Çukur


Kubilay Aka cephesinden son dakika haberi
Kubilay Aka cephesinden son dakika haberi "Çukur" dizisi finale doğru yaklaşıyor. Dizinin 'Celasun'u Kubilay Aka daha proje bitmeden yeni dizisi için el sıkıştı.
Rıza Kocaoğlu: "Gayet fitim"
Rıza Kocaoğlu: "Gayet fitim" Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'da 'Aliço' karakterini canlandıran oyuncu Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Çukur dizisinin 'Nehir'inden dijital dizi atağı!
Çukur dizisinin 'Nehir'inden dijital dizi atağı! "Çukur"da hayat verdiği 'Nehir' karakterinin hikâyesinin bitmesinin ardından yeni proje görüşmeleri yapan Hazal Subaşı yeni bir diziyle daha imza aşamasında...
"Çukur" dizisinin final tarihi belli oldu!
"Çukur" dizisinin final tarihi belli oldu! Show TV'nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur'da olaylar iyice hızlanıyor. Ekran macerasına 23 Ekim 2017'de başlayan dizi, tıpkı planlandığı gibi 4. sezon sonunda final yapacak.
İrem Sak'ın 'Çukur'daki ömrü kısa oldu
İrem Sak'ın 'Çukur'daki ömrü kısa oldu Şöhrete kavuştuğu "Yalan Dünya" dizisinden bu yana kariyerinde istikrarı yakalayamayan oyuncu İrem Sak'ın 'Çukur'daki ömrü de kısa oldu.
Bige Önal: "Aras'ı fazla göremiyorum"
Bige Önal: "Aras'ı fazla göremiyorum" Oyuncu Bige Önal, önceki gün Zekeriyaköy'deki bir marketten çıkarken görüntülendi.
'Çukur' dizisinde herkesi şaşırtan ayrılık!
'Çukur' dizisinde herkesi şaşırtan ayrılık! İlgiyle izlenen 'Çukur'un dün akşam ekrana gelen 110. son bölümünde 'Nehir'in veda sahnesi izleyenleri duygulandırdı.