Deniz Uğur


Reha Muhtar ve Deniz Uğur arasında sular durulmuyor
Reha Muhtar ve Deniz Uğur arasında sular durulmuyor Reha Muhtar, Deniz Uğur ve avukatının sürekli kendisini rahatsız ettiğini belirterek savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Erol Köse ve Başak Çokan birbirine girdi
Erol Köse ve Başak Çokan birbirine girdi "Al Sana Haber" programında Erol Köse ve Başak Çokan birbirine girdi...
Deniz Uğur: "Sahne tozu yutarak büyüdüm"
Deniz Uğur: "Sahne tozu yutarak büyüdüm" Deneyimli oyuncu Deniz Uğur, "Fatih Altaylı ile Bire Bir" programına konuk oldu.
Ahu Türkpençe cephesinden bomba haber!
Ahu Türkpençe cephesinden bomba haber! "Dağ" filmiyle akıllarda yer eden başarılı yönetmen ve yapımcı Alper Çağlar'ın yeni dijital dizisi "Börü 2039" merakla bekleniyor.
Neslican Tay'ı hangi ünlü oyuncu canlandıracak?
Neslican Tay'ı hangi ünlü oyuncu canlandıracak? Kansere karşı verdiği mücadeleyle adeta simgeleşen, 2019 yılında aramızdan ayrılan Neslican Tay'ın hayat hikayesi beyaz perdeye taşınıyor. Birçok ünlü ismin rol alacağı filmde Neslican Tay'ı canlandıracak oyuncu da belli oldu.
Deniz Uğur şen kahkahalarıyla plajı inletti
Deniz Uğur şen kahkahalarıyla plajı inletti İki hafta önce bir ömür mutluluğa "evet" diyen oyuncu çift Deniz Uğur ve Erdinç Gülener, balayı tatiline tam gaz devam ediyor.
Deniz Uğur-Erdinç Gülener çifti balayına çıktı
Deniz Uğur-Erdinç Gülener çifti balayına çıktı Meslektaşı Erdinç Gülener’le geçtiğimiz hafta sürpriz bir kararla hayatını birleştiren oyuncu Deniz Uğur, eşiyle balayına çıktı.