Demet Akbağ


Müjdat Gezen'in sahnedeki 70. yılı kutlandı!
Müjdat Gezen'in sahnedeki 70. yılı kutlandı! Sanatçı Müjdat Gezen'in 70'inci sanat yılı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile çok sayıda sanatçı ve ünlü ismin katıldığı törenle kutlandı.
Demet Akbağ sağlığına kavuştu
Demet Akbağ sağlığına kavuştu "Aydınlıkevler" oyunuyla izleyici karşısında olan Demet Akbağ, geçtiğimiz haftalarda acilen ameliyata alınmıştı.
Zeynep Tunuslu'dan Sezen Aksu sorusuna olay yanıt
Zeynep Tunuslu'dan Sezen Aksu sorusuna olay yanıt Modacı Zeynep Tunuslu'nun Sezen Aksu ile ilgili açıklaması 'Soğuk savaş sürüyor' dedirtti...
Demet Akbağ apar topar ameliyata alındı
Demet Akbağ apar topar ameliyata alındı "Aydınlıkevler" oyunuyla izleyici karşısında olan Demet Akbağ, acilen ameliyata alındı.
Salih Bademci doğum gününde fast food'a talim etti
Salih Bademci doğum gününde fast food'a talim etti "Kulüp" dizisindeki performansıyla hayranlık uyandıran oyuncu Salih Bademci; 38 yaşında kuliste girdi.
Ali Çika: "Annemi sahnede görmek muhteşem"
Ali Çika: "Annemi sahnede görmek muhteşem" Tiyatro sahnelerine dönen Demet Akbağ'ın oğlu Ali Çika, "Annemi sahnede görmekten çok mutluyum" diyerek duygularını dile getirdi.
Demet Akbağ'ı tiyatro heyecanı sardı
Demet Akbağ'ı tiyatro heyecanı sardı ‘Aydınlıkevler' adlı oyunla tiyatroya geri dönen Demet Akbağ, izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.