Çeşme


Can Bonomo ve Öykü Karayel'den şaşırtan karar
Can Bonomo ve Öykü Karayel'den şaşırtan karar Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti aldıkları kararla sevenlerini şaşırttı.
Enrico Macias Çeşme Festivali kapsamında konseri verdi
Enrico Macias Çeşme Festivali kapsamında konseri verdi Çeşme Festivali, Enrico Macias'ın verdiği konserle başladı. Macias'ı izlemeye gelen yüzbinler sanatçıyı ayakta alkışladı.
Türk kızı Yasemin'den 230 milyonluk vurgun
Türk kızı Yasemin'den 230 milyonluk vurgun Almanya'da çalıştığı şirketinden yaklaşık 230 milyon lira çalarak kayıplara karışan Yasemin Gündoğan adlı kişi, her yerde aranıyor. 2 yıldır bulunamayan Yasemin'in Çeşme'de lüks bir villada tatil yaparken ve soygun anına ait fotoğrafları ortaya çıktı.
Çağla Şıkel eski eşi Emre Altuğ'un uyarısına kulaklarını mı tıkadı?
Çağla Şıkel eski eşi Emre Altuğ'un uyarısına kulaklarını mı tıkadı? Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 10 aydır birliktelik yaşadığı Nail Gönenli’yi oğulları Uzay ve Kuzey ile tanıştırmıştı. Evlenecekleri de konuşulan çiftin planları çıkmaza girebilir.
Gülben Ergen başarılı bir yaz sezonunu geride bıraktı
Gülben Ergen başarılı bir yaz sezonunu geride bıraktı Gülben Ergen, yaz boyu kapalı gişe sahne yaptığı Çeşme Alaçatı'da son konserini dün akşam verdi.
Sevgilisinden ayrılan İrem Derici kız kıza tatile çıktı
Sevgilisinden ayrılan İrem Derici kız kıza tatile çıktı Yakışıklı aşkı Atakan Işıktutan'la ayrıldıklarını açıklayan şarkıcı İrem Derici kız kıza taile çıktı.
Güzel şarkıcı Simge'den olay itiraf: "Nerede görsem koşarak kaçıyorum"
Güzel şarkıcı Simge'den olay itiraf: "Nerede görsem koşarak kaçıyorum" Alaçatı'da sahneye çıkan Simge Sağın, olay bir itirafta bulundu.