Damla Sönmez


Damla Sönmez: "Güzellik göreceli bir şey değil mi?"
Damla Sönmez: "Güzellik göreceli bir şey değil mi?" Son olarak Altın Portakal’da "Bornova Bornova" filmindeki performansıyla ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Damla Sönmez çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Damla Sönmez yeni rolünü anlattı
Damla Sönmez yeni rolünü anlattı Yapımını O3 Medya'nın, yapımcılığını Saner Ayar'ın üstlendiği 'Aziz'in proje danışmanlığını Zeynep Günay Tan yapıyor.
Aziz dizisine dev prodüksiyon
Aziz dizisine dev prodüksiyon ‘Aziz' dizisi güçlü prodüksiyonuyla dikkat çekiyor.
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine özel plato kuruldu
Murat Yıldırım'ın yeni dizisine özel plato kuruldu Final yapan "Ramo" dizisi hayranlıkla izlenen Murat Yıldırım'ın yeni dizisi 'Aziz' izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Uraz Kaygılaroğlu: "Umarım detone olmayız"
Uraz Kaygılaroğlu: "Umarım detone olmayız" Yazar Murathan Mungan'ın unutulmaz şarkıları senfonik düzenlemelerle ünlü isimlerin yorumlarıyla seyirciyle buluşacak. 23 Eylül'deki konserde Ceylan Ertem, Damla Sönmez ve Demet Sağıroğlu aynı sahneye çıkarken, gecenin konuk sanatçısı ise Uraz Kaygılaroğlu olacak.
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber Son olarak "Ramo" isimli dizide rol alan oyuncu Murat Yıldırım setlere "Aziz" ile dönüyor...
Genç oyuncu Simay Barlas'tan son dakika haberi
Genç oyuncu Simay Barlas'tan son dakika haberi O3 Medya’nın Show TV için çekeceği "Aziz" adlı dönem dizisi Eylül ayında sete çıkacak.