Damla Sönmez


Damla Sönmez'in 36. yaş neşesi
Damla Sönmez'in 36. yaş neşesi Güzel oyuncu Damla Sönmez'e sette doğum günü sürprizi yapıldı.
Ünlü isimleri buluşturan projenin kanalı belli oldu
Ünlü isimleri buluşturan projenin kanalı belli oldu Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ı buluşturan "Maviye Sürgün" Show TV'de yayınlanacak.
Oyuncu Şükrü Özyıldız ile ilgili son dakika gelişmesi
Oyuncu Şükrü Özyıldız ile ilgili son dakika gelişmesi Pek çok başarılı yapımda rol alan yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız hakkında yeni bir gelişme yaşandı.
Damla Sönmez ve Caner Cindoruk'tan Ömer Çelik'e tepki: "Bizi de not edin"
Damla Sönmez ve Caner Cindoruk'tan Ömer Çelik'e tepki: "Bizi de not edin" Ünlü oyuncular Damla Sönmez ve Caner Cindoruk, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in "Bunları not ediyoruz" sözlerine tepki gösterdi.
Sadakatsiz dizisinin Volkan'ı son görüntüsüyle şoke etti
Sadakatsiz dizisinin Volkan'ı son görüntüsüyle şoke etti Son olarak "Sadakatsiz" dizisiyle ekrana gelen oyuncu Caner Cindoruk son görüntüsüyle herkesi şaşırttı.
Damla Sönmez'den Aras Bulut İynemli'ye övgü yağmuru
Damla Sönmez'den Aras Bulut İynemli'ye övgü yağmuru Damla Sönmez bir dönem adının aşk dedikodusuna karıştığı Aras Bulut İynemli'ye övgü yağdırdı...
Bige Önal'ın annesi Damla Sönmez'e hakaretler mi yağdırdı?
Bige Önal'ın annesi Damla Sönmez'e hakaretler mi yağdırdı? Aras Bulut İynemli ile yedi yıllık ilişkisi kısa süre önce biten Bige Önal, şimdilerde hayli ilginç bir iddiayla sosyal medyanın gündeminde...