darp


Selahattin Taşdöğen metrobüs durağında arbede çıkardı! Metrobüse binerken bagajıyla turnikesiz bölümden geçen oyuncu Selahattin Taşdöğen, güvenlik görevlilerince durduruldu. Maskesini indiren oyuncu ile görevliler arasında başlayan tartışma arbedeye dönüştü.
Engelli annesi hukuk savaşı başlattı Engelli oğlu rehabilitasyon merkezinde darp edildiği için şikayetçi olan, ancak uzlaşma önerisi ile yıkılan Emine Kılınç, sanıkların 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde yargılanmaya başlamasıyla büyük sevinç yaşadı. Kılınç, “Sesimi duyurabildim” dedi.
İstanbul'da doktora maske dayağı! İstanbul'da alışveriş yapmak için girdiği markette maskesiz vatandaşı uyaran 40 yaşındaki doktor Murat İnnice şiddete maruz kaldı.
Halil Sezai’ye verilen cezanın gerekçesi açıklandı Şarkıcı Halil Sezai’nin Tuzla’da komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği gerekçesiyle 1 yıl 11 ay 17 gün hapis cezasına çarptırılmasına ilişkin mahkeme gerekçeli kararını açıkladı.
İstanbul'daki lüks otelde dehşet İstanbul'da lüks bir otelde düzenlenen düğün organizasyonunda görevli 22 yaşındaki Kübra C.'yi taciz ettiği öne sürülen organizasyon şirketinin sahibi Mustafa Y. hakkında 25.5 yıla kadar hapis talep edildi.
Ferman Toprak'tan "darp" suçlamalarına yanıt! Yeni single çalışması olan 'Vuslat' için stüdyoya giren Ferman Toprak, Serdar Ortaç ile kameraların karşısına geçti. Toprak, eşini darp ettiği iddialarına, "Olur karı-koca arasında öyle şeyler" şeklinde yanıt verdi.
Sermiyan Midyat Cihangir'de arka kapıdan kaçtı! Kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Sevcan Yaşar'ı darp ettiği iddia edilen Sermiyan Midyat, görüntülendiği mekandan çıkarken gazetecilere yakalanmamak için arka kapıdan kaçtı.