Deniz Baysal


Murat Yıldırım ve Deniz Baysal'ın oynadığı "Teşkilat" dizisi davalık oldu!
Murat Yıldırım ve Deniz Baysal'ın oynadığı "Teşkilat" dizisi davalık oldu! Üç sezondur süren TRT 1'nin fenomen dizisi "Teşkilat"a geçen yıl marka tespit davası açıldığı ortaya çıktı.
Teşkilat dizisinde iki bomba ayrılık! Seyirciler şaşkın!
Teşkilat dizisinde iki bomba ayrılık! Seyirciler şaşkın! Başrollerini Deniz Baysal ve Murat Yıldırım'ın paylaştığı “Teşkilat” dizisi yenilenen kadrosuyla bu sezon da büyük bir ilgiyle izlenirken şaşırtan bir gelişme yaşandı.
Deniz Baysal'dan üzücü açıklama: "Annemden sonra babam da kanser oldu"
Deniz Baysal'dan üzücü açıklama: "Annemden sonra babam da kanser oldu" Deniz Baysal Yurtçu babasının kanserin pençesine düştüğünü açıkladı. Genç oyuncu, "Annem kanserle mücadele etti, şimdi de babam kanser oldu" dedi.
Deniz Baysal: "Doğurmak istemiyorum"
Deniz Baysal: "Doğurmak istemiyorum" Kolpa Grubunun solisti Barış Yurtçu ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Deniz Baysal, konuk olduğu programda anne olmak istemediğini açıkladı.
Deniz Baysal: "Geçmişin öğretisine bağlıyım"
Deniz Baysal: "Geçmişin öğretisine bağlıyım" Oyuncu Deniz Baysal, geçmişe ne kadar bağlı olduğunu söyledi.
Hintli şarkıcı Harrdy Sandhu'dan İrem Helvacıoğlu'na olay teklif!
Hintli şarkıcı Harrdy Sandhu'dan İrem Helvacıoğlu'na olay teklif! "Yürek Çıkmazı"nın 'Zeynep'i İrem Helvacıoğlu'nda dünyaca ünlü Hintli şarkıcı Harrdy Sandhu'dan teklif geldi.
'Teşkilat' dizisinin güzel oyuncusundan bomba itiraf!
'Teşkilat' dizisinin güzel oyuncusundan bomba itiraf! Güzel oyuncu Deniz Baysal, verdiği röportajda samimi açıklamalar yaptı.