çete


Sahte milyardere 34 yıl hapis talebi!
Sahte milyardere 34 yıl hapis talebi! Arap işadamı kılığında Alman ve Danimarkalı iş adamlarını dolandıran şüpheli ve çetesi hakkında 34 yıla kadar hapis istendi.
Fuhuş çetesi ifşa olan ünlü ismin davasında şaşırtan gelişme
Fuhuş çetesi ifşa olan ünlü ismin davasında şaşırtan gelişme Fuhuş çetesi kurma ve tecavüz suçlamalarıyla Romanya’da tutuklanan ABD’li sosyal medya fenomeni ve eski kick boksçu Andrew Tate hakkında devam eden soruşturmada önemli bir gelişme yaşandı.
Turist avcısı hırsızlık çetesine dair şoke eden detaylar!
Turist avcısı hırsızlık çetesine dair şoke eden detaylar! İstanbul'da taksici olduklarını söyleyerek onlarca turisti 2 milyon lira dolandıran çetenin hırsızlık yöntemine ilişkin detaylar ortaya çıktı.
Maskeli kadınlar çetesi girdikleri evde 80 bin liralık mücevher çaldı!
Maskeli kadınlar çetesi girdikleri evde 80 bin liralık mücevher çaldı! İstanbul Bağcılar'da cerrahi maskeli ve bereli 4 kadının, girdikleri evden 80 bin liralık ziynet eşyası çaldığı ileri sürüldü. Şüphelilerin site ve binaya girişleri güvenlik kamerasına yansıdı.
Ferrarili şebeke liderinden büyük vurgun!
Ferrarili şebeke liderinden büyük vurgun! Türkiye çapında emlak ve devre mülk dolandırıcılığı yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 37'si kadın 113 şüpheli adliyeye sevk edildi.