Çeşme


Kaan Urgancıoğlu Çeşme tatilinde görüntülendi Kaan Urgancıoğlu, önceki gün kız arkadaşıyla birlikte Çeşme'de bir plajda görüntülendi. Uzun süre şezlongda sohbet eden ikili, denize ayrı ayrı girmeye dikkat etti.
Arzum Onan Çeşme'de keyfine bakıyor Kendisi gibi oyuncu olan 59 yaşındaki Mehmet Aslantuğ ile 25 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren 47 yaşındaki oyuncu Arzum Onan, önceki gün Çeşme'de bulunan bir plajda görüntülendi.
Burcu Binici'nin tatil neşesi sürüyor Oyuncu Burcu Binici, bir süredir Alaçatı’da tatilde.
Şükrü Özyıldız köpeği Kamuran'la tatile çıktı Haftanın 5 günü spor yapan yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, Çeşme'de gittiği plajda kaslı vücuduyla adeta şov yaptı.
Murat Dalkılıç Hande Erçel'in yakın arkadaşıyla sarmaş dolaş! Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın uzun süredir eski sevgilisi Hande Erçel'in arkadaşı Sitare Akbaş ile aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Geçtiğimiz haftalarda aşk iddialarına sert çıkan Murat Dalkılıç sevgilisiyle sarmaş dolaş dans ederken yakalandı.
Özlem Yıldız bu yaz da leyleği havada gördü Yaz tatillerinde çekildiği renkli pozları ve bronz teniyle yaz mevsimlerinin yıldızı olan sunucu Özlem Yıldız bu yaz da leyleği havada gördü.
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın yemek keyfi yarım kaldı Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu, Alaçatı’da bulunan lüks restoranda objektiflere yansıdı.