Cenk Küpeli


Demet Şener yalnızlığıyla baş başa Cenk Küpeli ile boşanan Demet Şener önceki gün kar keyfini tek başına çıkardı.
Cenk Küpeli kederde Demet Şener kariyerde! Salı günü sürpriz bir şekilde boşanan Demet Şener ile Cenk Küpeli, önceki gün bir araya geldi.
Cenk Küpeli eşyalarını topladı Geçtiğimiz günlerde Demet Şener ile aniden boşanan Cenk Küpeli, eski eşiyle yaşadığı evin önünde görüntülendi.
Kısa süren evlilik Demet Şener'e pahalıya mâl oldu! İbrahim Kutluay'dan olaylı bir şekilde boşanan Demet Şener, iş insanı Cenk Küpeli ile 19 aylık evliliğini bitirmesi pahalıya mâl oldu.
İbrahim Kutluay'a Demet Şener'in ani boşanması soruldu Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin boşanma haberi sonrası İbrahim Kutluay, eski eşinin İstinye'de bulunan evin kapısında görüntülendi.
Demet Şener'den flaş boşanma açıklaması Genç eşi Cenk Küpeli'den sürpriz bir kararla boşanan Demet Şener, gazetelerde boşanma nedenine ilişkin çıkan farklı iddialar üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.
Boşanma haberinin ardından baba Avni Küpeli'nden ilk tepki! Haziran 2019’da evlenen Demet Şener ve Cenk Küpeli, dün sabah boşandı. Boşanmanın ardından bu evliliğe başından beri karşı olan Avni Küpeli'den flaş bir atak geldi.