Demet Özdemir


Demet Özdemir-Oğuzhan Koç aşkı bitti mi? Bir süredir birlikte görüntü vermeyen Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in arasında soğuk rüzgarlar mı esiyor?
Demet Özdemir neşe içinde servet kazandı! Netflix için hazırlanan "Aşk Taktikleri" filminin çekimlerine devam eden Demet Özdemir sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.
Oyuncu Demet Özdemir'den anlamlı hareket Dijitalde yayınlanacak olan 'Aşk Taktikleri' adlı filmin çekimleri devam eden oyuncu iyilik elçisi olduğu bir sosyal sorumluluk projesine destek oldu.
Zeynep Bastık ile Tolga Akış evlendi Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, reklamcı ve aynı zamanda menajeri olan sevgilisi Tolga Akış ile evlendi.
Demet Özdemir için tatil bitti, set başladı 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinin final yapmasının ardından erkek arkadaşı Oğuzhan Koç ile tatile çıkan Demet Özdemir, şimdilerde iş başı yaptı.
Makyajsız Demet Özdemir'i kimse tanıyamadı 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinin final yapmasının ardından soluğu sevgilisi Oğuzhan Koç ile birlikte Çeşme'de alan Demet Özdemir, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.
Özgür Ozan ve Atakan Çelik'ten 'Aşk Taktikleri' 15 yıldır rol aldığı "Arka Sokaklar" dizisi sezon finali yapan Özgür Ozan bu yaz bir sinema filminde rol alacak.