Cenk Küpeli


Demet Şener'den sürpriz Cenk Küpeli açıklaması!
Demet Şener'den sürpriz Cenk Küpeli açıklaması! Tescilli güzel Demet Şener, önceki gün Nişantaşı'ndaki ofisinden çıkarken görüntülendi.
Demet Şener ve Cenk Küpeli ikinci kez nikah masasına mı oturuyor?
Demet Şener ve Cenk Küpeli ikinci kez nikah masasına mı oturuyor? Cenk Küpeli'nin geçen hafta Demet Şener'in Nişantaşı'ndaki ofisine gitmesi ve Boğaz'da birlikte görülmeleri dedikoduları alevlendirmişti.
Nişantaşı'nda görüntülenen Cenk Küpeli neden panikledi?
Nişantaşı'nda görüntülenen Cenk Küpeli neden panikledi? İş insanı Cenk Küpeli ile eski manken Demet Şener, 1,5 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı.
Demet Şener ani boşanmanın ardından ilk kez bu kadar net konuştu
Demet Şener ani boşanmanın ardından ilk kez bu kadar net konuştu Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, ikinci evliliğini genç isim Cenk Küpeli ile yapmış; sürpriz başlayan evlilik sürpriz şekilde nihayetlenmişti.
Demet Şener 44. yaşına bekar girdi
Demet Şener 44. yaşına bekar girdi Büyük mutluluk yaşadıklarını her fırsatta dile getirdiği genç eşi Cenk Küpeli'den sürpriz bir kararla boşanan Demet Şener, yeni yaşına bekar girdi.
Cenk Küpeli'den Demet Şener'e nazar boncuklu ve kalpli yorum
Cenk Küpeli'den Demet Şener'e nazar boncuklu ve kalpli yorum Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin mutlu evliliği ani bir kararla bitmişti.
Demet Şener'in hızına yetişilemiyor
Demet Şener'in hızına yetişilemiyor Mutlu bir evlilikleri olduğunu dile getirdiği genç eşi Cenk Küpeli'den sürpriz bir kararla ayrılan tescilli güzel Demet Şener'in hızına yetişilemiyor.