denetim


İstanbul'da 'Huzur İstanbul' denetimi
İstanbul'da 'Huzur İstanbul' denetimi İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde 'Huzur İstanbul' denetimi yapıldı. Denetimler sırasında durdurulan araçlar aranırken, sürücü ve yolculara Genel Bilgi Toplama (GBT) yapıldı.
İstanbul genelinde helikopter destekli 'Huzur İstanbul' denetimi
İstanbul genelinde helikopter destekli 'Huzur İstanbul' denetimi İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde 'Huzur İstanbul' denetimi yapıldı. Fatih'te yapılan denetimde araçlar tek tek aranırken sürücü ve yolculara GBT yapıldı.
Ticaret Bakanlığı'ndan ithalat düzenlemeleri
Ticaret Bakanlığı'ndan ithalat düzenlemeleri Ticaret Bakanlığı, pek çok ürün grubunun, güvenli şekilde piyasaya girmesi için ithalat aşamasında yürütülen denetimleri düzenledi.
Şanlıurfa’da yılbaşı denetimlerinde 83 kişi gözaltına alındı
Şanlıurfa’da yılbaşı denetimlerinde 83 kişi gözaltına alındı Şanlıurfa'da polisin yaptığı yılbaşı denetimlerinde 83 kişi gözaltına alındı; günü birlik kiralanan 25 ev ise mühürlendi.
İstanbul Valisi Gül: "Asayiş anlamında çok ciddi bir olayla karşılaşmadık"
İstanbul Valisi Gül: "Asayiş anlamında çok ciddi bir olayla karşılaşmadık" İstanbul Valisi Davut Gül, Taksim Meydanı'nda güvenlik önlemlerini yerinde denetleyerek burada bulunan polis ekiplerinin yeni yılını kutladı.
İstanbul genelinde kaçak göçmen denetimi
İstanbul genelinde kaçak göçmen denetimi İstanbul Emniyet Müdürlüğü il genelinde, ülkeye yasa dışı yollarla giren kaçak göçmenlere yönelik denetim yaptı. Beyoğlu'nda ara sokaklarda yapılan denetimde çok sayıda kaçak göçmen yakalandı.
Yılbaşı öncesi 81 ilde eş zamanlı gıda denetimi başlatıldı
Yılbaşı öncesi 81 ilde eş zamanlı gıda denetimi başlatıldı Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, "Bu pazar günü yeni bir yıla gireceğiz. Halkımızın çokça alışveriş yaptığı gıda satış yerlerine, bugünden itibaren ülkemizin 81 ilinde eş zamanlı denetim programına başlıyoruz. Bu denetim, 1 hafta devam edecek" dedi.