Demet Özdemir


Demet Özdemir İtalya kombinine kaç para ödedi? "Erkenci Kuş" dizisi ile İtalya’da tanınan Demet Özdemir, "Verissimo" isimli TV programına konuk oldu.
Demet Özdemir: "Her şeyimi anneme borçluyum" Rol aldığı ‘Erkenci Kuş' dizisi İtalya'da reyting rekorları kıran ve en son olarak "Doğduğun Ev Kaderindir"de 'Zeynep' karakterine hayat veren Demet Özdemir ülkede yayın yapan Canale 5'de Silvia Toffa'nın konuğu oldu.
Demet Özdemir'in rol aldığı dizide neler oluyor? Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrolünü paylaştığı "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinin kadrosuna yeni bir erkek oyuncunun katılacağı gündeme gelmişti.
Demet Özdemir hakkında yeni aşk iddiası Şimdilerde 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisiyle ekranlarda boy gösteren oyuncu Demet Özdemir'in, YouTuber Duygu Özaslan'ın eski sevgilisi Barış Taylan Demirige ile yakınlaştığı iddia edildi.
'Erkenci Kuş' dizisi İtalya'da başarılara doymuyor Demet Özdemir ile Can Yaman'ı buluşturan Gold Film imzalı "Erkenci Kuş" başarılara doymuyor.
Murat Boz'dan flaş Demet Özdemir açıklaması! Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile popçu Murat Boz hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Aslı Enver'den ayrıldıktan sonra kalbini kimseye açmayan Boz'un, Demet Özdemir ile yakınlaştığı öne sürüldü.
Demet Özdemir'e tatil yaradı Dizi çekimlerine uzun bir mola veren Demet Özdemir, Alaçatı Roop’ta görüntülendi.