Çeşme


Cedi Osman'dan flaş Alaçatı hamlesi! NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman, geçen yaz Ebru Şahin'le aşkının başladığı Alaçatı'dan villa kiraladı.
Emek Külür Çeşme'de ikinci baharını yaşıyor! Sadettin Saran'la beş yıllık evliliği 2017'de sona eren sosyetik güzel Emek Külür, iş insanı Recep Ali Keydal ile aşk yaşıyor. İkili, tam kapanma günlerini Çeşme'de geçiriyor.
Caner Erkin 6.5 milyon lirayı gözden çıkardı! Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Caner Erkin, Ocak 2017'de oyuncu Şükran Ovalı ile İtalya'nın başkenti Roma'da dünya evine girmiş ve bu evlilikten Mihran Ela isminde bir kız çocukları dünyaya gelmişti.
Masumlar Apartmanı'nın antipatik Safiye'si Çeşme'nin kraliçesi oldu! Ezgi Mola ve uzatmalı sevgilisi Mustafa Aksakallı ortak olup yeni bir plaj işletmesi açmaya karar verdi. İşletme için yer aramaya başlayan Ezgi Mola'ya yakınları ‘Çeşme’nin Kraliçesi’ lakabını taktı.
Alaçatı'nın bitmeyen çilesi Çeşme Belediyesi, İzmir'in gözde turistik merkezi Alaçatı'da sokaklardaki parke taşlarını söktü. Beldenin sokaklarında taş yığınlarından yürünemez hale geldi.
Zeynep Bastık ve Tolga Akış 8 milyon TL ödedi! Son dönemin parlayan yıldızı Zeynep Bastık, aynı zamanda Türkiye'nin en çok kazanan popçuları arasına girdi.
Kenan İmirzalıoğlu'dan 'Bodrum' yalanlaması Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Ulus'ta görüntülendi.