Deniz Uğur


Reha Muhtar'ı zora sokacak gelişme
Reha Muhtar'ı zora sokacak gelişme Oyuncu Deniz Uğur'un bugün instagram hesabından paylaştığı ses kaydı ortalığı karıştırdı.
Avukat Feyza Altun'u kimler tehdit ediyor?
Avukat Feyza Altun'u kimler tehdit ediyor? Mesleğindeki tartışmasız başarılarıyla tanınan Avukat Feyza Altun, tehdit mesajları aldığını ifade etti.
Deniz Uğur ve avukatı Feyza Altun gerçekleri canlı yayında anlattı
Deniz Uğur ve avukatı Feyza Altun gerçekleri canlı yayında anlattı Deniz Uğur, Reha Muhtar'dan kızının velayetini aldı; ancak oğlu babada kalınca yine itiraz süreci başlattı. Deniz Uğur ve avukatı Feyza Altun; TGRT Haber'de yayınlanan "Bilmedikleriniz" programına konuştu.
Deniz Uğur ile Reha Muhtar arasındaki velayet davasında karar çıktı!
Deniz Uğur ile Reha Muhtar arasındaki velayet davasında karar çıktı! Deniz Uğur ile reha Muhtar arasındaki velayet davasında karar, mahkeme tarafından açıklandı.
Reha Muhtar - Deniz Uğur savaşında yeni açıklamalar
Reha Muhtar - Deniz Uğur savaşında yeni açıklamalar Oyuncu Deniz Uğur ile gazeteci Reha Muhtar arasındaki savaş bitmek bilmiyor.
Reha Muhtar ve Deniz Uğur’un çocuklarının ifadesi şoke etti!
Reha Muhtar ve Deniz Uğur’un çocuklarının ifadesi şoke etti! Reha Muhtar ile eski eşi Deniz Uğur arasında çocukları yüzünden büyük bir savaş yaşanıyor.
Deniz Uğur'dan Reha Muhtar'a sert yanıt!
Deniz Uğur'dan Reha Muhtar'a sert yanıt! Deniz Uğur, Reha Muhtar'ın kendisi hakkında yönelttiği "Daha fazla para alma" iddiası ve "Beni de mi böyle öldürmek istiyorlar?" şeklindeki ithamına cevap verdi.