Deniz Akkaya


Deniz Akkaya: "Senin güverte su almaya başladı güvercin"
Deniz Akkaya: "Senin güverte su almaya başladı güvercin" Podyumların efsane top modeli Deniz Akkaya, son günlerde paylaşımlarıyla çok konuşuluyor...
Deniz Akkaya'nın olay paylaşımları sosyal medyayı salladı!
Deniz Akkaya'nın olay paylaşımları sosyal medyayı salladı! Seren Serengil'in Söylemezsem Olmaz'dan ayrılmasından sonra eski partneri Deniz Akkaya olay açıklamalar yaptı.
Deniz Akkaya ve Hülya Avşar buzları eritti
Deniz Akkaya ve Hülya Avşar buzları eritti Deniz Akkaya, 2017, 2018 ve 2019'da yaptığı açıklamalarda kendisi için toz zerresi kadar değeri olmadığını söylediği ve "Cahil geldi, cahil gidecek" dediği Hülya Avşar ile dans edip şarkı söyledi.
Deniz Akkaya yeminini bozdu
Deniz Akkaya yeminini bozdu Uzun süredir gecelerde görüntülenmeyen Deniz Akkaya yeminini bozdu.
Deniz Akkaya'dan 'moda' isyanı!
Deniz Akkaya'dan 'moda' isyanı! Deniz Akkaya, süregelen 'gösterişli' moda trendlerine isyan bayrağı açtı.
Deniz Akkaya hapis istemiyle yargılandığı davada hakim karşısına çıktı
Deniz Akkaya hapis istemiyle yargılandığı davada hakim karşısına çıktı Manken Deniz Akkaya, eski menajeri Merih Yılmaz'ı, yanında bulunan 5 kişiyle darbettirip zorla aracına el koyduğu iddiasıyla yargılandığı davada hakim karşısına çıktı.
Deniz Akkaya'dan sürpriz atılım
Deniz Akkaya'dan sürpriz atılım Deniz Akkaya uzun süredir üzerinde çalıştığı bir ayağının yurt dışında olduğu, Elektronik Müziğin en sevilen DJ ve sanatçılarını ülkemizde bu müziği sevenleri ile buluşturmak için bir şirket kurdu.