Danla Bilic


Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'den şaşırtan hamle!
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'den şaşırtan hamle! Başrolünde yer aldıkları dizide tanışıp aşk yaşamaya başlayan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz çifti geçen aylarda yollarını ayırmıştı.
Danla Bilic'ten 'popo implantı' iddiasına yanıt
Danla Bilic'ten 'popo implantı' iddiasına yanıt Sosyal medya fenomeni Danla Bilic önceki akşam düzenlenen bir lansmanda objektiflere yansıdı.
Danla Bilic'in sosyal medyadaki son hamlesi şoke etti
Danla Bilic'in sosyal medyadaki son hamlesi şoke etti Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, Yusuf Engin'in ardından oyuncu Kubilay Aka ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak ikilinin birlikteliği kısa sürmüştü.
Danla Bilic Kubilay Aka sorulunca ne söyledi?
Danla Bilic Kubilay Aka sorulunca ne söyledi? Oyuncu Kubilay Aka ile sosyal medya fenomeni Danla Bilic'in aşkları başladığı gibi sona ermişti...
Danla Bilic'ten Kubilay Aka'ya olay 'Hevesimi aldım' göndermesi!
Danla Bilic'ten Kubilay Aka'ya olay 'Hevesimi aldım' göndermesi! Şarkıcı Berkay’ın Kuruçeşme konserinde aşklarını itiraf eden oyuncu Kubilay Aka ile sosyal medya fenomeni Danla Bilic, konser alanına el ele giriş yapmıştı.
Danla Bilic ve Kubilay Aka'nın ayrılığında olay 'popo' iddiası!
Danla Bilic ve Kubilay Aka'nın ayrılığında olay 'popo' iddiası! Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'nın sosyal medya ünlüsü Danla Bilic'le aşk yaşadığı haberi magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.
Kubilay Aka'dan bomba Danla Bilic açıklaması!
Kubilay Aka'dan bomba Danla Bilic açıklaması! Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka; Danla Bilic ile üç hafta süren birlikteliğinin neden bittiğini açıkladı.