Demet Evgar


Oyuncu Demet Evgar evlendi Oyuncu Demet Evgar ve işletmeci sevgilisi Levent Babataş altı yıldır devam eden birlikteliklerini aile arasında kıyılan nikahla taçlandırdı.
Pınar Deniz zirveyi kaptırmıyor Kanal D'nin rekortmen dizisi "Yargı"da hayat verdiği avukat Ceylin rolüyle kariyerindeki başarısını sürdüren Pınar Deniz, kadın oyuncular arasında yapılan ‘En Sevilen Marka Yüzleri’ araştırmasında zirveye oturdu.
Demet Evgar'dan Mahsun Kırmızıgül'ün sert çıkışına olay yorum! Büşra Pekin, ses getiren "Dilberay" filminde şarkı söylemişti. Vizyona giren "Bergen" filminde Farah Zeynep Abdullah'ın da şarkı söylemesi üzerine Mahsun Kırmızıgül'ün filmi izlemeden sinema salonunu terk ettiğini açıklaması, Demet Evgar'a soruldu.
Ünlü isimler 'Okuyan bir gelecek' için el ele verdi ‘Okuyan Bir Gelecek’ projesiyle 7 bin çocuğu kitap setleriyle buluşturan AÇEV bu kez 100 bin çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Projeye sanatçılar da destek veriyor.
Demet Evgar'ın neşeli akşamı Oyuncu Demet Evgar, geçtiğimiz akşam Sarıyer'de görüntülendi.
Gizem Demirci: "Oğlum çok şanslı" Oyuncu Emre Karayel ile 2020’de evlendiği iç mimar Gizem Demirci yakında anne-baba olacak.
Esra Dermancıoğlu Demet Evgar'ın elini cebine attırmadı Esra Dermancıoğlu ile Demet Evgar önceki gün Arnavutköy'de objektiflere yansıdı.