Çeşme


Hande Yener deniz sezonunu Çeşme'de açtı
Hande Yener deniz sezonunu Çeşme'de açtı Hande Yener, önceki gün Alaçatı'da verdiği konser sonrası yat ile deniz keyfi yaptı. Çeşme koylarını gezen ünlü şarkıcı, yeşil mayosuyla objektif karşısında poz verdi.
Çeşme 'kazıkta' Bodrum ile yarışıyor
Çeşme 'kazıkta' Bodrum ile yarışıyor Sezona yüksek fiyatlarla başlayan Bodrum ile Çeşme'den her gün yeni bir kazık haberi geliyor.
Servet sahibi isimlerin milyonluk evlerini lağım basabilir!
Servet sahibi isimlerin milyonluk evlerini lağım basabilir! Alaçatı Port'la ilgili şimdi de akıllara durgunluk veren bir gerçek ortaya çıktı.
Deren Talu tatil sezonunu Çeşme'de açtı
Deren Talu tatil sezonunu Çeşme'de açtı Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu, Alaçatı'da tatil yapıyor. Denizin ve güneşin tadını çıkaran Talu, önceki gün bikinili pozlarını da Instagram'dan paylaştı.
Çıktığı tatilde güneş banyosu yapmak isteyen Hazal Kaya'ya şok!
Çıktığı tatilde güneş banyosu yapmak isteyen Hazal Kaya'ya şok! Hazal Kaya'nın önceki gün Çeşme'den çekilen bir fotoğrafı, sosyal medyada olay oldu.
İrem Sak ve sevgilisinin yaş farkı duyanları şaşırtıyor
İrem Sak ve sevgilisinin yaş farkı duyanları şaşırtıyor "Yalan Dünya" dizisinde canlandırdığı 'Tülay' karakteriyle şöhrete kavuşan 35 yaşındaki oyuncu İrem Sak, Çeşme'de genç basketbolcuyla aşka geldi...
Yiyecek-içecek pahalılığının ardından şimdi de otopark zammı
Yiyecek-içecek pahalılığının ardından şimdi de otopark zammı Alaçatı ve Bodrum’un yiyecek içecek pahalılığından sonra şimdi de otoparklar fiyat arttırdı.