Deniz Can Aktaş


Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş barıştı mı?
Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş barıştı mı? Son dönemin popüler oyuncularından Hafsanur Sancaktutan ile meslektaşı Deniz Can Aktaş'ın yaklaşık 3,5 yıllık aşkı, Aralık 2022'de sona ermişti.
Hafsanur Sancaktutan'ın bu sözleri eski aşkına gönderme mi?
Hafsanur Sancaktutan'ın bu sözleri eski aşkına gönderme mi? Önce yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş ile ayrılığı ardından yaşanan asrın felaketi sonrasında psikolojisi alt üst olan Hafsanur Sancaktutan, müziğe sarıldı...
Hafsanur Sancaktutan bir serveti çantasına koyunca morali yerine geldi!
Hafsanur Sancaktutan bir serveti çantasına koyunca morali yerine geldi! Magazin yorumcusu Bircan Bali'nin kendisi hakkında intihar ettiği yönünde iddiada bulunduğu genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan, 22 yaşında dev bir servetin sahibi oldu.
Hafsanur Sancaktutan ölmek mi istedi?
Hafsanur Sancaktutan ölmek mi istedi? Oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın cuma akşamı intihara teşebbüs ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
"Kasaba Doktoru" ekrana veda mı ediyor?
"Kasaba Doktoru" ekrana veda mı ediyor? "Kasaba Doktoru" dizisinin daha önce 26. bölümde final yapacağı gündeme gelmiş ancak daha sonra bu karardan vazgeçilmişti.
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu neden ayrıldı?
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu neden ayrıldı? Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu arasında ipler gerildi. İddiaya göre güzel oyuncunun Mert Ramazan Demir ile samimi halleri ilişkisinin bitmesine sebep oldu.
Hafsanur Sancaktutan Deniz Can Aktaş'ı unutmaya çalışıyor
Hafsanur Sancaktutan Deniz Can Aktaş'ı unutmaya çalışıyor Deniz Can Aktaş ile gözlerden uzak birlikteliği aniden son bulan güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan zor günler geçiriyor.