Çeşme


Aslı Bekiroğlu ne iş yaptığını bile bilmediği adamın koluna girdi
Aslı Bekiroğlu ne iş yaptığını bile bilmediği adamın koluna girdi Oyuncu Aslı Bekiroğlu ne iş yaptığını bile bilmediği adamın koluna girdi.
Kayıp Veli Eren'in anne ve babasının gözyaşları dinmiyor
Kayıp Veli Eren'in anne ve babasının gözyaşları dinmiyor İzmir'de, 15 Temmuz'da arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için Çeşme'ye giden Veli Eren Atay'dan (19) 25 gündür haber alınamıyor. Evladının bulunması için yardım çağrısında bulunan anne Ebru Atay, "Onu çok özledik. Acımız çok büyük. Elimde bir tek fotoğrafı kaldı. Kokusunu özledim" dedi.
'The Beach of Momo'nun kurucusu çiftten şoke eden haber
'The Beach of Momo'nun kurucusu çiftten şoke eden haber Çeşme'nin popüler plajını yaratan Burak - Ece Beşer çiftinden şoke eden haber...
Çeşmeliler 'Ranta hayır' dedi!..
Çeşmeliler 'Ranta hayır' dedi!.. İzmir Çeşme’de halkın serbestçe denize girdiği birkaç koydan biri olan Göcücek Koyunun kiralanarak halkın kullanımına sınırlama getirilmesine yöre halkı isyan etti.
Çeşme'nin yarısını isteyen kadına benzetilen Gülse Birsel'den açıklama
Çeşme'nin yarısını isteyen kadına benzetilen Gülse Birsel'den açıklama Kocaeli’de yaşayan Nilüfer Bozbağ, Sadrazam Melek Mehmed Paşa'nın torunu olduğunu iddia ederek Çeşme'deki araziler için dava açtı.
Çektiği klip Aleyna Kalaycıoğlu'nun başına dert oldu!
Çektiği klip Aleyna Kalaycıoğlu'nun başına dert oldu! Birkaç hafta önce "Aldırma" şarkısına Almanya'da klip çeken Aleyna Kalaycıoğlu, şu sıralar teyzesi Ayça Kalaycıoğlu ile Çeşme'de tatil yapıyor.
Demet Akalın'ın 10 bin liralık 'kilo' önlemi! Kesenin ağzını açtı
Demet Akalın'ın 10 bin liralık 'kilo' önlemi! Kesenin ağzını açtı Son dönemde aldığı kilolarla gündemde olan şarkıcı Demet Akalın, tatilde tedbiri elden bırakmadı.