Demet Özdemir


Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'den ayrılık haberi geldi Magazin dünyasının gözde çiftlerinden Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir neden nazara geldi?
Demet Özdemir'in büyük telaşı Önceki akşam Beyoğlu'nda görüntülenen ünlü oyuncu Demet Özdemir, acelesi olduğunu ifade ederek, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı
Demet Özdemir'den 'Estetiği fazla kaçırdım' paylaşımı Daha önce yüz yogasına başladığını dile getiren Demet Özdemir, estetik yaptırdığı yönündeki söylentilere yanıt verdi.
Demet Özdemir'in yüzündeki değişiklik şaşırttı Oğuzhan Koç ile yaşadıkları aşkla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir'in bir fotoğraf karesinde yüzünde olan değişiklik dikkatlerden kaçmadı.
Demet Özdemir şıklığı için bir servet ödedi Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu Demet Özdemir'in tercih ettiği kıyafet ve çantasının fiyatı dudak uçuklattı.
Demet Özdemir Instagram'da kırmızı fırtına estirdi Demet Özdemir, neşeli karelerini sosyal medya hesabından paylaştı.
Demet Özdemir: "Oğuzhan o koltuğa çok yakıştı" Demet Özdemir, Hadise'nin yerine geçen sevgilisi Oğuzhan Koç hakkında yapılan eleştirilere cevap verdi: "Oğuzhan, oraya çok yakıştı. Onu çok başarılı buluyorum."