dans


Hadise'den arkadaşlarına 'paspas sopalı' dans şovu
Hadise'den arkadaşlarına 'paspas sopalı' dans şovu Hadise yılbaşı gecesinden fotoğraflarını paylaşmaya doyamadı. Arkadaşlarıyla bir araya geldiği anları paylaşan Hadise, paspas sopası ile yaptığı dansla gündem oldu.
Melis Sezen yine dansıyla gündemde
Melis Sezen yine dansıyla gündemde Melis Sezen danslarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Oyuncu son olarak sosyal medya hesabından Dubai'de kum üzerinde dans ettiği anları paylaşınca gündem oldu.
Hazar Ergüçlü pavyon dansı için özel ders aldı
Hazar Ergüçlü pavyon dansı için özel ders aldı Yılmaz Erdoğan'dan İnci Taneleri dizisinin ikinci fragmanında yer verilen ve milyonlarca kez izlenen Hazar Ergüçlü'nün pavyon dansı için özel ders aldığı ortaya çıktı.
Hande Demir ile dans eden Burak Yakın, eşinin hışmına uğradı
Hande Demir ile dans eden Burak Yakın, eşinin hışmına uğradı Ünlü bir mücevher markasının sahibi Burak Yakın’ın sosyetik Hande Demir ile Etiler’de bir mekanda dans edince eşi Öznur Yakın tarafından 'aforoz' edildi.
Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılı 'Asrın Destanı' gösterisi ile kutladı
Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılı 'Asrın Destanı' gösterisi ile kutladı SOCAR Türkiye, Cumhuriyeti’in 100’üncü yılını ve Azerbaycan’ın Ulusal Lideri Haydar Aliyev’in 100’üncü doğum yıl dönümünü Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) düzenlenen özel bir dans gösterisi ile kutladı.
Polat çiftinden gelen son haber Banu Parlak'ı neşelendirdi
Polat çiftinden gelen son haber Banu Parlak'ı neşelendirdi Dilan Polat ve Engin Polat çifti, Banu Parlak Güzellik Merkezi'nin kurşunlanmasına ilişkin yürütülen soruşturmada ifade vermek için Küçükçekmece Adliyesi'ne götürüldü. Haberi duyan Banu Parlak göbek atarak o anları sosyal medya hesabından paylaştı.
Kanserle mücadele eden Tanyeli'den flaş haber
Kanserle mücadele eden Tanyeli'den flaş haber Kanserle mücadelesi süren oryantal Tanyeli kanser tedavisi için Küba'ya gitmişti.