çekimleri başlamıştı.
Nurgül Yeşilçay ve Cengiz Bozkurt sete çıktı
Nurgül Yeşilçay ve Cengiz Bozkurt sete çıktı Ünlü oyuncular Nurgül Yeşilçay ile Cengiz Bozkurt'u buluşturan "Kim Bu Aile?" filmi dün sete çıktı.
Nurgül Yeşilçay'dan sürpriz haber
Nurgül Yeşilçay'dan sürpriz haber Nurgül Yeşilçay CJ Grup’un Türkiye şubesi CJ ENM’in ülkemize uyarlayacağı “Extreme Job” filminin yerli uyarlaması “Kim Bu Aile” için anlaşma yaptı.