Çukur


Çukur dizisinin 'Nehir'inden dijital dizi atağı! "Çukur"da hayat verdiği 'Nehir' karakterinin hikâyesinin bitmesinin ardından yeni proje görüşmeleri yapan Hazal Subaşı yeni bir diziyle daha imza aşamasında...
"Çukur" dizisinin final tarihi belli oldu! Show TV'nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur'da olaylar iyice hızlanıyor. Ekran macerasına 23 Ekim 2017'de başlayan dizi, tıpkı planlandığı gibi 4. sezon sonunda final yapacak.
İrem Sak'ın 'Çukur'daki ömrü kısa oldu Şöhrete kavuştuğu "Yalan Dünya" dizisinden bu yana kariyerinde istikrarı yakalayamayan oyuncu İrem Sak'ın 'Çukur'daki ömrü de kısa oldu.
Bige Önal: "Aras'ı fazla göremiyorum" Oyuncu Bige Önal, önceki gün Zekeriyaköy'deki bir marketten çıkarken görüntülendi.
'Çukur' dizisinde herkesi şaşırtan ayrılık! İlgiyle izlenen 'Çukur'un dün akşam ekrana gelen 110. son bölümünde 'Nehir'in veda sahnesi izleyenleri duygulandırdı.
Aras Bulut İynemli ve Necip Memili'den konuşulan paylaşımlar "Çukur"un yıldız oyuncuları Aras Bulut İynemli ve Necip Memili'den konuşulan paylaşımlar.
'Çukur' dizisine sürpriz transfer! Fenomen dizi 'Çukur', kadrosunu genişletmeye devam ediyor.