Deniz Akkaya


Deniz Akkaya o hakareti affetmedi! Deniz Akkaya, sosyal medyası üzerinden kendisine hakaret eden bir iş kadını hakkında şikayetçi oldu. Akkaya, hakaret eden şahsın barışma ve özür dilemek için mavi tur teklifini de ifşa etti.
Deniz Akkaya: "Tedbiri elden bırakmam" Eski manken Deniz Akkaya, önceki gün Etiler'de bir kafeden çıkarken görüntülendi. Koronavirüs salgını nedeniyle kendini korumaya alan Akkaya, maske takmayı da ihmal etmedi.
Deniz Akkaya'dan Aslı Turanlı'ya sert çıkış! Aslı Turanlı, 'Yunanistan, Türkiye'ye sınırlarını açmadığı için Yunan aşkımdan ayrıldım' dedi. Deniz Akkaya, güzel oyuncunun reklam yaptığını ima etti...
Deniz Akkaya'nın sabah sporu Manken Deniz Akkaya, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Müzik dinleyerek, spor yapan Akkaya, muhabirlere "Kolay gelsin" demeyi de ihmal etmedi.
Deniz Akkaya kızıyla ilgili endişesini dile getirdi Eski manken Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından kızının fotoğrafını paylaşarak dikkat çekici satırları kaleme aldı.
Deniz Akkaya güneşli havayı kaçırmadı Eski manken Deniz Akkaya, önceki gün Bebek'te bir arkadaşıyla yürüyüş yaptı. Fit vücuduyla dikkat çeken 42 yaşındaki Akkaya, geçtiğimiz günlerin aksine bu kez maskesiz spor yaptı.
Deniz Akkaya'nın akrep paniği! Deniz Akkaya’nın villasında çıkan akrebi kedisi Pati yakaladı.