cezaevi


Gazeteci Nazlı Ilıcak yeniden cezaevine girdi
Gazeteci Nazlı Ilıcak yeniden cezaevine girdi Nazlı Ilıcak, 2016 yılında yazdığı bir yazı nedeniyle Cumhuriyet Savcısı Orhan Kapıcı'nın şikayeti sonucu yargılandığı davada 'İftira' suçundan 2 yıl 6 aylık hapis cezasının onanmasının ardından bugün yeniden cezaevine girdi.
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nden "Arka Sokaklar" dizisine kınama
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nden "Arka Sokaklar" dizisine kınama Arka Sokaklar'ın 652. Bölümünde Engin komiserin cezaevinde karşılaştığı kötü davranışlarla ilgili sahnelere Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü resmi hesaplarından kınama mesajı yayınladı.
Seçil Erzan, Candan kardeşlere cezaevinde ablalık yapıyor
Seçil Erzan, Candan kardeşlere cezaevinde ablalık yapıyor Kamuoyunda 'Fatih Terim Fonu' olarak bilinen dolandırıcılık davasında tutuklanan Denizbank eski şube müdürü Seçil Erzan’ın, 'kara para aklama' soruşturmasında tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle Silivri Cezaevi'nde aynı koğuşta olduğu öğrenildi.
Dilan Polat cezaevini anlattı! Kardeşi Sıla Doğu ile kavga etti mi?
Dilan Polat cezaevini anlattı! Kardeşi Sıla Doğu ile kavga etti mi? Kara para aklama iddialarının ardından cezaevine giren sosyal medya fenomeni Dilan Polat cezaevini anlattı. Polat kardeşi Sıla Doğu ile kavga ve intihar iddialarına da yanıt verdi.
İstanbul'da 97 firari hükümlü yakalandı
İstanbul'da 97 firari hükümlü yakalandı İstanbul'da firari hükümlülerin yakalanması için operasyon düzenlendi. Operasyonda cinayet, cinsel istismar, hırsızlık, dolandırıcılık gibi suçlardan haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 97 hükümlü gözaltına alınarak cezaevlerine gönderildi.
Dilan Polat'ın intihar açıklamasının ardından cezaevindeki denetimler artırıldı
Dilan Polat'ın intihar açıklamasının ardından cezaevindeki denetimler artırıldı Gazeteci-televizyoncu Emrullah Erdinç'ten intihar etmek istediğini söyleyen Dilan Polat'la ilgili çarpıcı bilgiler...
Dilan Polat: "Canıma kıymak istiyorum"
Dilan Polat: "Canıma kıymak istiyorum" Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi iddialara ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan Dilan Polat, Çorlu Cezaevi'nde bulunan eşi Engin Polat'ı telefonla arayarak "intihar etmek istiyorum" dedi.