Deniz Çakır


Deniz Çakır: "Masumiyet farkındalık yaratacak" Başarılı oyuncu Deniz Çakır, Masumiyet’te kızı için adalet arayan, güçlü bir anne karakteriyle ekranlara dönüyor.
Deniz Çakır'ın büyük karavan isteği krize neden oldu Dizi setlerinde yıllardır özel karavan konusu sette krizlerin yaşanmasına neden oluyor.
Hülya Avşar'lı Masumiyet'in yayın günü belli oldu Bu sezonun en güçlü kadrolarından birine sahip olan Masumiyet dizisinin yayın günü sonunda açıklandı.
Deniz Çakır'ın 'Masumiyet' heyecanı Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ ile "Masumiyet" adlı dizide rol alacak olan Deniz Çakır, önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Merak uyandıran "Masumiyet"in çekimlerine başlandı Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet” dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı.
Deniz Çakır'dan Sabina Tozya hakkında açıklama! Oyuncu Deniz Çakır, önceki gün Kuruçeşme’de yeni saç modeliyle görüntülendi.
Deniz Çakır iki koldan geliyor Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ ile birlikte "Masumiyet" adlı dizi çekimleri için sete çıkan oyuncu Deniz Çakır, bu sezon tiyatroda da yer almaya hazırlanıyor.