Cihangir


Cihangir'de ünlü oyuncunun kafesinde silahlı saldırı: 3 yaralı!
Cihangir'de ünlü oyuncunun kafesinde silahlı saldırı: 3 yaralı! İstanbul Beyoğlu Cihangir'de oyuncu Ufuk Bayraktar'ın sahibi olduğu kafede oturan bir kişiye silahlı saldırı yapıldı. Silahlı saldırıya uğrayan kişi ve kafede oturan 2 müşteri yaralanırken saldırgan olay yerinden kaçtı. Polis olay sonrası soruşturma başlattı.
Rıza Kocaoğlu ve kız arkadaşları gecelerde rezalet çıkardı
Rıza Kocaoğlu ve kız arkadaşları gecelerde rezalet çıkardı Rıza Kocaoğlu, bir grup kız arkadaşıyla birlikte Cihangir'de yemek yedi.
Mert Ramazan Demir'e sarmaş dolaş sobelendiği Afra Saraçoğlu soruldu
Mert Ramazan Demir'e sarmaş dolaş sobelendiği Afra Saraçoğlu soruldu "Yalı Çapkını" dizisinde rol almasının ardından yıldızı bir anda parlayan ve sonrasında Netflix'te yayınlanan Serenay Sarıkaya'nın başrolünde yer aldığı "Şahmaran" ile beğeni toplayan Mert Ramazan Demir, son dönemin en popüler isimleri arasında yerini alıyor.
Dilara Aksüyek genç futbolcuya fena tutuldu! Bir an olsun ayrılmıyor
Dilara Aksüyek genç futbolcuya fena tutuldu! Bir an olsun ayrılmıyor Ekranın deneyimli oyuncularından Dilara Aksüyek genç futbolcu Cenk Şahin ile görüntülendi.
İskoç eteği giyen Erkan Kolçak Köstendil, Mel Gibson'ın kulaklarını çınlattı
İskoç eteği giyen Erkan Kolçak Köstendil, Mel Gibson'ın kulaklarını çınlattı Erkan Kolçak Köstendil, geçtiğimiz ay Cansu Tosun ile birlikte gittiği İskoçya'da ülkenin yöresel giysisi olan kilt giydiği için eleştirilmişti.
Berker Güven sevgilisi Nihal Yalçın'a koştu
Berker Güven sevgilisi Nihal Yalçın'a koştu Cihangir'de bavullarıyla görüntülenen Berker Güven, gazetecilerle sohbet etti. Güven, "Arkadaşlar tatil moduna girdim. Şimdi sevgilim Nihal Yalçın'ın yanına gidiyorum. Oradan da birlikte ver elini Londra tatili... Sevgilim beni bekler..." dedi.
Fırat Tanış yeni aşkını dosta düşmana ilan etti
Fırat Tanış yeni aşkını dosta düşmana ilan etti Oyuncu Fırat Tanış, eşinden boşandıktan kısa süre sonra adının aşk dedikodularına karıştığı İklim Tamkan ile ilk kez el ele objektiflere yansıdı.