Deniz Çakır


Fox TV'den flaş Masumiyet kararı
Fox TV'den flaş Masumiyet kararı Yayınlandığı günden beri basında kendine yer bulan Masumiyet için flaş bir karar verildi. Masumiyet final iddialarının gündemde olduğu sırada kanaldan ilginç bir karar çıktı.
'Masumiyet' dizisi ekrana veda mı ediyor?
'Masumiyet' dizisi ekrana veda mı ediyor? Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ı buluşturan "Masumiyet" dizisinin akıbeti merak uyandırıyor.
Deniz Çakır’ın yargılandığı davada beraat talebi
Deniz Çakır’ın yargılandığı davada beraat talebi Beşiktaş'ta bir kafede oturduğu sırada yan masadaki başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edilen oyuncu Deniz Çakır’ın, 'halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmek' suçundan yargılandığı davada savcılık tarafından beraatine karar verilmesi talep edildi.
Hülya Avşar'dan Deniz Çakır çıkışı
Hülya Avşar'dan Deniz Çakır çıkışı Geçtiğimiz gün hastanede yatan arkadaşını ziyaret eden Hülya Avşar, hastane çıkışı muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Deniz Çakır kostüm asistanına hakaret etti mi?
Deniz Çakır kostüm asistanına hakaret etti mi? "Masumiyet" dizisinde kostüm asistanı olarak çalışan Çağatay Görgen, dizinin başrol oyuncularından Deniz Çakır'ın kendisine 6 Mart'ta sette hakaret ettiğini belirterek savcılığa şikayet etti.
Deniz Çakır ile ilgili iddialara yapım şirketinden yanıt
Deniz Çakır ile ilgili iddialara yapım şirketinden yanıt "Masumiyet" isimli dizide kostüm asistanı olarak çalışan Çağatay Görgen, dizinin başrol oyuncusu Deniz Çakır’ın kendisine hakaret ve küfür ettiğini iddia ederek, Çakır hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.
Deniz Çakır'dan genç kostüm asistanına şok eden hakaretler!
Deniz Çakır'dan genç kostüm asistanına şok eden hakaretler! "Masumiyet" dizisinde kostüm asistanı olarak çalışan Çağatay Görgen isimli genç, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle ünlü oyuncu Deniz Çakır hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.