Cenk Küpeli


Demet Şener annesinin kanatları altında
Demet Şener annesinin kanatları altında Eski manken Demet Şener ve iş insanı Cenk Küpeli, 19 aylık evliliklerini geçen Ocak ayında tek celsede sonlandırdı. Boşanma sonrası dost kalacaklarını açıklayan Demet Şener ve Cenk Küpeli’nin geçtiğimiz günlerde yeniden barıştığı iddia edilmişti.
Demet Şener: "Allah kimseyi aşksız bırakmasın"
Demet Şener: "Allah kimseyi aşksız bırakmasın" Eski manken Demet Şener ve iş insanı Cenk Küpeli, 19 aylık evliliklerini geçen Ocak ayında tek celsede sonlandırdı. Boşanma sonrası dost kalacaklarını açıklayan Demet Şener ve Cenk Küpeli’nin geçtiğimiz günlerde yeniden barıştığı iddia edilmişti.
Demet Şener'in Cenk'i güzel voleybolcuyla sobelendi!
Demet Şener'in Cenk'i güzel voleybolcuyla sobelendi! Eski manken Demet Şener ve iş insanı Cenk Küpeli, 19 aylık evliliklerini geçen Ocak ayında tek celsede sonlandırdı. Boşanma sonrası dost kalacaklarını açıklayan Demet Şener ve Cenk Küpeli’nin geçtiğimiz günlerde yeniden barıştığı iddia edilmişti.
Demet Şener'den sürpriz Cenk Küpeli açıklaması!
Demet Şener'den sürpriz Cenk Küpeli açıklaması! Tescilli güzel Demet Şener, önceki gün Nişantaşı'ndaki ofisinden çıkarken görüntülendi.
Demet Şener ve Cenk Küpeli ikinci kez nikah masasına mı oturuyor?
Demet Şener ve Cenk Küpeli ikinci kez nikah masasına mı oturuyor? Cenk Küpeli'nin geçen hafta Demet Şener'in Nişantaşı'ndaki ofisine gitmesi ve Boğaz'da birlikte görülmeleri dedikoduları alevlendirmişti.
Nişantaşı'nda görüntülenen Cenk Küpeli neden panikledi?
Nişantaşı'nda görüntülenen Cenk Küpeli neden panikledi? İş insanı Cenk Küpeli ile eski manken Demet Şener, 1,5 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı.
Demet Şener ani boşanmanın ardından ilk kez bu kadar net konuştu
Demet Şener ani boşanmanın ardından ilk kez bu kadar net konuştu Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, ikinci evliliğini genç isim Cenk Küpeli ile yapmış; sürpriz başlayan evlilik sürpriz şekilde nihayetlenmişti.