Deniz Akkaya


Deniz Akkaya ile Efe Önbilgin arasında sular duruldu Birbirleri hakkında birçok kere mahkemeye başvuran Deniz Akkaya ile eski sevgilisi ve kızının babası Efe Önbilgin, tüm davaları geri çekti.
Deniz Akkaya'dan Tuğba Özerk'e hakaret davası Manken Deniz Akkaya’ya sosyal medya hesabı üzerinden “Zavallı” ve “Deve” diye hakaret mesajları atan popçu Tuğba Özerk’e dava açıldı. Özerk’in 4,5 yıla kadar hapsi isteniyor
Deniz Akkaya'nın tedbirli alışverişi Deniz Akkaya, önceki akşam farklı maskesiyle objektiflere yansıdı.
Deniz Akkaya Canlı Masa'dan ayrıldı mı? Deniz Akkaya'nın son paylaşımları merak uyandırdı.
Deniz Akkaya ve Sevda Türküsev canlı yayında kavga etti! Kişilerin evleneceği kişiyi kendisinin seçmesi gerektiğini söyleyen Deniz Akkaya ile görücü usulü evliliği savunan Sevda Türküsev, dün akşam Uçankuş TV'de ekrana gelen "Canlı Masa" programında birbirine girdi. İki tarafın birbirine bağırmasına diğer sunucu bile engel olamadı.
Ajda Pekkan estetikten bin pişman Ünlülerin yaşam koçu Şeyda Coşkun, Ajda Pekkan'ın estetik yaptırmayı sevdiğini ama bacaklarına yaptırdığı liposuction yüzünden pişman olduğunu söyledi.
Maske işine giren Deniz Akkaya taklitçi çıktı! Sivri diliyle tanınan Deniz Akkaya, geçtiğimiz aylarda maske işine girdi.