Demet Özdemir


Demet Özdemir hangi yapımcıyla sarmaş dolaş görüldü? Oyuncu Demet Özdemir hakkında bu sabah "Söylemezsem Olmaz" programında şaşırtan bir iddia gündeme getirildi.
Demet Özdemir'den hayranlarını heyecanlandıran paylaşım "Erkenci Kuş" dizisi final yaptıktan sonra "Evim" ile ekranlara dönmeye hazırlanan Demet Özdemir, "Hazırsak başlayalım" notunu taşıyan paylaşımıyla dikkat çekti.
Demet Özdemir'den nefes kesen pozlar Sempatik oyuncu Demet Özdemir'in minili pozları sosyal medyada olay oldu.
Demet Özdemir 3 milyon TL'yi kaptı! Oyuncu Demet Özdemir, bir şampuan firmasının yeni yüzü oldu.
Can Yaman: "Demet çok özel, çok kıymetli" Oyuncu Can Yaman, Etiler'de bir nişan törenine katıldı. Tören çıkışında magazincilerle sohbet eden Yaman, Erkenci Kuş dizisindeki partneri Demet Özdemir'le ilgili soruları yanıtladı.
Demet Özdemir 'indirim' iddiasını yalanladı Demet Özdemir'in lüks bir araç satın almak istediği ancak fiyatı pahalı bulduğu için ünlü indirimi yaptırmaya çalıştığı iddia edilmişti. Özdemir'den bu iddialara yanıt geldi.
Can Yaman'dan Demet Özdemir'e olay gönderme Yakışıklı aktör Can Yaman, Şubat’ta karavanını güllerle donattığı eski aşkı Demet Özdemir’e sitem etti. Yaman, kendisinin doğum gününü kutlamayan eski partnerine önceki gün sosyal medyada üstü kapalı gönderme yaptı... Özdemir, Yaman'ın doğum günü için hiçbir paylaşımda bulunmadı.