Demet Özdemir


Demet Özdemir'in Paris ziyaretinde neden 'dillerin savaşı' yaşandı?
Demet Özdemir'in Paris ziyaretinde neden 'dillerin savaşı' yaşandı? Oyuncu Demet Özdemir'in Paris ziyareti sosyal medyanın gündeminde...
Demet Özdemir'in Paris stiline beğeni yağdı
Demet Özdemir'in Paris stiline beğeni yağdı Geçen ay müzisyen Oğuzhan Koç ile görkemli bir düğünle evlenen oyuncu Demet Özdemir, kendini işlerine verdi.
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in çifte yuvası!
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in çifte yuvası! Düğünleriyle olay yaratan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, alışkanlıklarından vazgeçmedi.
Demet Özdemir: "Sevgi hiçbir zaman tükenmez"
Demet Özdemir: "Sevgi hiçbir zaman tükenmez" Dijitalde seyirci karşısına çıkan oyuncu Demet Özdemir, sevginin biten bir şey olmadığını söyledi.
Oğuzhan Koç yüksek topuktan vazgeçmiyor
Oğuzhan Koç yüksek topuktan vazgeçmiyor Oyuncu Umut Kurt ve sanat yönetmeni Melisa İnci, önceki gece Sarıyer'deki bir mekanda sonsuz mutluluğa "Evet" dedi.
Demet Özdemir: "Sokaklarda büyümüş bir kadınım"
Demet Özdemir: "Sokaklarda büyümüş bir kadınım" Oğuzhan Koç ile evlenen Demet Özdemir son günlerde gündemden düşmüyor. Özdemir son açıklamalarıyla yine çok konuşulacak...
Demet Özdemir: "Geldiğin yer gerçeğindir"
Demet Özdemir: "Geldiğin yer gerçeğindir" Müzisyen Oğuzhan Koç'la geçtiğimiz günlerde dünyaevine giren oyuncu Demet Özdemir, açıklamalarda bulundu.