Danla Bilic


Danla Bilic katıldığı yayında şoke etti
Danla Bilic katıldığı yayında şoke etti YouTube'da yayınladığı makyaj videolarıyla büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Danla Bilic, 'Doğu Demirkol ile Alelade Show'un son bölümüne konuk oldu. Programda tuhaf hareketler sergileyen Bilic'in yayına alkollü çıktığı iddia edildi.
Kubilay Aka cephesinden son dakika haberi
Kubilay Aka cephesinden son dakika haberi Kısa süre önce Danla Bilic'le aşk yaşadıkları haberi gündeme gelen Kubilay Aka cephesinden konuşulacak bir haber geldi.
Danla Bilic: "Küçücük bir kızım, ne evliliği?"
Danla Bilic: "Küçücük bir kızım, ne evliliği?" Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka ile sürpriz birlikteliğe yelken açan 28 yaşındaki Danla Bilic, evlilik için çok küçük olduğunu söyledi.
Kubilay Aka ve Danla Bilic çiftinden romantik paylaşım!
Kubilay Aka ve Danla Bilic çiftinden romantik paylaşım! Danla Bilic, gönlünü yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'ya kaptırdı.
Danla Bilic ile Kubilay Aka aşk yaşıyor
Danla Bilic ile Kubilay Aka aşk yaşıyor Geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrılan Danla Biliç aşkı yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'da buldu.
Aşk yeniden: Danla Bilic ile Yusuf Engin Bebek'te görüntülendi
Aşk yeniden: Danla Bilic ile Yusuf Engin Bebek'te görüntülendi YouTube'da çektiği makyaj videoları ile adını duyuran ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile iş insanı Yusuf Engin geçtiğimiz aylarda ilişkilerini noktalama kararı aldı. Ayrılık sürecinde Danla Bilic'in adı Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş ile anıldı.
Kaan Yıldırım: "Belki Uraz'la romantik bir yemek yeriz"
Kaan Yıldırım: "Belki Uraz'la romantik bir yemek yeriz" Kaan Yıldırım, meslektaşı Tuğçe Açıkgöz ve sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile çıkan aşk iddialarını yalanladı.