Demet Özdemir


Demet Özdemir yavru kediyi biberonla besledi Haftalardır lüks villasında karantinada olan Demet Özdemir, önceki günlerde tatlı bir sürprizle karşılaştı.
Demet Özdemir'e 'Kesin aşk yaşıyorsun' dediler! Oyuncu Demet Özdemir, paylaşımına yazılan 'aşk yorumu'na yanıt verdi.
Demet Özdemir: "Mavi olduğuma bakmayın" Meslektaşı Kerem Bürsin ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşulan oyuncu Demet Özdemir, stil danışmanı arkadaşı Rutkay Öziş ile karantinada buluştu.
Demet Özdemir'den karantinada güneşlenme pozu İnstagram hesabını akif olarak kullanan isimlerden olan Demet Özdemir paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor.
Demet Özdemir'in paylaşımına Eda Ece'den yorum Ünlü oyuncu Demet Özdemir, aylar önce Eda Ece'den aldığı köpeğinin fotoğrafını instagram hesabından yayınladı. Eda Ece ise kalp emojileri ile yorum yaptı.
Serenay Sarıkaya neden 'uçak modu'nda? Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin ile güzel oyuncu Demet Özdemir'in aşk yaşadığı haberleri şu sıralar suskun olan magazin kulislerini hareketlendirdi.
Demet Özdemir ile Serenay Sarıkaya’nın aşk piştisi! İki ünlü oyuncu Kerem Bursin ile Demet Özdemir’in yakınlaştığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.