deprem


Mahsun Kırmızıgül: "Afet bölgesine gidip geliyorum"
Mahsun Kırmızıgül: "Afet bölgesine gidip geliyorum" Sanatçı Mahsun Kırmızıgül, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Bir kaç arkadaşıyla toplantıdan çıkan Kırmızıgül, bir hayli yorgun görünüyordu.
Almeda Abazi sakinleştiricilerle ayakta kalabiliyor
Almeda Abazi sakinleştiricilerle ayakta kalabiliyor Deprem felaketi sonrası psikolojisi bozulan Almeda Abazi, 6 Şubat’tan beri ilk kez önceki akşam eşi Tolgahan Sayışman’la dışarıya çıktı.
TBMM'de bu hafta 7'nci Yargı Paketi görüşülecek
TBMM'de bu hafta 7'nci Yargı Paketi görüşülecek TBMM, bu hafta 7'nci Yargı Paketi, emekli maaşları ile emeklilerin bayram ikramiyelerine zam yapılması, Finlandiya'nın NATO üyelik protokolü ve Deprem Araştırma Komisyonu çalışmaları için mesai yapacak.
Bakan Akar: "Bu yıl 30 bin 62 personel alacağız"
Bakan Akar: "Bu yıl 30 bin 62 personel alacağız" Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Bakanlık olarak bu yıl içinde toplam 30 bin 62 personel alımı yapacağız. Sürecimiz başladı, uygulamalarımız devam ediyor" dedi.
Depremzedelerin kaldığı çadırdaki yangında 4 yaşındaki Elif hayatını kaybetti
Depremzedelerin kaldığı çadırdaki yangında 4 yaşındaki Elif hayatını kaybetti Hatay'ın İskenderun ilçesinde depremzedelerin kaldığı çadırda yangın çıktı. Yangında 3 kardeş yaralandı.
Cansu Dere cephesinden şaşırtan iddia! Asrın felaketinde paylaşım yapmamıştı
Cansu Dere cephesinden şaşırtan iddia! Asrın felaketinde paylaşım yapmamıştı Asrın felaketinde hiç paylaşım yapmadığı için eleştirilen Cansu Dere cephesinden şaşırtan bir iddia geldi.
İskenderun'da depremzedelerin kaldığı çadırda yangın
İskenderun'da depremzedelerin kaldığı çadırda yangın Hatay'ın İskenderun ilçesinde depremzedelerin kaldığı çadırda çıkan yangında 3 kardeş yaralandı. Yaralı kardeşlerden 2'sinin durumunun ağır olduğu belirtildi.