Demet Özdemir


Can Yaman Demet Özdemir'li kareleri sildi "Erkenci Kuş" dizisinde Demet Özdemir ile başrolleri paylaşan Can Yaman eski partneri ile beraber çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabından sildi.
İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in parmak ısırtan dostluğu "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinde başrolleri paylaşan İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir, paylaşımlarına yenisini eklemeye devam ediyor.
İbrahim Büyükak'tan flaş Demet Özdemir yorumu Önceki gün Bebek'te objektiflere yansıyan oyuncu İbrahim Büyükak, muhabirlerin "Yakın arkadaşınız Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir için neler söylemek istersiniz?" sorusuna yanıt verdi.
Demet Özdemir'den flaş Oğuzhan Koç paylaşımı Oyuncu Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç’la fotoğrafını ilk kez Instagram’dan paylaştı.
Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'dan eğlenceli set paylaşımları TV 8'in iddialı dizisi "Doğduğun Ev Kaderindir"in başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan hayranlarını sevindiren paylaşımlar.
Muhabirler Oğuzhan Koç'a Demet Özdemir'i sordu Şarkıcı Oğuzhan Koç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla oyuncu Demet Özdemir ile birlikte aşk yaşadığını itiraf etmişti.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un buluşma taktiği Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, görüntülenmemek için hayli ilginç bir çözüm buldu