darp


Eşinden şiddet gördüğü söylenen Ebru Şallı'dan yeni fotoğraf!
Eşinden şiddet gördüğü söylenen Ebru Şallı'dan yeni fotoğraf! Ebru Şallı ile eş Uğur Akkuş'un geçtiğimiz günlerde Emirgan'da aracın içinde tartıştığı iddia edilmişti.
Reha Muhtar'ın garsonlara saldırdığı görüntüler infial yarattı!
Reha Muhtar'ın garsonlara saldırdığı görüntüler infial yarattı! Görüntülerde Muhtar'ın geçtiğimiz 11 Şubat tarihinde İstanbul Anadolu yakasındaki bir kafede garsonlara saldırdığı görülüyor. Saat 15.21 sularında gerçekleşen olayda Muhtar, oturduğu masaya gelen garsonu ayağa kalkarak itiyor.
Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş'u neden koruyor?
Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş'u neden koruyor? Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş’tan araç içinde şiddet gördüğü iddiasını yalanladı. Ancak olayın görgü tanığı konuştu: “Şok halindeydi. Kendi aracımıza aldık.” Şallı’nın olay sonrası kliniğe gidip röntgen çektirdiği öğrenildi.
Gonca Derin'den Ebru Şallı'ya olay yaratan gönderme!
Gonca Derin'den Ebru Şallı'ya olay yaratan gönderme! Ebru Şallı'nın, otomobilin içinde eşi Uğur Akkuş'tan şiddet gördüğü iddia edilmişti. Şallı ise bu iddiaları yalanlamıştı.
İstek şarkı magandaları dur durak bilmiyor!
İstek şarkı magandaları dur durak bilmiyor! Ankara'da geçen ay yaşanan ve müzisyen Onur Şener'in ölümüyle sonuçlanan üzücü olayın yankıları devam ederken, bir saldırı da Bursa'da yaşandı.
Ebru Şallı sorusu Demet Şener'i tedirgin etti
Ebru Şallı sorusu Demet Şener'i tedirgin etti Sevgilisi Tolga Arman ile kısa tatilin ardından yeniden İstanbul'a dönen Demet Şener, annesi Naime Şener ile önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.
"Uğur Akkuş'tan Ebru Şallı'ya darp" iddiasında sürpriz tanık konuştu!
"Uğur Akkuş'tan Ebru Şallı'ya darp" iddiasında sürpriz tanık konuştu! Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'tan araç içinde şiddet gördüğü iddia edilmiş, Şallı ise haberleri kesin bir dille yalanlamıştı. Görgü şahidi o anları "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına anlattı.