Çeşme


Şükrü Özyıldız'ın kaslı pozlarına ilginç yorum Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, Çeşme tatilinde verdiği pozlarla adından söz ettirdi.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın 6. ay sevinci İkinci kez nikah masasına oturan şarkıcı Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti, evliliklerinin 6. ayını kutladı.
Aşkın Nur Yengi sessizliğini Çeşme'de bozdu 90'lı yılların yıldızlarından Aşkın Nur Yengi, bu yazın konserini Alaçatı'da verdi.
Furkan Andıç kıyıda oturdu ama denize girmedi Ekranların sevilen oyuncularından Furkan Andıç, Çeşme'nin ünlü plajında arkadaşlarıyla buluştu.
Esra Eron hırsızlık şoku yaşadı! Çeşme'de yaşayan ünlü yıldız Esra Eron'un evinin otoparkından motosikleti çalındı. Önceki gün güvenlik kamerası kayıtlarını yayınlayan Eron, hırsızların bulunmasını istedi.
Kaan Urgancıoğlu Çeşme tatilinde görüntülendi Kaan Urgancıoğlu, önceki gün kız arkadaşıyla birlikte Çeşme'de bir plajda görüntülendi. Uzun süre şezlongda sohbet eden ikili, denize ayrı ayrı girmeye dikkat etti.
Arzum Onan Çeşme'de keyfine bakıyor Kendisi gibi oyuncu olan 59 yaşındaki Mehmet Aslantuğ ile 25 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren 47 yaşındaki oyuncu Arzum Onan, önceki gün Çeşme'de bulunan bir plajda görüntülendi.