Demet Özdemir


Alina Boz ve Umut Evirgen apar topar nikah masasına oturuyor
Alina Boz ve Umut Evirgen apar topar nikah masasına oturuyor Umut Evirgen ve Alina Boz nikah masasına oturuyor. Çiftin nikah günü aldığı söylendi.
'Adım Farah' dizisinde neler oluyor?
'Adım Farah' dizisinde neler oluyor? "Adım Farah" dizisinin geçen hafta milli yas nedeniyle yeni bölümü yayınlanmamıştı.
Engin Akyürek'in hayranları yardım kampanyası başlattı
Engin Akyürek'in hayranları yardım kampanyası başlattı Adım Farah dizisinde rol alan Engin Akyürek'in hayranları ünlü oyuncunun doğum günü için dünya çapında bir bağış kampanyası başlattı.
Demet Özdemir sürpriz aşkını takipten çıkardı
Demet Özdemir sürpriz aşkını takipten çıkardı Atina’daki evinin tadilatı için Yunanistan’a giden Demet Özdemir, yaz aylarında aşk yaşadığı Yunan Dj Sergio ile yollarını ayırdı. Güzel oyuncu, sosyal medya hesabından Sergio’yu takipten çıkardı...
'Adım Farah' dizisinde şaşırtan ayrılık! Sosyal medya hesabından duyurdu
'Adım Farah' dizisinde şaşırtan ayrılık! Sosyal medya hesabından duyurdu FOX TV'nin Saner Ayar'ın patronu olduğu O3 Medya imzalı dizisi "Adım Farah"ta şaşırtan bir ayrılık yaşandı.
Oğuzhan Koç ve Ala Tokel sosyal medyada birbirlerini engelledi
Oğuzhan Koç ve Ala Tokel sosyal medyada birbirlerini engelledi Yaz aylarında başlayan ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ve Ala Tokel aşkı kısa sürdü. İkili, sosyal medyadan birbirlerini takipten çıkıp, birbirine engeli bastı...
Farah Zeynep Abdullah 'Adım Farah'tan aylar sonra intikamını aldı
Farah Zeynep Abdullah 'Adım Farah'tan aylar sonra intikamını aldı Dün akşam Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünü oynadığı “Bergen” filminin “Adım Farah” dizisinin ikinci sezon açılışına denk gelmesi ilginç bir tesadüfü de akıllara getirdi.