Denizbank


Denizbank'tan Rezzan Epözdemir'in iddialarına yönelik açıklama
Denizbank'tan Rezzan Epözdemir'in iddialarına yönelik açıklama Denizbank, avukat Rezan Epözdemir'in bir televizyon kanalında Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ile ilgili iddialarına ilişkin açıklama yaptı.
Emre Belözoğlu, Ankaralı iş insanından Seçil Erzan için para almış
Emre Belözoğlu, Ankaralı iş insanından Seçil Erzan için para almış Futbolcu Emre Belözoğlu'nun, Seçil Erzan’a verdiği paranın 400 bin dolarını Ankaralı iş insanı Cevdet Ağaçlı'dan aldığı ortaya çıktı. Bu bilgi, bankanın teftiş kurulu raporunda da yer aldı.
Fatih Terim'in avukatlarından açıklama: "Fatih Terim Fonu diye bir tespit yok"
Fatih Terim'in avukatlarından açıklama: "Fatih Terim Fonu diye bir tespit yok" Aralarında futbolcuların da bulunduğu 18 kişinin milyonlarca dolar dolandırılması olayında adı geçen ünlü teknik direktör Fatih Terim'in avukatları konuyla ilgili yazılı açıklama yaptı.
Fon dolandırıcılığı görüntülerindeki operasyon müdürü: "Bilmeden imzaladım"
Fon dolandırıcılığı görüntülerindeki operasyon müdürü: "Bilmeden imzaladım" Aralarında ünlü futbolcuların da bulunduğu çok sayıda kişiyi, etkileyen fon dolandırıcılığında, banka şubesinin operasyon müdürü Asiye Öztürk, soruşturma aşamasında verdiği ifadede, içeriğini bilmeden bazı belgeleri imzaladığını anlattı. Seçil Erzan'ın aceleci bir tavırla geldiğini söyledi.
Seçil Erzan olayında Denizbank yetkilileri hakkında suç duyurusu
Seçil Erzan olayında Denizbank yetkilileri hakkında suç duyurusu Fon vurgunu davasında 19 şikayetçiden biri olan iş insanı İsmail İbrahim Çağlar avukatları aracılığıyla Denizbank yetkilileri hakkında, Seçil Erzan'ın yerini 3 gün boyunca adile merciilere bildirmeyerek, banka lehine ifade vermeye zorladıkları iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Fon vurgunu şikayetçilerinden İdare Mahkemesine dava
Fon vurgunu şikayetçilerinden İdare Mahkemesine dava Fon vurgunu davasında bazı şikayetçilerin avukatları banka yönetimi hakkında İdare Mahkemesine dava açtı.
Fatih Terim kullandığı 40 milyon liralık krediye önce itiraz etmiş
Fatih Terim kullandığı 40 milyon liralık krediye önce itiraz etmiş Seçil Erzan vurgununun sessiz aktörü Fatih Terim, Denizbank'taki 40 milyon lirayı bulan kredisine önce itiraz etti, sonra yapılandırma planı ile ödemeye başladı. Terim, şu ana kadar kredisinin 2 taksitini ödedi.