Deniz Bulutsuz


Ozan Güven'in İstanbul'daki eşyaları kamyona yüklendi
Ozan Güven'in İstanbul'daki eşyaları kamyona yüklendi Son gelişme merak uyandırdı... Oyuncu Ozan Güven İstanbul'dan tamamen taşındı mı?..
Zeynep Beşerler'den Ozan Güven'e tam destek!
Zeynep Beşerler'den Ozan Güven'e tam destek! ‘Kadına şiddet’ davasıyla gündemde olan Ozan Güven’e ünlü kadın oyuncudan destek geldi! Bir çocuk annesi Zeynep Beşerler, birçok meslektaşının aksine Ozan Güven'in arkasında duruyor…
Ozan Güven Cunda'da organik tarıma başladı
Ozan Güven Cunda'da organik tarıma başladı Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’un açtığı darp davası nedeniyle yargılanan Ozan Güven, bir süredir Cunda’da yaşıyor.
Deniz Bulutsuz sessizliğini korudu
Deniz Bulutsuz sessizliğini korudu Deniz Bulutsuz, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda tek başına yürürken görüntülendi.
Cem Yılmaz'a Ozan Güven'in aylık kazanç açıklaması soruldu
Cem Yılmaz'a Ozan Güven'in aylık kazanç açıklaması soruldu Ozan Güven'in dün görülen Deniz Bulutsuz davasında aylık gelirinin 5 bin TL olduğunu açıklaması gündem yarattı.
Ozan Güven-Deniz Bulutsuz davasının ilk duruşmasında neler yaşandı?
Ozan Güven-Deniz Bulutsuz davasının ilk duruşmasında neler yaşandı? Oyuncu Ozan Güven hakkında sevgilisi Deniz Bulutsuz’a karşı “hakaret”, “cebir, hile ve tehdit ile kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” ve “silahla kasten yaralama” suçlarından 3 yıl 8 aydan, 13.5 yıla kadar hapis istemiyle açılan davanın görülmesine dün başlandı.
Ozan Güven Deniz Bulutsuz davasında hakim karşısına çıktı
Ozan Güven Deniz Bulutsuz davasında hakim karşısına çıktı Aşk yaşadığı Deniz Bulutsuz'u darbettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan oyuncu Ozan Güven'in yargılanmasına başlandı. İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Güven ve Bulutsuz, avukatları ile katıldı.