Demet Özdemir


Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e Anneler Günü jesti
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e Anneler Günü jesti Yaptığı jestlerle Demet Özdemir'in ayağını yerden kesen Oğuzhan Koç Anneler Günü'nü de boş geçmedi.
Kıvanç Tatlıtuğ birinci oldu!
Kıvanç Tatlıtuğ birinci oldu! Film ve dizi sektöründe önemli bir kriter oluşturan IMDb Starmetre listesinde bu hafta zirve yer değiştirdi. Birbirinden yetenekli ve ünlü ismin yer aldığı IMDb Starmetre'de Can Yaman, Kerem Bürsin, Hande Erçel, Demet Özdemir gibi isimleri geride bırakarak zirveye oturan isim Kıvanç Tatlıtuğ oldu.
Demet Özdemir'in saatinin fiyatı dudak uçuklattı
Demet Özdemir'in saatinin fiyatı dudak uçuklattı Lüks marka tutkusu ile bilinen ünlü oyuncu Demet Özdemir'in geçtiğimiz gün siyah elbisesi ile verdiği poz çok konuşuldu. Ancak Demet Özdemir'in elbisesi değil saati olay oldu. Demet Özdemir'in saatinin fiyatı dudak uçuklattı.
Demet Özdemir'in set halleri
Demet Özdemir'in set halleri Başrollerini Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan'la paylaştığı "Dünya'yla Benim Aramda" dizisinin çekimlerine başlayan Demet Özdemir Twitter'da gündem oldu.
Hafsanur Sancaktutan: "Setimiz çok eğlenceli"
Hafsanur Sancaktutan: "Setimiz çok eğlenceli" Oyuncu Hafsanur Sancaktutan dijitalde yayınlanacak olan "Dünya'yla Benim Aramda" dizisiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un sanat turu
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un sanat turu Evlilik hazırlıkları tam gaz devam eden Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, önceki akşam sanat turu yaptı.
Demet Özdemir'den set çalışanlarına büyük jest
Demet Özdemir'den set çalışanlarına büyük jest Demet Özdemir’in Buğra Gülsoy ile başrolü paylaştığı ‘Misafir’ adlı dizinin çekimleri önceki gün başladı.