Deniz Akkaya


Deniz Akkaya'yı çok kızdırdılar Güzel model Deniz Akkaya içinde bulunduğumuz zor sürece dikkat çekerek tepkisini dile getirdi.
Deniz Akkaya tedbir kararına itiraz etti Sosyal medya hesabında yer alan kızı Ayşe'ye ait fotoğraf, video ve benzeri görselleri kullanmasının tedbiren durdurulması kararı verilen Deniz Akkaya, avukatı aracılığıyla mahkemeye itiraz dilekçesi verdi.
Deniz Akkaya'dan Uludağ'da kartpostallık pozlar Deniz Akkaya, önceki gün gittiği Uludağ'da rengarenk giyinip böyle pozlar verdi. Eski mankenin bu kareleri, kartpostal gibiydi...
Deniz Akkaya yıllara meydan okuyor Ünlü top model Deniz Akkaya güzelliğiyle "Su gibi" yorumları yaptırdı.
Deniz Akkaya: "Mahkemelerde uğraşmak istemiyorum" Magazin dünyasında her daim kavgalarıyla gündem olan Deniz Akkaya, bu durumdan sıkıldığını açıkladı.
Deniz Akkaya 'şekilli bir zayıflama'nın sırrını açıkladı! Eski manken Deniz Akkaya, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla zayıflamak adına başvurulan yöntemlerin yetersiz ve yararsız olduğunu ifade etti.
Deniz Akkaya 'dönüşünü' müjdeledi Sağlıklı bir yaşam üzerine verdiği tüyolarla olduğu kadar birbirinden çekici fotoğraflarıyla takipçilerinin beğenisini kazanan Deniz Akkaya, dönüş haberini sosyal medya hesabı üzerinden verdi.