Danimarka


Hande Erçel ve Hakan Sabancı kısa sürede 20 bin kilometre yaptı!
Hande Erçel ve Hakan Sabancı kısa sürede 20 bin kilometre yaptı! Kasım 2022’den beri aşk yaşayan Hande Erçel ile Hakan Sabancı, Mart ayını uçarak geçirdi! 3 Mart’ta çıktıkları Paris tatilinden sonra Finlandiya ve Danimarka’ya giden ünlü çift, sadece bir ayda yaklaşık 20 bin kilometre yaptı.
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım seyahate çıktı! Sipahi tesellisi!
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım seyahate çıktı! Sipahi tesellisi! Rol aldığı "Sipahi" dizisi yayından kaldırılan meslektaşı Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan "Yargı" dizisinin yıldızı Pınar Deniz, sevgilisiyle moral tatiline çıktı. Danimarka'ya giden ünlü çift, keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı.
Avrupa ülkelerinin İstanbul Başkonsolosluklarından peş peşe kapanma kararı!
Avrupa ülkelerinin İstanbul Başkonsolosluklarından peş peşe kapanma kararı! Avrupa ülkelerinin İstanbul'da bulunan başkonsoloslukları art arda geçici süre kapanma kararı aldıklarını açıkladı.
Danimarka Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı
Danimarka Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'nin Kopenhag Büyükelçiliği önünde Kuran-ı Kerim’e karşı saldırı içeren bir eyleme izin verilmesi nedeniyle Danimarka'nın Ankara Büyükelçisini çağırdı.
Danimarka'da Tülin Şahin rüzgarı esti
Danimarka'da Tülin Şahin rüzgarı esti Tülin Şahin, Danimarka'nın başkenti Kopenhag'ta 'Sürdürülebilir Moda' temalı iki ayrı defilede podyuma çıktı.
Tülin Şahin Danimarka'da podyuma çıkacak
Tülin Şahin Danimarka'da podyuma çıkacak Danimarka'da doğup büyüyen Tülin Şahin, önümüzdeki hafta Kopenhag'da düzenlenecek 'Sürdürülebilir Moda' temalı defilede podyuma çıkacak.
Tülin Şahin soluğu Danimarka'da aldı
Tülin Şahin soluğu Danimarka'da aldı Tülin Şahin, Danimarkalı parlamenter ve bir dönem Çevre Bakanı olarak da görev yapan Ida Auken'in davetlisi olarak doğup büyüdüğü Danimarka'ya gitti.