Deniz Can Aktaş


Deniz Can Aktaş ve Miray Daner'in merakla beklenen dizisinin kadrosu belli oldu
Deniz Can Aktaş ve Miray Daner'in merakla beklenen dizisinin kadrosu belli oldu Deniz Can Aktaş ve Miray Daner'li "Hudutsuz Sevda" dizisi yeni sezonun en iddialı projelerinin başında geliyor.
Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ın buluşmasından ilk fotoğraf
Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ın buluşmasından ilk fotoğraf Deniz Can Aktaş ile Miray Daner "Hudutsuz Sevda" dizisinde başrolü paylaşacak.
Deniz Can Aktaş ve Miray Daner'in sürpriz buluşması!
Deniz Can Aktaş ve Miray Daner'in sürpriz buluşması! Genç kuşağın gözde yıldızları Deniz Can Aktaş ile Miray Daner Medyapım'ın "Hudutsuz Sevda" dizisiyle imza aşamasında...
Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş aşklarına ikinci şansı mı verdi?
Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş aşklarına ikinci şansı mı verdi? Hafsanur Sancaktutan'ın eski aşkı Deniz Can Aktaş'la görüşmeye başladığı iddiası eski sevgililerin yeniden barıştığı haberlerinin çıkmasına neden olmuştu.
Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş barıştı mı?
Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş barıştı mı? Son dönemin popüler oyuncularından Hafsanur Sancaktutan ile meslektaşı Deniz Can Aktaş'ın yaklaşık 3,5 yıllık aşkı, Aralık 2022'de sona ermişti.
Hafsanur Sancaktutan'ın bu sözleri eski aşkına gönderme mi?
Hafsanur Sancaktutan'ın bu sözleri eski aşkına gönderme mi? Önce yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş ile ayrılığı ardından yaşanan asrın felaketi sonrasında psikolojisi alt üst olan Hafsanur Sancaktutan, müziğe sarıldı...
Hafsanur Sancaktutan bir serveti çantasına koyunca morali yerine geldi!
Hafsanur Sancaktutan bir serveti çantasına koyunca morali yerine geldi! Magazin yorumcusu Bircan Bali'nin kendisi hakkında intihar ettiği yönünde iddiada bulunduğu genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan, 22 yaşında dev bir servetin sahibi oldu.