Demet Özdemir


Serenay Sarıkaya ve Demet Özdemir aynı projede buluşuyor! Kerem Bürsin’in eski aşkı Serenay Sarıkaya ile son dönemde yakışıklı oyuncuyla ismi anılan Demet Özdemir, bir yardım projesinde bir araya geldi.
Demet Özdemir: "Annemi gururlandırmak için yaptım" Demet Özdemir, oyunculuğa başladığı andan itibaren yaptığı en anlamlı şeyin annesini gururlandırmak olduğunu anlattı.
Demet Özdemir’den takipçilerini şaşırtan paylaşım Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimler arasında yer alan Demet Özdemir, yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı. Özdemir, daha sonra şaşkınlığa neden olan fotoğrafıyla alakalı açıklama yaptı.
Yüksel Aytuğ ava giderken avlandı!.. Sabah Yazarı Yüksel Altuğ, bugünkü köşesinde dikkat çeken bir yanılgıya düştü.
Demet Özdemir'in tebessümünün sırrı Son dönemde adı kendisi gibi oyuncu Kerem Bürsin ile anılan Demet Özdemir, önceki gün evinde giyinip süslenip bu kareyi paylaştı
Kerem Bursin'den aşk dedikodularına yanıt! Sosyal medyada bir canlı yayına katılan Kerem Bürsin, Demet Özdemir ile çıkan aşk dedikodularını ti’ye aldı.
Demet Özdemir yavru kediyi biberonla besledi Haftalardır lüks villasında karantinada olan Demet Özdemir, önceki günlerde tatlı bir sürprizle karşılaştı.