Ceyda Ateş


Bir dönemin ünlü dizisi Amerika'da
Bir dönemin ünlü dizisi Amerika'da Yayınlandığı dönemde beğeniyle izlenen 'Çocuk' dizisi ABD'ye açıldı.
Hazal Kaya ve Ceyda Ateş'i üzüntüye boğan haber
Hazal Kaya ve Ceyda Ateş'i üzüntüye boğan haber Geçmişte "Adını Feriha Koydum" dizisinde birlikte rol alan Hazal Kaya ve Ceyda Ateş; rol arkadaşları deneyimli oyuncu İncilay Şahin'i kaybetmenin acısını yaşıyor...
Ceyda Ateş'e eşi Buğra Toplusoy'dan konuşulan sözler
Ceyda Ateş'e eşi Buğra Toplusoy'dan konuşulan sözler İş adamı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında ABD'de nikah masasına oturan Ceyda Ateş, 2020 yılının Kasım ayında anne olmuştu.
Ceyda Ateş: "Güç ben de artık"
Ceyda Ateş: "Güç ben de artık" 6 ay önce kızı Talia’yı kucağına alan oyuncu Ceyda Ateş'ten konuşulacak sözler...
Ceyda Ateş Corona virüs aşısı oldu
Ceyda Ateş Corona virüs aşısı oldu Eşi Buğra Toplusoy'la ABD'de yaşayan oyuncu Ceyda Ateş, sosyal medya hesabından corona virüsü aşısı olduğunu duyurdu.
Oyunculuğa ara veren Ceyda Ateş çiftçilik yapıyor
Oyunculuğa ara veren Ceyda Ateş çiftçilik yapıyor İş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında evlenip Miami'ye yerleşen, geçen kasım ayında da kızı Talia'yı dünyaya getirip anne olan ünlü oyuncu Ceyda Ateş çiftçilik yapmaya başladı.
Buğra Toplusoy'un Talia paylaşımı Ceyda Ateş'i ağlattı
Buğra Toplusoy'un Talia paylaşımı Ceyda Ateş'i ağlattı 2018 yılında Ceyda Ateş ile Miami'de evlenen ve geçtiğimiz aylarda kızı Talia'yı kucağına alan iş insanı Buğra Toplusoy, minik bebeğinin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.