Çukur


Çukur'da Şahran'ı hangi oyuncu canlandıracak?
Çukur'da Şahran'ı hangi oyuncu canlandıracak? "Çukur" finale doğru giderken kadroya flaş bir isim katıldı. Amca Cumali'nin adını zikrettiği 'Şahran'ı kimin canlandırdığı sonunda ortaya çıktı.
İki ünlü oyuncunun panikli gecesi!
İki ünlü oyuncunun panikli gecesi! "Arka Sokaklar" dizisinin 'Zeliş'i Yüsra Geyik, kendisi gibi oyuncu olan 42 yaşındaki Rıza Kocaoğlu ile görüntülendi. Rıza Kocaoğlu 1.5 yıl aşk yaşadığı Hazal Subaşı ile 1 ay önce ayrılmıştı...
Rıza Kocaoğlu: "Kayıplarımız ve acılarımız oldu"
Rıza Kocaoğlu: "Kayıplarımız ve acılarımız oldu" Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'da "Aliço" karakterini canlandıran oyuncu Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz gün Cihangir'de görüntülendi.
Çukur'un 'Gazeteci Leyla'sından konuşulacak açıklamalar
Çukur'un 'Gazeteci Leyla'sından konuşulacak açıklamalar "Çukur" dizisinde rol alan Çağla Demir, ücret eşitsizliğinden dert yandı.
Kubilay Aka cephesinden son dakika haberi
Kubilay Aka cephesinden son dakika haberi "Çukur" dizisi finale doğru yaklaşıyor. Dizinin 'Celasun'u Kubilay Aka daha proje bitmeden yeni dizisi için el sıkıştı.
Rıza Kocaoğlu: "Gayet fitim"
Rıza Kocaoğlu: "Gayet fitim" Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'da 'Aliço' karakterini canlandıran oyuncu Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Çukur dizisinin 'Nehir'inden dijital dizi atağı!
Çukur dizisinin 'Nehir'inden dijital dizi atağı! "Çukur"da hayat verdiği 'Nehir' karakterinin hikâyesinin bitmesinin ardından yeni proje görüşmeleri yapan Hazal Subaşı yeni bir diziyle daha imza aşamasında...