Deniz Çakır


Hülya Avşar: "Masumiyet dijitale uygun bir yapımdı"
Hülya Avşar: "Masumiyet dijitale uygun bir yapımdı" Hülya Avşar, gazetecilerle sohbet ederken erken final yapan "Masumiyet" dizisiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Deniz Çakır ve Hülya Avşar'ın 'Masumiyet' ayrılığı
Deniz Çakır ve Hülya Avşar'ın 'Masumiyet' ayrılığı 17 yıl önce "Kadın İsterse" dizisinde yer alan Hülya Avşar ve Deniz Çakır bu kez "Masumiyet" dizisinde bir araya gelmişti.
Masumiyet dizisiyle ilgili son karar verildi
Masumiyet dizisiyle ilgili son karar verildi Gold Film'in Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır'ı buluşturan "Masumiyet" dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
Deniz Çakır: "Keşke Hülya Avşar’ın karavanını bassaydım"
Deniz Çakır: "Keşke Hülya Avşar’ın karavanını bassaydım" Jülide Ateş’in sunumuyla ekrana gelen 40, dün akşam başarılı oyuncu Deniz Çakır’ı konuk etti. Ünlü oyuncu, karavan basma iddiasıyla ilgili ilginç ifadeler kullandı.
Fox TV'den flaş Masumiyet kararı
Fox TV'den flaş Masumiyet kararı Yayınlandığı günden beri basında kendine yer bulan Masumiyet için flaş bir karar verildi. Masumiyet final iddialarının gündemde olduğu sırada kanaldan ilginç bir karar çıktı.
'Masumiyet' dizisi ekrana veda mı ediyor?
'Masumiyet' dizisi ekrana veda mı ediyor? Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ı buluşturan "Masumiyet" dizisinin akıbeti merak uyandırıyor.
Deniz Çakır’ın yargılandığı davada beraat talebi
Deniz Çakır’ın yargılandığı davada beraat talebi Beşiktaş'ta bir kafede oturduğu sırada yan masadaki başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edilen oyuncu Deniz Çakır’ın, 'halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmek' suçundan yargılandığı davada savcılık tarafından beraatine karar verilmesi talep edildi.