dayak


Babasının yumruk attığı küçük Elif hayatını kaybetti
Babasının yumruk attığı küçük Elif hayatını kaybetti Gaziantep’te yemek yemediği için babasının yumruk attığı 1.5 yaşındaki Elif Hazal yaşamını yitirdi. Baba Mehmet Yılmaz tutuklandı.
ASANSÖRDE ÜNLÜ ŞARKICIYI DÖVEN SOSYETİK GÜZEL VE İŞ ADAMI EŞİ BAKIN KİM ÇIKTI!
ASANSÖRDE ÜNLÜ ŞARKICIYI DÖVEN SOSYETİK GÜZEL VE İŞ ADAMI EŞİ BAKIN KİM ÇIKTI! Geçtiğimiz günlerde, bir magazin sitesinin ortaya attığı ve Takvim Gazetesi Magazin Ekibinin manşete taşıdığı "Kocasıyla Yasak Aşk Yaşayan Ünlü Şarkıcıyı Asansörde Tekme Tokat Dövdü" haberi sonrası Cemiyet ve Magazin Dünyasına yılın magazin bombası düştü.
Hangi ünlü şarkıcı, yasak aşkının karısı tarafından darp edildi?
Hangi ünlü şarkıcı, yasak aşkının karısı tarafından darp edildi? Ünlü bir iş kadını, kocasıyla yasak aşk yaşayan şarkıcıyı takibe aldı. Asansörde yakaladığı şarkıcıya hayatının şokunu yaşattı.Sosyetik kadın, sarışın güzeli asansörde dövüp, kıyafetlerini parçaladı.
Cemiyet hayatını karıştıran yasak aşk dayağı!
Cemiyet hayatını karıştıran yasak aşk dayağı! Ünlü bir iş kadını, kocasıyla yasak aşk yaşayan şarkıcıyı takibe aldı. Asansörde yakaladığı şarkıcıya hayatının şokunu yaşattı.Sosyetik kadın, sarışın güzeli asansörde dövüp, kıyafetlerini parçaladı.
Şevval Şahin'den Kayra Türkoviç'e sert tokat!
Şevval Şahin'den Kayra Türkoviç'e sert tokat! İddialara göre Kayra Türkoviç'in, Yiğit Marcus Aral ile yazıştığı iddiasıyla küplere binen Şevval Şahin, defilede Kayra Türkoviç ile karşılaşınca çıldırdı.
Yiğit Marcus Aral'ı "Kerem'in selamı var" diyerek dövdüler!
Yiğit Marcus Aral'ı "Kerem'in selamı var" diyerek dövdüler! Yazılım mühendisi Yiğit Marcus Aral, saldırıya uğradı. Aral, dün gece saat 02.50'de avukatıyla birlikte Taksim Polis Merkezi'nden çıkarken objektiflere yansıdı.
İmam Hatip Lisesi'nde müdür yardımcısına şikayet dayağı!
İmam Hatip Lisesi'nde müdür yardımcısına şikayet dayağı! Amasya’nın Merzifon ilçesinde bulunan lisede, müdür yardımcısı Ali Kaplan, İdari usulsüzlük yaptıklarını iddia ederek müdür ile eşi olan müdür yardımcısını şikayet ettiği gerekçesiyle saldırıya uğradı. Kaplan, bu kez de polise giderek şikayetçi oldu.