Denizli


Samos Adası'nda cesedi bulunan iş insanı, toprağa verildi
Samos Adası'nda cesedi bulunan iş insanı, toprağa verildi Aydın'ın Didim ilçesinden tekne ile denize açıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan ve 4 gün sonra Yunanistan'ın Samos Adası sahilinde cesedi bulunan iş insanı Yasin Cinkaya'nın (47) cenazesi, Türkiye'ye getirilip, memleketi Denizli'de toprağa verildi.
Samos adasında bulunan cenaze, denizde kaybolan Denizlili iş insanına ait çıktı
Samos adasında bulunan cenaze, denizde kaybolan Denizlili iş insanına ait çıktı Samos adasında bulunan cesedin denizde kaybolan Denizlili iş insanına ait olduğu belirlendi.
20 yaşındaki Azra gözyaşlarıya uğurlandı
20 yaşındaki Azra gözyaşlarıya uğurlandı Denizli'de yolun karşısına geçmek isterken hafif ticari aracın çarptığı üniversite öğrencisi Azra Ümmü Demirbaş (20) kaldırıldığı hastanede 1 gün sonra yaşamını yitirdi, durumu ağır olan arkadaşı Muhammet Yahya Batulu'nun (17) tedavisi devam ediyor.
Vergi rekortmeni kardeşlere sahtecilik davası! 18 yıl hapis cezası alabilirler
Vergi rekortmeni kardeşlere sahtecilik davası! 18 yıl hapis cezası alabilirler Türkiye’nin vergi rekortmenleri arasında 18. Sırada bulunan Özçınar Elektrik ve Madencilik Şirketinin patronları Selahattin ve Mehmet Çınar hakkında, ‘Resmi ve özel evrakta sahtecilik, nitelikli dolandırıcılık’ suçlarından 18 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Denizli'de krom maden ocağında göçük: 2 ölü, 1 yaralı
Denizli'de krom maden ocağında göçük: 2 ölü, 1 yaralı Denizli'nin Acıpayam ilçesinde bir krom madeninde meydana gelen göçükte biri mühendis 3 personel göçük altında mahsur kaldı.
Denizli'de sanatçılara büyük ayıp! Kenti terk ettiler
Denizli'de sanatçılara büyük ayıp! Kenti terk ettiler Devlet Tiyatrosu’nun Denizli’de sahnelediği ‘Binbir Gece Masalları’ adlı oyun öncesi Pamukkale Üniversitesi yetkilisinin oyunculara ‘Pılınızı pırtınızı toplayıp gidin’ dediği ileri sürüldü. Devlet Tiyatrosu sanatçıları oyun sonunda Denizli’den çekildiklerini açıkladı.
Üzerine mermer blok düşen işçi hayatını kaybetti
Üzerine mermer blok düşen işçi hayatını kaybetti Denizli'nin Pamukkale ilçesindeki, bir fabrikada üzerine mermer blok düşen 41 yaşındaki işçi Tayfur Karademir, olay yerinde hayatını kaybetti.