Ceyda Ateş


Oyunculuğa ara veren Ceyda Ateş çiftçilik yapıyor İş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında evlenip Miami'ye yerleşen, geçen kasım ayında da kızı Talia'yı dünyaya getirip anne olan ünlü oyuncu Ceyda Ateş çiftçilik yapmaya başladı.
Buğra Toplusoy'un Talia paylaşımı Ceyda Ateş'i ağlattı 2018 yılında Ceyda Ateş ile Miami'de evlenen ve geçtiğimiz aylarda kızı Talia'yı kucağına alan iş insanı Buğra Toplusoy, minik bebeğinin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.
Ceyda Ateş'in kilo verme sırrı ortaya çıktı! Geçtiğimiz aylarda anne olan oyuncu Ceyda Ateş, kısa sürede eski formuna kavuştu.
Buğra Toplusoy Amerika'da yüz binlerce dolar kazanıyor Roman mağazalarının veliahtı Buğra Toplusoy, yıllar önce Ceyda Ateş'le aşkına karşı çıkan ailesine kızıp Türkiye'yi terk etti.
Ceyda Ateş bebeğinin yüzünü ilk kez paylaştı 31 yaşındaki Ceyda Ateş, minik kızı Talia'nın fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.
Ceyda Ateş'in 'Doğum kilolarımdan kurtuldum' sevinci Hamilelik döneminde 9 kilo alan Ceyda Ateş 5 kilo vererek eski formuna kavuştu. Ceyda Ateş hamilelik döneminde de yediğine içtiğine dikkat etmişti.
Ceyda Ateş: "Dünyanın en güzel kokusu kızımın" Kasım ayında anne olan Ceyda Ateş, kızı Talya'yı kucağına aldığında neler hissettiğini anlattı.