Deniz Bulutsuz


Deniz Bulutsuz kötü anıları unutmak istiyor Eski sevgilisi oyuncu Ozan Güven tarafından darp edilen Deniz Bulutsuz, 2021'e umutlu girdi.
Flaş!.. Ozan Güven İstanbul'u terk etti! Sevgilisi Deniz Bulutsuz’un açtığı darp davası nedeniyle zor günler geçiren Ozan Güven, mahkeme sonuçlanana kadar oyunculuğa ara verip İstanbul'u terk etti.
Bebek'te görüntülenen Deniz Bulutsuz'a Ozan Güven soruldu! Önceki gün Bebek’te görüntülenen Deniz Bulutsuz, kendisini darp eden Ozan Güven’le ilgili sorular karşısında adeta buz kesti.
Demet Özdemir'den Deniz Bulutsuz sorusuna net yanıt Ünlü oyuncu Demet Özdemir, sevgilisi Ozan Güven'den şiddet gördüğü söyleyen ve davalık olan yakın arkadaşı Deniz Bulutsuz ile ilgili yöneltilen soruya yanıt verdi.
Demet Özdemir'den ünlü isimle flaş paylaşım! Başrolünü İbrahim Çelikkol ile paylaştığı "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinin yıldızı Demet Özdemir, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.
Deniz Bulutsuz yeni tarzıyla şaşırttı Ozan Güven’den dayak yediği iddia edilen Deniz Bulutsuz, uzun bir aradan sonra Nişantaşı’nda ortaya çıktı.