Demet Özdemir


Demet Özdemir 900 bin TL'yi nakit ödedi!
Demet Özdemir 900 bin TL'yi nakit ödedi! Ağustos 2022'de evlendiği Oğuzhan Koç'tan Pazartesi günü resmen boşanan Demet Özdemir, yaz için tatil planları yaptı.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç fotoğrafları silmedi!
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç fotoğrafları silmedi! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, geçtiğimiz yaz yaptıkları görkemli düğünle evlenmiş ancak geçtiğimiz günlerde boşanmıştı.
Dizide Tahir'in gözü bir anda döndü! Adım Farah'a damga vuran sevişme sahnesi!
Dizide Tahir'in gözü bir anda döndü! Adım Farah'a damga vuran sevişme sahnesi! Pazartesi günü Oğuzhan Koç ile 8 aylık evliliğini tek celsede bitiren Demet Özdemir'in başrolü oynadığı Adım Farah dizisindeki yatak sahnesine izleyicilerden yorum yağdı.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç anlaşmalı olarak boşandı
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç anlaşmalı olarak boşandı Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un boşanma davası Büyükada'daki Adalar Adliyesi'nde görüldü.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç evliliğinden son dakika haberi
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç evliliğinden son dakika haberi Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir'in boşanma davasının görüleceği adliye ve tarihi belli oldu.
Demet Özdemir ile ilgili bomba iddia! Ayrılığın nedeni 'etkilenme' mi?
Demet Özdemir ile ilgili bomba iddia! Ayrılığın nedeni 'etkilenme' mi? Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir'in evliliklerinin kısa sürede bitmesiyle ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor.
Demet Özdemir'in 'özel hayat' açıklaması olay oldu: "Vakti bittiğinde..."
Demet Özdemir'in 'özel hayat' açıklaması olay oldu: "Vakti bittiğinde..." Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, 1.5 yıllık beraberliklerini nikah masasına taşımış; 8 ayın sonunda boşanacaklarını duyurmuştu.