Danla Bilic


Danla Bilic ile Kaan Yıldırım'dan 'aşk' iddialarına yanıt
Danla Bilic ile Kaan Yıldırım'dan 'aşk' iddialarına yanıt Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım'ın YouTuber Danla Bilic ile yeni bir ilişkiye başladığı ileri sürülmüştü. Çıkan haberlerin ardından Yıldırım ve Bilic'ten 'aşk' iddialarına yanıt gecikmedi.
Danla Bilic ve Kaan Yıldırım arasında neler oluyor?
Danla Bilic ve Kaan Yıldırım arasında neler oluyor? Ünlü şarkıcı Hadise ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım hakkında bomba bir aşk iddiası ortaya atıldı. Kaan Yıldırım'ın ünlü fenomen Danla Bilic'i takip etmesi dikkat çekti.
Danla Bilic ve Yusuf Engin ayrıldı
Danla Bilic ve Yusuf Engin ayrıldı Danla Bilic, 'tatlıcı' lakaplı Berat Demir'le yollarını ayırdıktan sonra Poyraz Teoman'le yeni bir aşka yelken açmıştı. Ardından Yusuf Engin'le birliktelik yaşayan sosyal medya fenomeni, aradığı mutluluğu yine bulamadı.
Danla Bilic yeni sevgilisiyle gecelerde
Danla Bilic yeni sevgilisiyle gecelerde Ünlü YouTuber Danla Bilic, 'Tatlıcı' lakaplı sevgilisi Berat Demir'le yollarını ayırdıktan sonra Poyraz Teoman ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Danla Bilic'in aşk paylaşımı sosyal medyayı karıştırdı!
Danla Bilic'in aşk paylaşımı sosyal medyayı karıştırdı! Geçtiğimiz ay Poyraz Teoman ile yollarını ayıran sosyal medya fenomeni Danla Bilic, yeni sevgilisi Yusuf Engin ile aşk dolu fotoğrafını paylaştı.
Danla Bilic: "Sevgilime abi diyordum"
Danla Bilic: "Sevgilime abi diyordum" Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor.
Ünlü isimler sosyal medyadan servet kazanıyor
Ünlü isimler sosyal medyadan servet kazanıyor Burcu Esmersoy, Duygu Özaslan, Danla Biliç, Gamze Erçel, Aslıhan Doğan Turan, Rachel Araz ve Yasemin Özilhan sosyal medya paylaşımlarından servet kazanıyor.