darp


Hakan Yılmaz ve eşine şiddet davasında karar! Ünlü yuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ın 2017 yılında bir otel lobisinde darp edilmesine ilişkin davada karar çıktı. Mahkeme, bir sanığı 'basit yaralama' suçundan 1 yıl 6 ay 22 gün hapis cezasına, bir sanığı ise 5 bin TL para cezasına çarptırdı. Sanıklar, 'tehdit' suçundan ise beraat etti.
Halk TV programcısı Levent Gültekin saldırıya uğradı Halk TV'de yayınlanan "İki Yorum" programının yorumcularından Levent Gültekin, Bakırköy Meydanı'nda kalabalık bir grubun saldırısına uğradı.
Özer Arkun'un darp davasında flaş gelişme Evlenme aşamasında olduğu kız arkadaşına şiddet ve cinsel saldırı uyguladığı iddiasıyla yargılanan Rubato grubunun solisti Özer Arkun, sevgilisi Burcu Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulundu...
Elif Ece Uzun'u darp eden eşine 3 gün zorlama hapis İkiz çocuklarının babası Mehmet Tuş'un kendisini dövdüğünü iddia edip 2 ay uzaklaştırma kararı aldıran manken Elif Ece Uzun, yeniden yargıya başvurdu.
Bade İşçil 'Eğitim şart' dedi Oyuncu Bade İşçil, kadınlara ve hayvanlara karşı suç işleyenlerin cezayla birlikte eğitilerek, tedavi edilmesi gerektiğini belirtti.
Küçük çocuğa Kur’an kursunda feci darp! Ankara Yenimahalle’de S.Ç. bir camiide dernek başkanı olarak görev yaptığı sırada Kur’an kursuna giden ve o dönem 13 yaşında olan G.A.Ö.’nün kulağına yumruk atarak darp etti.
Fadıl Akgündüz'e adliye koridorunda dayak! Caprice Gold ve Caprice Maldivler gayrimenkul projelerinde devremülk satışı yaptığı kişilerden para toplamasına rağmen projeleri tamamlamayan Jet Fadıl'ın 'Nitelikli dolandırıcılık' davası sürüyor.